EPF
Czyli o tym co i czym napełniamy nasze e-papierosy.
By juventinho
Testowałem 3 smaki skuszony ceną:

Don Dripo - miały być płatki jagodowe i faktycznie coś zalatuje jagodą ale smak jest tak ohydny, że aż wykręca ryja. Czuć skisłe mleko w tle

La Volta - lody malinowe które koło malin ani lodów nawet nie leżały. Z tych trzech najlepszy a i tak chmurzyłem lepsze samogony na jednym aromacie

Los Tankos - ciastko mango bez smaku mango. Obrzydliwy

Wszystkie liquidy miały dużą ilość aromatu w sobie, wszystkie są niewapowalne jak dla mnie(2 smaczące parowniki, 3 setupy). Opisy smaków wzięte z ..upy. Jeśli komuś to smakuje to powinienem zacząć swoje własne sprzedawać :zakrecony
Awatar użytkownika
By Gabriel
Z tego co pamiętam to te liquidy są robione tylko na glicerynie ( plus aromat tylko ) więc z tego powodu smak niestety jest przytłumiony. Gliceryna spłaszcza smak.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Za rzadkie na samą gliceryne.
Podobno 70vg /30pg

5zl za 10ml i dziw, że nie są smaczne?

Mi od biedy podpasował 1
Awatar użytkownika
By Gabriel
Na stronie pewnego sklepu są opisane jako 100 % gliceryny. Teraz sprawdziłem.
By stefan1.44
również nabyłem Cartel skuszony niską PLN-uważam że szkoda było te parę zł wydac na nie-nabyłem La Volta-lody malinowe,Don Wire-ciastko czekoladowo/waniliowe,El Vapo-mix truskawki,kiwi ,arbuza.1i2 dostał jeszcze szanse na inhalację ,3 odstawiony *BOR*

Regulamin Forum III&1
D.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
No to jest z jakimś dodatkiem, a dodatkowo ma tendencje do strzelania
Awatar użytkownika
By Gabriel
Ten dodatek to pewnie aromat :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
Master_PiT pisze:... dodatkowo ma tendencje do strzelania

Jak strzela to woda. Meteoryty mogą być groźne i poparzyć otwór gębowy z płucami włącznie.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Gabriel pisze:Ten dodatek to pewnie aromat :lol:

przecież wiem jak gęsta jest gliceryna z aromatem, a tutaj na pewno nie ma 20-30% aromatu :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Eilchner
Cartel? Syf, jakich mało. Kupiłem chyba 2 buteleczki kilka miesięcy temu (17zł za sztukę, tylko w jednym sklepie były). Smak bez szału, ogromna ilość substancji słodzących i nośnik + grzałka do wymiany po kilku ml.
Składowo jest 80% VG, o ile pamiętam.
Awatar użytkownika
By Gabriel
Czyli jakby nie patrzeć, to ten produkt d... nie urywa i szału nie ma.
Awatar użytkownika
By Eilchner
Powiedziałbym nawet, że poziom niżej od Pink Siury
Awatar użytkownika
By e_sat
Jak dobrze, że to forum istnieje i daje tyle informacji, a już chciałem składać zamówienie, bo były faktycznie tanie....ale od czasu powstania waszej recenzji zdrożały z 4, .. do 6,90zł :roll:
Awatar użytkownika
By Gabriel
Ja nawet widziałem je w pewnym sklepie za 9 zł. :lol:
By juventinho
To nic, ja widziałem za granicą po 6 euro :zakrecony
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Oj syf i to straszny.
Patrzę na etykietę i faktycznie woda jest jako składnik. Proporcji oczywiście brak.
Wszystkie syfią grzałkę od strzała.
Całe szczęście używałem tylko w driperze, więc mniej mycia i łatwiej nośnik wymienić

@e_sat były po 4? W zeszłym tygodniu kupowałem po 5zl w 'najlepszym sklepie', mimo to uważam, że tych 5zl nie byly warte....
By strazakcn
Smakowo co kto lubi. Ale to taki killer dla grzałek że masakra... Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby nagar zbierał się w takim tempie jak przy cartelu.
Awatar użytkownika
By Gabriel
A na facebook-u najgorszego sklepu, same recenzje Och i Ach na temat tych liquidów. Że niby takie dobre, pyszne i nic tylko kupować :lol:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Tja... Jeśli ktoś kupował tylko szajs i na tanich aromatach jechał to będzie och i ach...
Awatar użytkownika
By Julia
Ja jak zawsze wszystkiego spróbowałam...... zadziwiające ale dwa smaki mi podeszły (Don Clapton i El Vapo)
Totalnie do kibla też się znalazły (Los Takos, El Dripo).

Jak cena tym razem zła bo za niska to pocieszam; zdrożały:)
Geekvape Ammit RTA

Zapowiada się ciekawie :) http://www.gee[…]

Abu rozpędzić smutne myśli w tych szalonych czasac[…]

Zacząłem od 18mg, potem bardzo gwałtownie zszedłem[…]

sigelei fuchai 213 vs sigelei 213

Witajcie Czy mógłby ktoś wyjaśnić na czym polega […]