EPF

By dope
Cześć, zaciekawiły mnie aromaty "Aroma Premium" z e enzo. Są też znane pod szyldem "Aromaflav", a wyszły chyba niedawno, nie widziałem ich wcześniej. Cena niezbyt wygórowana, 11 pln za 15ml, sugerowane stęzenie 10%. Czy ktoś już ich próbował?

Najbardziej interesują mnie:
Top Secret - Aromat o smaku słonego karmelu.
Sssour - Kwaskowe limetka i cytryna z dodatkiem wiśni, truskawki i energy drinka.
Spiked - fruits Mieszanka owoców białej truskawki, kaktusa oraz mango.
Patataj - Creme de la creme z dodatkiem smoczego owoca, kaktusa, kiwi i budyniu.
Joł gurt - Winogrono czerwone oraz kiwi z dodatkiem lekkiego, kremowego jogurtu.
Brodacz - Sernik z dodatkiem biszkoptu i truskawki.
Shake quick - Budyń śmietankowy z dodatkiem jogurtu i kakao.
Rafał elo! - Creme de la creme z dodatkiem migdałów i wiórków kokosowych.
Prawnik - Creme de la creme z dodatkiem advocatu i wiórków kokosowych.
Mini cinis - Cynamonowe płatki śniadaniowe.
Koko sanki - Kruche ciastko, z dodatkiem kokosa i herbatników.
2+1 bit - Herbatniki posmarowane karmelem, toffie i oblane mleczną czekoladą.
Biały wafelek - Wafel z dodatkiem białej czekolady i orzechów arachidowych.
Banofie - Kruche ciastko z dodatkiem herbatników, przełożone masą kajmakową i bananami.
Awatar użytkownika
By HamsterJack
Witam

Miałem tylko aromat "Owoce skandynawskie" z tej serii (kupiony przez przypadek w sklepie stacjonarnym).

Stężenie - zgodnie z propozycją producenta - 1 ml aro na 10 ml bazy. Tak też zrobiłem. Odstał jeden dzień (producent zaleca 6 godzin).

Ten aromat przypadł mi do gustu. Owocówka, która mi zasmaczyła :). Jak dla mnie - nie za słodki nie za kwaśny i nie za wytrawny liquid powstał. Idealny -w moim odczuciu - do całodziennego chmurzenia.

Co do listy, to tylko słyszałem pozytywną opinie dotyczącą aromatu "Spiked-fruits", ale jeszcze nie próbowałem (mam taki zamiar) :)

Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika
By e_sat
Same nazwy Joł gurt, Koko sanki, Rafał elo!, Prawnik - Creme de la creme z dodatkiem advocatu, przypominają mi jedną znaną już firmę " Pink Fury ", oczywiście pewno to nie ma ze sobą związku, ale takie skojarzenie...może korzystają z tym samych reklamodawców, twórców reklam.... :)
By dope
Zakupiłem już jakiś czas temu 3 aromaty.
Biały wafelek - biała princessa z orzechami zamiast kokosa, aromat udany, na pierwszym planie czuć orzechy i słodką, białą czekoladę, potem wchodzi lekko słony, tytułowy wafelek. Stonowana słodkość. 8/10
Banofie - zapach przyjemny, nie czuć chemii, w smaku budyń śmietankowo bananowy z masą kajmakową. Do tego ciastka/herbatniki. Średnia słodkość, nie zamula, coś niesamowitego, ogólnie uwielbiam takie klimaty. 9/10
Prawnik - słodki likier jajeczny, coś nowego, na początku aromat zrobił na mnie wrażenie, po 3 dniach wapowania stał się trochę nudny i mulący. 7/10

Ogólnie aromaty udane, wygodne gotowe mieszanki, nie trzeba się bawić w kupowanie 10 aromatów i odmierzanie dokładnych proporcji.
Zakupiłem z enzo przy okazji jeszcze 3 aromaty z Los Aromatos, jeszcze ich nie testowałem, ale po zapachu czuć że też się nie zawiodę.
Awatar użytkownika
By mimochod1
Może nie premium ale dzisiaj mijają dwa tygodnie od zmieszania ice tea brzoskwiniowej. Stężenie 7,5% zgodnie z zaleceniami producenta. Po zalaniu - chemia. Po jakimś czasie delikatnie przeszła, ale w zapachu po dwóch tygodniach dalej wyczuwalna. W smaku brak herbaty, jest za to identyczna brzoskwinia jak z TPA, okruteczna słodkość i na tym koniec. W dodatku na powierzchni zbiera się biała piana. Drugi raz nie zakupię.
Awatar użytkownika
By Pesio
2+1 bit samego raczej wapczyć się nie da, mieszanka z 1% RY4, ale stężenie zmniejsze z 10% na ok. 7,5 i doleje łącznie 2 % RY4 i powinno być fajnie, daje mu 9/10, docelowo jeszcze myślę dodać Nutacco z AL.
Ciemne Piwo też całkiem przyzwoite 7/10. Przerywnik do owocowo słodkich smaków.
Określe je jako pospolite smaki do wapczenia.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mimochod1
Sssour - Na początku wiśniowy energetyk, w posmaku lekko kwaskowata limonka i truskawka. Po dłuższym czasie trochę męczy, zostaje też dość mocny zapach energetyka w pokoju, ale mimo to 9/10.

Rodos - Smak kojarzy mi się jedynie z białymi żelkami Haribo. Zdecydowanie dominujący ananas, truskawka ledwie wyczuwalna, mango gdzieś w tle. Nie pozostawia zapachu, niestety to jeden z tych aromatów, które okropnie wysuszają mi gardło, przez to 7/10.

(Nievipowski) Kaktus - Jak tymbark, zdecydowanie lepszy od inawery 10/10

Wszystkie mieszane w stężeniu 5% na bazie 75/25 VG/PG (zupełnie wystarcza, 7,5% polecane przez producenta to w mojej opinii przegięcie) *CZAJNICZEK*
By prescott
Kilka moich subiektywnych opinii o Aroma Premium z minionego miesiąca.

Brodacz - świetnie zbalansowana kompozycja, wszystko zgodnie z opisem. Dozowanie 7,5 % to max, szybko się miesza. Do codziennego vapowania się świetnie nadaje, nie muli. Polecam.

4 pory roku - trzeba by jeszcze poeksperymentować z dozowaniem i ew. dodatkami, nie ma tragedii.

Owoce letnie, owoce ogrodowe - bardzo podobne, dla mnie zbyt intensywne i chemiczne. Nie polecam.

No to musiałam założyć ten temat :oops: ,bo nik[…]

1300 dni z epetem :D

No i pykło okrągłe 1300 dzionków bez śmierdziela :[…]

Witam *SMOKEKING* Przyznaję czatowałem na tą chwi[…]

Ammit 25 w dualu czy singlu ?

Witam wszystkich Planuję zakup czegoś pod max smak[…]