EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Samowar
#1799886
Jak w tytule. Mam nadzieję, że zadaję to pytanie w dobrym miejscu, wybaczcie - jestem tutaj nowy :)

Oba urządzenia są na jeden akumulator, oba mają podobną ilość watów. Jak się mają do siebie? Sorry, jeśli pytanie jest w jakiś sposób głupie - dopiero wchodzę do tego świata ;)
By Krasnal45
#1799887
Obydwa są porównywalne. iStick jest nieco mniejszy i ogranicza średnicę parownika do 23mm. Wybierz ten, który bardziej Ci się podoba. Jeżeli kupujesz w zestawie, bierz iSticka. Ma lepszy parownik.
Awatar użytkownika
By Donayo
#1799892
Mam oba zasilania już dość długo.
Evic jest większy i według mnie bardziej niezniszczalny, dzielnie służy mi już bardzo długo, bo zamawiałem go z FT jak jeszcze nie był dostępny w Polsce.
Zero problemów, mimo że parę razy już zdarzyło mu się upaść albo mi, zalać go liquidem.
Pico jest fajny, zgrabny i mały, jednak u mnie wyświetlacz zaczyna szwankować i bardzo szybko jego metalowe elementy stały się po prostu brzydkie.
Na początku były drobne problemy z trzymaniem ustawionej mocy, jednak zostały wyeliminowane wraz z aktualizacjami systemu.
Jeśli chodzi o elektronikę, żaden mnie nie zawiódł, ale Evic z ArcitcFox wymiata, jest czytelniejszy i jakiś taki przyjaźniejszy od Pico z tym samym oprogramowaniem.
No i tak jak pisał Krasnal, na Pico nie wkręcisz chociażby Big Baby.
Awatar użytkownika
By Donayo
#1799902
DorotaM pisze:
Donayo pisze:No i tak jak pisał Krasnal, na Pico nie wkręcisz chociażby Big Baby.


No chyba, że na Pico25. :wink:

Chyba, że :D
Wyszedłem z założenia, że autor pyta o zwykłą wersję :D
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1799979
Tymon78 pisze:Vtc mini, dlaczego?
Po grzyba Ci ten kapsel obok parownika?


Fakt, ten kapsel przy parowniku tragiczny :lol: :lol: :lol:








Jest na tyle fatalny (kapsel), że zasilanie, które przedstawiłem pięterko wyżej jest praktycznie nie do dostania, ani na rynku pierwotnym (czyt. sklep moddera), ani na wtórnym.

A Pico jest i trzyma się fantastycznie *GOOD*
Mam trzy Pica ( :mrgreen: :mrgreen: ) i nie oddam żadnego. Z jednym jestem chyba już dobrze ponad rok...i tak rewelacyjnie bezproblemowego zasilania za 10 razy większe pieniądze nawet nie miałem. Nie wiem, może jak w porzekadle "głupi to ma zawsze szczęście" :-P Dwa pozostałe nowsze (jedno klasyka 18650, drugie w wersji mega 26650) również niczego sobie, woły robocze na co dzień. Małe, kompaktowe, bezawaryjne zasilanie, o wcale nie małych możliwościach za śmiesznie małe pieniądze. Nie bardzo sobie potrafię wyobrazić czegóż chcieć więcej ;)

Mam i Evica VTC Mini - fajny ale leży. Leży i murszeje :mrgreen:

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Pico





By gourmet
#1799991
Evic miał problemy z luźnym gniazdem.
By gourmet
#1800008
Popatrz, popatrz, mam jeden i był naprawiany gwarancyjnie na tę okoliczność. Niejedna osoba w swoim czasie zauważyła luźne gniazdo.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1800014
Że niby jakie gniazdo? Mam evica ponad rok i jest jak wyjęty z pudełka...
Awatar użytkownika
By Donayo
#1800054
Aż sprawdziłem.
Evic VTC Mini od grudnia 2015 roku u mnie i zero problemów zarówno z pinem jak i z elektroniką czy czymkolwiek innym.
Wół roboczy, który do kupna Pico służył jako zasilanie zarówno domowe jak i wyjściowe, a po kupnie Pico, służy jako domowe.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1800378
Oba technicznie jeden pies, więc kwestia gustu.
No i... wyświetlacza :mrgreen: Na Evicu ArcticFox (bo prędzej czy później) wygląda kozacko, na Pikusiu... jak zwykle :D
Przepalona Grzałka?

Witam mam problem ze swoją jednorazówką, otóż pope[…]

Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.