EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Guzikovsky
#1799320
Witam. Posiadam TFV12 od dluzszego czasu, niestety ostatnio pojawil sie dziwny problem, otoż lq zaczął wyciekać przez airhole. Korzystam tylko z bazy RBA zakupionej osobno, dodam ze na poczatku uzytkowania taki problem sie nie pojawial. Wymienilem wszystkie uszczelki a problem nadal wyatepuje. Czy ktoa moze wie co w takim wypadku poradzic?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
By soohy
#1799378
Wrzuć zdjęcia swojego setupu bo na odległość ciężko cokolwiek powiedzieć. Poza tym kiedy liquid wycieka - przy napełnianiu, podczas wapowania, w spoczynku? Jaki rodzaj nośnika używasz, jaka średnica grzałki i czy na szerokość pokrywa airhole? Czy aby na pewno masz dobrze dokręconą bazę rba? Czy nośnik zakrywa również przestrzeń pod słupkami? Czy nośnik nie dotyka wlotu doprowadzającego powietrze do grzałki albo opiera się o ściankę tuż przy krawędzi? Ile vg w liquidzie, może jest zbyt "rzadki"?
By Guzikovsky
#1799383
Aktualnie problem rozwiazany. Korzystam z baz SKULL 70/30 lub premixow 70/30. Problem rozwiazalem obnizajac grzalke. Podejrzewam ze grzalki byly za wysoko. Lq wyciekal w czasie "wilnym" i w czasie wapowania. Problem pojawial sie tylko przy dualu, na singlu nie mam problemu z wyciekiem. Wszystkie gwinty sprawdzone, na pewno wszystko jest dokrecone poprawnie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
By Guzikovsky
#1799442
Jednak problem powrocil. Od wczoraj po zmianie setupu wszystko było dobrze do czasu az postal sobie spokojnie ze 2 godziny i znow pojawil sie wyciek na AH. Cala noc stal i nic sie nie stalo, teraz kiedy po chwili uzytkowania odstawilem go pionowo na 2 godzinki lq odplynal niczym kwiat na rzece.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
By Guzikovsky
#1799443
Co do ogolnych informacji o grzalce:
-nosnik-cotton bacon
-sr grzalki-3 mm
-rodzaj drutu-fused clapton SS 316l od geekvape

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.