EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
Przepraszam ale zapytam , co to takiego ? Bo zainteresował mnie kolega :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By se55ba
Mnie też ;) więc podpinam się do pytania

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
Awatar użytkownika
By PucH2
To dobra droga. Przy 20 watach dymi jak inne przy 200. I jaka oszczędność baterii.
Awatar użytkownika
By PucH2
Liquid schodzi jak szalony i po dwóch tygodniach używania zero nalotu. Innych grzałek już nie będę robił.
Awatar użytkownika
By .kokakola
McGrinn pisze:Aaaa koledzy sobie jaja robią... A już myślałem że jakaś nowość :lol: .

Jakie jaja... Toż to nowość na rynku :lol:
Awatar użytkownika
By se55ba
@mcGrinn Jakie jaja? Nigdy nie wywijałeś sobie druta na drugą stronę?
@Krasnal45 będzie dziś próbował

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
Awatar użytkownika
By Timi
Zrobiłem kiedyś i dawała taką straszną chmurę i to na 25W, że odpuściłem. To nie wapowanie, tylko wytwornica pary.
Awatar użytkownika
By PucH2
Obstukuję młotkiem w tym korytku co przysłali. Ciężko ale trud nagrodzony. Widziałeś filmik na yutube? Rób tak jak oni pokazują.
Awatar użytkownika
By PucH2
Nawet nie wiedziałem że tylu użytkowników tych grzałek tu jest. Mam pytanie czy zauważyliście te nacięcia na listkach? Wygląda to jak gwint jednostronny. Piszą że na zewnątrz to do tytoniowych a od wewnątrz to już nie piszą do czego stosować.
Awatar użytkownika
By Kormiro
Krasnal45 pisze:Tylko jak tę wewnętrzna stronę druta wywinąć na zewnątrz?

Jak jak, jak tak. Bierzesz Pan bora komaroskiego. Borujesz Pan a potem to już z górki... Nawlekasz na igłę. Tylko długa musi być. Potem zwiększasz średnicę kolejnych igieł aż do "właściwego rozmiaru". Jak już się zrobi rurka, co to przez nią świetlaną przyszłość widać, to na końcu robisz klosz i rozmasowujesz wokół aż koniec zacznie gonić początek. Jak dogoni toś przepadł, bo wyjdzie Ci obważanek. Musisz wmasować koniec do wewnętrznego pierścienia początku. Potem podważasz początek, że go wywinąć na zewnątrz. Wyklepujesz do uzyskania wywinietej rurki a potem przeciągasz przez tuleje redukujące aż do uzyskania pierwotnej średnicy drutu. Masz wywinięte, ale zewnętrzna strona nadal pozostaje na zewnątrz. Żeby temu zapobiec trzeba usiąść, wypić tyle piwa ile się da a potem jeszcze dwa i jest ok. :)
Innokin EZ.WATT

Witam, nie mogłem nigdzie znaleźć na forum opinii […]

iJust Next Gen - Nic tylko mruga?

Witam wszystkich. Jestem tu nowy więc proszę o wy[…]

Witam. Od jakiegoś czasu przymierzam się do przej[…]

Witam Wsadziłem akumulator 26650 do aegisa i akumu[…]