EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1816896
Nie znalazłem tematu o nim, więc zakładam.
Pharaoh Mini is a flavor RTA designed by Rip Trippers, all details are thoroughly considered

to produce the best flavor you can get out of any RTA. Pharaoh Mini RTA incorporates an

interchangeable deck system providing flexibility and options for users.

Interchangeable deck for personal preference.

(Clamp deck included, velocity deck not included)

Obrazek

Chamber lock system securing juice port ring and chamber.

Obrazek

Domical chamber for better flavor.

Obrazek

Thick 810 Rip Tip to protect mouth from heat.

Obrazek

Classic mechanical style juice control system to prevent leakage.

Obrazek

Top juice refill system.

Obrazek

Obrazek

Zapowiada się bardzo ciekawie. Wygląda na to, że usunięto większość problemów obecnych w olbrzymim starszym bracie. Właśnie wracam z wycieczki, więc potestuję i napiszę Wam co i jak. :mrgreen:
By koala
#1817035
Testuj, testuj. Jestem ciekaw, czy to klasyczna wersja mini, czyli będzie bić na głowę większą wersję jeśli chodzi o smak.
Awatar użytkownika
By cichy85
#1817071
mimochod1  pisze:Zapowiada się bardzo ciekawie. Wygląda na to, że usunięto większość problemów obecnych w olbrzymim starszym bracie. Właśnie wracam z wycieczki, więc potestuję i napiszę Wam co i jak. :mrgreen:


A jakież to problemy ma ten olbrzymi starszy brat?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1821272
Po dwóch dniach mogę powiedzieć, że jest dość podobny do ammita 25, z tą różnicą, że przepływ powietrza jest ograniczony. Ten specyficzny driptip jest bardzo wygodny. Przepływ powietrza jest dość cichy i nic nie gwiżdże, nie ma też wycieków. Generalnie zgadzam się z większością opinii youtube-owych recenzentów zza granicy. W konstrukcji bardzo przypomina pierwszego griffina, tyle, że tu nie ma problemu z utykającymi bąbelkami powietrza. Z nie polecaniem jeszcze się wstrzymam, ale póki co ma u mnie duży plus :)
Foto z przedłużką na charonie (nazwy jakoś mi pasowały :wink: )
Obrazek
By djblack2577
#1821383
mimochod1 pisze:Po dwóch dniach mogę powiedzieć, że jest dość podobny do ammita 25, z tą różnicą, że przepływ powietrza jest ograniczony. Ten specyficzny driptip jest bardzo wygodny. Przepływ powietrza jest dość cichy i nic nie gwiżdże, nie ma też wycieków. Generalnie zgadzam się z większością opinii youtube-owych recenzentów zza granicy. W konstrukcji bardzo przypomina pierwszego griffina, tyle, że tu nie ma problemu z utykającymi bąbelkami powietrza. Z nie polecaniem jeszcze się wstrzymam, ale póki co ma u mnie duży plus :)
Foto z przedłużką na charonie (nazwy jakoś mi pasowały :wink: )
Obrazek
Gdzie można egipcjanka nabyć od ręki

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
By Philips84
#1821391
cichy85 pisze:
mimochod1  pisze:Zapowiada się bardzo ciekawie. Wygląda na to, że usunięto większość problemów obecnych w olbrzymim starszym bracie. Właśnie wracam z wycieczki, więc potestuję i napiszę Wam co i jak. :mrgreen:


A jakież to problemy ma ten olbrzymi starszy brat?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

np.
Obrazek
trzeba go dobijać bo ma złe spasowanie, ale tak to ok :D
By Speedo1544
#1821617
Panowie orientuje się ktoś gdzie można kupić przedłużkę+pyrex na 5ml
Szukam po całym necie i nigdzie tego cuda nie ma
Wrzucałem już posta na bazarek że kupię ale na tą chwilę cisza
Awatar użytkownika
By bezi2
#1821621
Też jestem bardzo tym zainteresowany - na razie sprawdziłem FT, GearBest i 3f vape niestety brak na składach :(
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1821672
Nowe spostrzeżenia:
-pyrex w wersji 5 ml dość kruchy, udało mi się go zniszczyć przy dokręcaniu bazy :oops:
-uszczelka przy bazie potrafi się w czasie dokręcania wsunąć wyżej. Przykręcenie nie sprawia problemów, ale żeby to odkręcić potrzeba każdej możliwej techniki
Obrazek
+ do wersji 2 ml wchodzi praktycznie 3 ml :)
++ smak dalej nieziemski :twisted:
By KANDOSKAN
#1826910
Świetny tan dobrze oddaje smak i faktycznie jest jest lepszy od dużego brata
By bartek1989
#1855576
Jestem posiadaczem tego parownika od siebie mogę dodać że przepływ powietrza jest mały czuć opór przy zaciąganiu, nie cieknie z niego tylko że od spodu zbierają się skropliny pod parownikiem nie ma ich dużo a bardzo mało po wywapowaniu 30ml liquidu wylały się skropliny z wlotu powietrza, nie wiem czy atomizer się grzeje na dużych watach bo wapuje na 19w drut kanthal i jest wszystko ok

Wywapowałem kolejne 30ml i nic nie pociekło mozliwe ze pierwszy setup sknociłem
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1913701
Po trzech tygodniach używania tego parownika, muszę przyznać że jest bardzo fajny :mrgreen:
Części są bardzo dobrze spasowane. Baza jak i ułożenie waty, banalne. Smak bardzo dobry. Wycieków brak.
Jak dla mnie, robi robotę i śmiało go polecam *SMOKEKING*
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.