EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1792620
Będzie ciężko uchwycić to co potrzeba, nie mam odpowiedniego sprzętu do cykania konkretnych fot.
Nośnika daję niedużo. Grzałka na 0,25 mm, nośnik lekko z oporem przez nią, odcinam po dokręceniu góry bazy na wysokości około 0,5 cm nad nią i upycham go z wyczuciem, tak by trafił jak należy w kanały. To malutka baza i pobawić się z nią muszę najdłużej z wszystkich baz które mam, ale warto poćwiczyć na niej setupowanie i cierpliwość, dla mnie wynik końcowy jest jak najbardziej ok.

Co do żywotności, nośnik z reguły wymieniam co tydzień a grzałkę tylko przepalam.
Jednak ja mam mnóstwo zestawów, więc nie wapuję tylko na tym.
Korzystając tylko z jednego parownika i z raczej owocowo- słodkich lq (ja) chyba wymiana nośnika co dwa, trzy dni, byłaby bardzo realną.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1792626
E tam, raczej zakupoholik nałogowiec. :lol:
Chyba powinni mi zamknąć dostęp do Bazarku. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1792627
Kolega @erbis zadał ciekawe pytanie i wydaje mi się, że powinieneś się na tym skupić. Zbyt szybko drut się rozgrzewa bo powierzchnia grzewcza jest malutka i bardzo szybko lq odparowuje i suszy watę. Zrób 7-8 zwojów na tym Kanthalu, watę zetnij równo z korpusem, na sucho i na mokro wyczesz ją na zewnątrz we wszystkich kierunkach tak, aby uszczelnić całość i powinno być ok. Można też zrobić setup pionowy, jest to trochę trudniejsze, ale lepiej uszczelnia. Na youtube są tutoriale jak takie coś wykonać.
By bnbnbn83
#1792638
DorotaM pisze:Będzie ciężko uchwycić to co potrzeba, nie mam odpowiedniego sprzętu do cykania konkretnych fot.
Nośnika daję niedużo. Grzałka na 0,25 mm, nośnik lekko z oporem przez nią, odcinam po dokręceniu góry bazy na wysokości około 0,5 cm nad nią i upycham go z wyczuciem, tak by trafił jak należy w kanały. To malutka baza i pobawić się z nią muszę najdłużej z wszystkich baz które mam, ale warto poćwiczyć na niej setupowanie i cierpliwość, dla mnie wynik końcowy jest jak najbardziej ok.

Co do żywotności, nośnik z reguły wymieniam co tydzień a grzałkę tylko przepalam.
Jednak ja mam mnóstwo zestawów, więc nie wapuję tylko na tym.
Korzystając tylko z jednego parownika i z raczej owocowo- słodkich lq (ja) chyba wymiana nośnika co dwa, trzy dni, byłaby bardzo realną.

A ile Ohm i na ilu w palisz na anyvapie
No i pytanie o jak grzałki wyrzrzasz?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1792642
Aktualnie mam ( nie lubię dużych mocy :wink: ):
1,1 Ω - 13,5W
1,4Ω- 11,5W

Przepala się ją prosto,
wyjmujesz nośnik, oczyszczasz grzałkę leciutko z pozostałości liquidu i przepalasz powstały nagar
podgrzewając samą grzałkę przez kilka sekund, powtarzając to, aż grzałka będzie czysta.
Potem zakładasz nowy nośnik i voilà.
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1792647
:shock:
Raczej napięcie z zasilania... :)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1792650
mimochod1 pisze: :shock:
Raczej napięcie z zasilania... :)



Dokładnie :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
By bnbnbn83
#1792682
Dzięki wielkie . Ograniczyłem wate i jest ok . Zobaczymy ile pociągnie . Baza 50vg tez jest i anyvape w drodze

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.