EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Grabowskid
#1874114
lukiies pisze:
Grabowskid pisze:Dziękuję lukiies za próbę pomocy w temacie, a hejterów nie komentuję i życzę takich samych "poważnych" odpowiedzi jak wystąpi problem z którym nie potraficie sobie sami poradzić


Spoko.
Napisz co się okazało ?


pewnie, w czwartek jadę z tym do e-dymu ale pewnie pójdzie na reklamację bo nagle z dnia na dzień zrobiło się no atomizer a ja nie wymieniałem grzałki żeby coś potencjalnie poprzestawiać
Awatar użytkownika
By PucH2
#1874115
Maskota pisze:To teraz za radą kolegi szukaj wyrobionych elemengow wewnatrz moda. Może coś jest stare, zaśniedziałe a nawet zalane ;-)

Tak, z latarką. To przecież dwie lewe ręce będące na etapie odkręć, przykręć i opisz problem.
By cbn
#1877739
Czy wasze Aresy to gwizdki? Czytałem o tym że na jednym najmniejszym otworze zdaza się że komuś gwiżdże ale mój robi to nawet na dwóch najmniejszych otwartych. Coś gdzieś wyczytałem że innokin zrobił akcje i ludzie dostawali nowe parowniki w zamian za wadliwe. Może by spróbować do nich napisać? Siren V2 która posiadam ma dużo ciasniejszy najmniejszy otwór i powietrze przez nią przechodzi bardzo łagodnie i cichutko. Jak jest z waszymi egzemplarzami?
By vag1sell
#1892334
wie ktoś gdzie go. można kupić? ale nie na aliexpress tylko w Polsce. może być uzywka tanio wezmę :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1892335
vag1sell pisze:wie ktoś gdzie go. można kupić? ale nie na aliexpress tylko w Polsce. może być uzywka tanio wezmę :)

Zobacz na naszym bazarku a jak nie ma, to daj ogłoszenie w dziale "Kupię".
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.