EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By ajqju
Koledzy i koleżanki
Pilnie poszukiwany dobry konstrukcyjnie RTA które w różnych pozycjach nie przecieknie. Jeśli istnieje taki RDTA to poproszę propozycje :)
Musi być na singla, Będzie to jeden wizytowy parownik noszony cały czas w kieszeni.
Awatar użytkownika
By PucH2
Pytałeś kolegów na stacji Mir? Bo jak oni nie mają to takiego nie ma. Bliski temu jest K5 ale trzeba zakręcać.
By dwagiel
W sumie to Sapor nie cieknie. Co prawda to dual z velocity ale spokojnie można z singlem używać :) dwie grube kulki z waty aby zatkać dopływ liquidu tam gdzie grzałki nie ma i jazda :)

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
By rebeliant86
Mi Avocado 24 tez nie cieknie a nosze go w kieszeni, czy torbie z laptopem zupełnie luzem.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
By Mikuś
Pharaoh RTA i Merlin Mini RTA. Pharaoh ma dodatkową zaletę ze można zakręcić dopływ lq. Merlin na bazie singlowej nie ma szans żeby podciekał, co na dualowej mu się czasem zdarza.
Awatar użytkownika
By Marksista
Kayfun v5 z dobrym buildem i nie ma wuja we wsi żeby się zmoczył. Nawet bez zakrecania.
A jak zakrecisz to juz amen w pacierzu.
Z Merlinem tez nie mialem problemow. Nosze go nabitego i gotowego do dzialania, w razie gdybym na kulturalnym spotkaniu ze szwagrem nie mogl zlapac koordynacji ruchowej.
Nic nie puscil.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
Jak reszta, Kayfun 5 i nie ma bata aby się coś wylało..
Awatar użytkownika
By dzerwis
No to w takim razie muszę coś pokombinować bo mi się k5 lubi lać na potęgę przy napełnianiu/otwartym baniaku :D
By FlashGordon
Ammit 25 mi nie lał jak jeszcze wapowałem.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
dzerwis pisze:No to w takim razie muszę coś pokombinować bo mi się k5 lubi lać na potęgę przy napełnianiu/otwartym baniaku :D

Mam dwa kajtki i żaden nie cieknie. Daj więcej waty do bazy.. i jak kolega wspomniał, wymień oringi a problem zniknie.
By Dżansjo
Merlin i Zephyrus v2. Ten drugi tylko na małe setupy (2.5mm max). Ja właśnie zefira używam wizytowo - dobra kombinacja wyglądu/pojemności(nie trzeba uzupełniać w aucie czy w gościach :) i nigdy mi się nie zdarzył z nim nieprzyjemny wypadek typu powódź w kieszeni/upieprzone lq ręce. Niestety w setupach single smaczy tak sobie. Coś za coś.
By ajqju
Miałem K5, jednak nie zachwycił mnie niczym. I od czasu do czasu pojawiały się drobne wycieki. Najpewniej miałem słabego klona. Jednak widząc tyle dobrych opinii może spróbuje raz jeszcze. Tylko w wersji mini też nie cieknie ?
Awatar użytkownika
By bulit73
ajqju pisze: Tylko w wersji mini też nie cieknie ?

Też :D
Awatar użytkownika
By McGrinn
Również mam dwa Kajtki i lały mi jedynie wtedy, gdy przy dolewaniu zapominałem zakręcić LC. Noooo może czasami się lekko spocą, ale ogólnie można je zaliczyć do parowników bezwyciekowych .
Awatar użytkownika
By krzywy1
Uwel D2, podwojne szklo, nie ma prawa pocieknac, a smaczy bardzo dobrze, bardzo latwy setup. Dla mnie najlepszy parownik.
1400 dni z e-papierosem :)

Jako,że nie znalazłam takowego tematu (jeżeli jest[…]

1700 dni bez analoga

Dziś stuknęło 1700 dni koledze matatiti Gratuluj[…]

1800 DNI!

No i pękło równe 1800 *TANIEC* *TANIEC* *1st* […]

No to musiałam założyć ten temat :oops: ,bo nik[…]