EPF

Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj.
Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.
Awatar użytkownika
By sula4444
Posiadam 3 parowniki Bellus, Zephyrus v2 oraz Griffin 25 mini. Chciałem się dowiedzieć czy jest ogólnie jakiś poradnik co do prawidłowego ustawienia grzałki oraz ułożenia i dobrania prawidłowej ilości waty??? Przepraszam za te pytanie ale brakuje mi już sił do tych parowników, ze względu że albo przeciekają albo mają takiego bobra że nie da się palić. Prosz3ę o pomoc.
Awatar użytkownika
By sula4444
Też już studiowałem ten artykuł, lecz nie dokońca uzyskałem interesującej mnie informacji a mianowicie prawidłowe dobranie ilości waty i jej ułożenie. Wiadomo każdy parownik jest inny, ale czy jest jakaś zasada układania waty w kanale albo nad kanałem???
By dwagiel
Ponad półtora roku temu zaczynałem kręcić grzałki na Zephyrusie v2, następny był Bellus a kolejny Gryffin 25 top air flow. Nauczyłem się układania waty na podstawie jutuba i swoich błędów. Teoretycznie wspólną zasadą jest, że wata ma być ułożona tak, aby dało się ją przesuwać z lekkim oporem. U mnie wata w tych parownikach dochodziła do dna kanału ale przycięta była na skos.

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By lelek6
Tu: youde-bellus-5ml-rta-t93944.html jest wątek poświęcony Bellusowi. Oprócz opisów, problemów itp, masz foty przykładowych setupów jego użytkowników oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące ilości waty oraz jej układania. Z tego co pamiętam, pozostałe parowniki, o których mówisz miały podobne, "osobiste" wątki.
Istick pico 75w

Witam jestem początkującym palaczem e-papierosów i[…]

Istick pico 75w

Witam jestem początkującym palaczem e-papierosów i[…]

Dobór nowego zestawu

Przymierzam się do kupna nowego sprzętu, dlatego p[…]

iJust S - Problemy techniczne

Witam. W piątek zakupiłem nowego ijusta S. Popalił[…]