EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1807436
Wystarczy umiejętność samodzielnego myślenia. Inni wolą jak stado baranów, bo ktoś powiedział, bo gdzieś słyszałem :twisted:
By Enroth
#1807898
Do czego nawiązujesz? Narzucą taką akcyze na EP i podzespoły/eksploatacje żeby zyskać więcej niż na tytoniu? Też nie mogę uwierzyć, że Państwo dla dobra obywateli swoim kosztem będzie promować cokolwiek
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1807899
Potrafię sobie wyobrazić państwo, które woli wydawać pieniądze na promocję zdrowia - w tym przypadku chodzi oczywiście o mniej szkodliwą alternatywę, niż wydawać więcej na leczenie.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1807902
To wyobraź sobie państwa, gdzie lekarz dba o to żeby pacjent był zdrowy, bo jak jest chory, wtedy lekarz musi wydać swoje za budżetowane pieniądze. To o jakim zdrowiu my tutaj polemizujemy?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#1811167
Akcyza lub podatek akcyzowy – podatek pośredni nakładany na niektóre wyroby konsumpcyjne.

Akcyza jest nakładana na dobra, aby ograniczyć ich spożycie, lub ze względu na wysoką akumulację zysku (niskie koszty produkcji, a wysokie spożycie). Obecnie stała się obszernym i łatwym wpływem pieniędzy dla budżetu państwa poprzez nakładanie na tzw. dobra infrastrukturalne (energia, paliwa itp.) lub konsumowane na masową skalę (np. używki).

Skoro @Krasnal45 pisze, ze pewne sa podatki i smierc - Czyli 100% pewnosci.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.