EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By zbeeshack
#1784501
Witam
Sprawa wygląda tak - mam znajomego, którego absolutnie nie przekonam do drippera, rdta,rta, nic z tych rzeczy. Po wielu latach "jechania" na wyrobach spinneropodobnych w końcu kupił sobie moda (Eleaf Istick Pico), natomiast jeśli chodzi o atomizer to nic, co nie ma wymiennych zespołów grzewczych nie przejdzie (kolega z gatunku "dasz dwie stalowe kulki, to jedną zgubi, a drugą popsuje).
No i ostatnio jedzie na Volimizerze V3 ale szuka tańszej alternatywy. Czym jest Volimizer V3? Volish brandował Vivi i CEXX różnego rodzaju, ale na tym moja wiedza o tej marce się kończy. A chodzi o szkiełka, które regularnie rozbija no i same zespoły grzewcze.
Ew co z ft/ali/etc. będzie najbliższym odpowiednikiem ww volimizera? Oddawanie mocy i smaku mu odpowiada i nic co próbował u mnie nie przekonało go do potrzeby posiadania czegokolwiek "lepszego" co jednak wiązałoby się z choćby minimalnym wysiłkiem(typu skręcenie grzałki).
Tak więc podsumowując: Pod jakim hasłem szukać najbliższego odpowiednika volimizera v3 (nie classic) z najlepszym przelicznikiem za kilogram zespołów grzewczych bezpośrednio od naszych wschodnich alternatywnie białych przyjaciół ;) ?
Awatar użytkownika
By pol
#1784503
Powiadasz "Volimizer V3" - dolnogrzałkowiec




Grzałka do niego to BDC lub BVC

Może coś z Aspire?
Aspire BDC
ASPIRE MAXI BDC

Aspire BVC znajdziesz w stacjonarnych sklepach.
Awatar użytkownika
By Timi
#1784505
@zbeeshack
Namów kolegę na wiszącego na naszym bazarku (coś koło 50zł) Melo3.
Jakość wapowania nieporównywalna do archaicznego dolniaka. Z Pico dogaduje się świetnie, a grzałki pasują od niemal wszystkiego.
Szkiełka zamówić w państwie środka w ilości hurtowej i po sprawie. W 5-cio paku wyjdzie pewnie <1 $ za szt za sztukę.
By zbeeshack
#1784553
@pol @Timi : Dzięki za podpowiedzi. Z volimizerem zmyliła mnie głównie wysokość zespołu grzewczego, w porównianiu do tego co wyrzuca hasło bdc jakby dwa razy niższe.
Ale chyba faktycznie melo będzie fajniejszą opcją, szczególnie że grzałki większe i widzę że są też do DYI jakby co. Zawsze to zaleta, choćby miało być awaryjnie. No i lista kompatydebilnych grzałek imponująca.
Aż sam się zacząłem przyglądać :mrgreen: (gadżeciarz z tyłu głowy znowu z akcji, racjonalista mówi: rozejrzyj się, masz criusa plusa, limitlessa, tsunami 24, derringera i jeszcze dripper na 6 grzałek do ciebie idzie, a ty na gotowce patrzysz :P)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.