EPF
Awatar użytkownika
By xD_
Big Mouth jest litewską firmą produkującą koncentraty aromatów na wzór amerykański, czerpiąc przy tym z zasobów francuskich rozlewni. Cała linia produktów od Big Mouth bierze swe inspiracje z najbardziej lubianych i cenionych smaków dostępnych na rynku spożywczym, opierając tym swoje funkcjonowanie na dość przewidywalnych (ale jakże dobrych) dla konsumenta doznaniach.

Korzystał z nich ktoś ? Ja dzis kupiłem na próbę aromat "beast" ktory ma smakować jak zielony energetyk monster. Jak zmieszam i przetestuję coś napiszę . Opakowanie + pusta buteleczka 30 ml w środku z miejscem na opisanie samogonu na duży plus zaliczam .

Zmoderowano palenie. D.
Awatar użytkownika
By Gabriel
Tymi aromatami bardzo się chwali SoFly ( że niby są jedynymi, oficjalnymi sprzedawcami ich ) Ale czego to oni już nie wychwalali. Czas pokaże co to jest.
Awatar użytkownika
By UrbinatoR
SoFly to już tylko alternatywa dla BigMouth. Oficjalni czy nie to coraz więcej sklepów wprowadza te koncentraty do swojej oferty w konkurencyjnych cenach. Np. z okazji BF VCP ma je w promocji za 14.90 ;). A tak to dobre, smakowite koncentraty. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By xD_
No tak wlasnie dzis kupiłem w vcp za 15 zł go :P Miał być los aromatos ale skusiłem się na coś nowego hehe :D
Awatar użytkownika
By UrbinatoR
xD_ pisze:No tak wlasnie dzis kupiłem w vcp za 15 zł go :P Miał być los aromatos ale skusiłem się na coś nowego hehe :D

No to życzę smacznej chmurki :D. Cena fajna, wiec można testować.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Master_PiT
A ja nie rozumiem na jaką cholerę zaśmiecasz forum nowym tematem, skoro w temacie o vapelab się udzielałeś i możesz obserwować 'recenzje' testujących?
Sam dzięki tym opiniom kupiłem kilka smaków.
1 zbiorowy wątek wystarczy... Nie trzeba tworzyć oddzielnych tematów na każdą markę aromatów.
Awatar użytkownika
By xD_
Może dlatego ze nie tylko tamten sklep sprzedaje owe aromaty ? I jest to wątek ogólny o wszystkich aromatach jakie oferuje tamten sprzedawca. Wiadomo że nie każda marka aro musi mieć osobny wątek ale ta moim zdaniem na niego zasługuje . Jak ci się nie podoba coś to pisz do moderatora i niech oceni czy wątek ma zostać.
Awatar użytkownika
By matatiti
Wątek zostaje. Nie widzę powodu dla którego aromaty produkowane przez różne firmy, miałyby być opisywane wyłącznie w temacie jednego sklepu. W końcu nie tylko ten sklep je importuje. Podobnie jak jest z Capella czy TPA. Piszcie więc gdzie macie ochotę. Pozostawiam Wam w tej kwestii wolny wybór, choć dla porządku lepiej byłoby gdyby każdy z producentów miał swój oddzielny temat.
Awatar użytkownika
By DorotaM
Krasnalku, drogi Krasnalku. Było szczypać Matiego?
Mamy na forum własne niepisane (bo Regulamin przecież tego nie zawiera) zasady dotyczące używanych przez nas określeń dotyczących korzystania z EIN,
ok, mamy i staramy się ich przestrzegać itp. Jednak nie jest to tu żadnym priorytetem, nie powinno być więc powodem do spięć.
Ale, mamy też pewne zapisy w Regulaminie, które jasno określają pewne zasady. IV.8 Więc? :wink:
Nie, nie będzie w tym przypadku z tego dymu, bo nie o to tu chodzi,
ale fajnie byłoby gdyby ktoś, kto to przy okazji przeczyta zrozumiał, że takie posty słodkie w odbiorze nie są.
Podejmowanie moderacyjnych decyzji, nierzadko nie jest rzeczą łatwą i przyjemną i jeśli nawet któryś z nas się przy tym potyka
( nie mam na myśli, że akurat tu to nastąpiło), to: czy Wy nie?
Mod to nie Bot i miło byłoby gdyby to była wiedza ogólnie przyjęta. :roll:
W razie jakichkolwiek niedomówień związanych z moderacjami prosimy więc o kontakt z danym moderatorem poprzez pw,
lub bezpośrednio z Administratorem w razie potrzeby zgłoszenia mocniejszego zażalenia na naszą tu pracę.

"Palenie" z posta xD_ zostanie zmoderowane.
Awatar użytkownika
By xD_
Nie ale jakoś nie podszedł mi ... , niewiele lepszy od green goblina od flavor westa .
Awatar użytkownika
By Julia
Zamówiłam i pomieszałam kilka sztuk.
Jakie macie doświadczenia? Czekać ten tydzień czy można skrócić ten czas?
Są aromaty które dla mnie po 5 dniach smakują jak po dwóch tygodniach. Jak jest z tymi?
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Po 2tyg całość się 'wygładza'.
Po 7-10dniach smak jest ostry/zbyt intensywny
Dla mnie oczywiście
By juventinho
3 dni przy większości smaków wystarczą. Uważaj na stężenie, jak na moje to big mouth zawyża, zamiast 10% daję 8 i jest dużo lepiej ale trzeba samemu się przekonać
Awatar użytkownika
By Donayo
Ja już czekam na kilka aromatów od BM, więc w ciągu tygodnia postaram się coś napisać. Nie powiem, czekam z niecierpliwością, bo zapowiadają się fajnie, a jako gratis mam dostać opisy stężeń nieco inne niż producenta :D

Tapata z iP SE :)
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Dla mnie 10% na bazie 70vg jest ok
Awatar użytkownika
By Julia
10%, 6 dni leżakowania, 70/30
Najpierw to co mniej mi posmakowało.

Cookie Shot - po etykiecie wywnioskowałam, że będzie to proste ciastko mleczno czekoladowe. I niby jest to ciacho ale czuję jakby jakiś cytrusowy posmak. Czekolady nie ma. Jest ok ale nie kupię więcej. Dla mnie nie bardzo ma związek z etykietą. Chciałam czekoladę.

Bubble Waffle - przedziwne połączenie. Wafel plus czereśnie. Pierwszy buch smakuje jak tanie wino:) Każdy kolejny odsłania wafelek. Bardzo fajnie oddany ten wafelek. Różne wafle mam na swoim koncie ale ten jest najlepszy. Niestety obok leży ta czereśnia i jeszcze jakiś owoc. Zamieniłabym na czekoladę / wanilię.

Creamy Toffee - liczyłam na orzechy. Nie czuję. Jest za to kremowe tofi, karmel. Słodkie, gładkie, przyjemne, eleganckie.

Strawberry Syrup Pancakes - bardzo dobre. Jest ten "pankejk" z patelni. Obok owoce. Nie do końca mam pewność czy to truskawka ale jest bardzo przyjemnie. Polane jeszcze jakimś fajnym sosem. Jednak naleśnik dominuje i tak ma być.

Chocolate Croissant - też super. Jest Croissant, szczypta czekolady. Nie za słodkie. Bardzo fajne i konkretne.

Zwiększe dawkowanie wypadku pancakes do 12%. Reszta tak zostanie.

Pięć smaków. Wszystkie gdzieś tam zahaczające o ciastkowe klimaty (wafel, naleśnik, ciastko, Croissant). Założyłam że będzie jakiś wspólny posmak. Nie ma i to jest piękne:)
Z przyjemnością ale wypróbuję więcej​.
Zakupy zrobione w Vapelab.
Awatar użytkownika
By fikaf
Julia pisze:10%, 6 dni leżakowania, 70/30
Najpierw to co mniej mi posmakowało.

Cookie Shot
Bubble Waffle
Creamy Toffee
Strawberry Syrup Pancakes
Chocolate Croissant
Pięć smaków. Wszystkie,,,,,.

:shock:
od czasów boba unikam słodyczy i są faux pas.
Powinni coś lepszego mieszać, jakieś owoce, jagody, porzeczki, borówki, winogrono, niiiiie......zalep się styropianem :mrgreen:
Nowy, lepszy e -papieros

Witam, obecnie pale smok priv v8 kit i chciałbym […]

Atmos Lab - czyli kolejny temat rzeka...

https://image.ibb.co/dHwxip/ATMOS-LOG[…]

SMOK X-priv vs OBS bat mod

Witam, tak jak w tytule, który lepszy I dlaczego

Vaptio 50w solo 2-3000mah

Czy opłaca się go kupić I czy będzie dobry na sta[…]