EPF
Awatar użytkownika
By mariogd
Nowa odsłona Evic mini dostępny będzie w kilku kolorach.

Dimensions
Depth 25 mm
Height 75.5 mm
Width 39 mm
Product Weight 160 g

Details:
eVic Primo Mini Battery is powered by a single replaceable 18650 battery with a maximum 80W output power. It supports 2.0A quick charge capability and firmware update. This compact and functional mini Battery comes in 5 colors while gives you excellent flavor satisfaction.

Variable wattage: 1W-80W
Temperature control: 200'F-600'F / 100'C-315'C
Max charging current: 2.0A
Max output current: 25A
Output modes: Power/Bypass/Start/Temp(Ni, Ti, SS316)/TCR(M1, M2, M3)
Resistance range: 0.05-1.5ohm for Temp/TCR mode; 0.1-3.5ohm for Power/Start/Bypass mode
1.3 inch OLED display
Brand new easy-to-go interface
Quick charge system
Onboard reverse polarity protection
Dual circuit protection
Upgradeable firmware
Spring loaded 510 threading connection
Houses single 18650 battery (battery sold separately)
Micro-USB charging port
Awatar użytkownika
By bofh
Zegarka nie odpuścili :lol: Ciekawe, jak z dokładnością ;) Dobry pomysł z grubością 25mm przy obecnych trendach parownikowych. A wygląd? Co się komu podoba... Za to moc wzrosła o 5W ku nie wątpliwej uciesze chmurotwórców i nieustającemu zdziwieniu, że mają taki pojemny akumulator, a w ciągu pół godziny pada całkiem :roll:
By arghael
Większy brat wygląda korzystniej, chociaż źle nie jest. Jestem ciekaw jak sprawa konektora, bo w dużym były ponoć jakieś problemy.
Plusem niewątpliwie jest szerokość pod parowniki fi 25.
Właśnie rozgladam się za niewielkim boxem, takim wołem roboczym. Miałem kupić istick pico , tylko to ograniczenie średnicy parowników mnie powstrzymało. Trzeba poczekać.
Awatar użytkownika
By janekbossko
Nowa mniejsza wersja Evic Primo.
Joyetech eVic Primo Mini TC MOD

Rozmiar: 25 x 39 x 80mm
Zakres wyjściowy: 1-80W
Bateria: 18650
Maksymalny prąd ładowania: 2,0A
Maksymalny prąd wyjściowy: 25A

Kilka wersji kolorystycznych, mały zgrabny, prąd ładowania wysoki, mniejszy niż evic, tc działa wyśmienicie.

Mam go wraz z OBS Engine Nano i nie wkręca się w 100% ale "szparka" jest ledwo widoczna. Ja już oprogramowanie zmieniłem na ArcticFox i nic mi więcej nie potrzeba (Smok Al85 idzie na sprzedaż) *SMOKEKING*
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 maja 2017, 22:21 przez janekbossko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Isia
Popraw wymiary, bo box ma 80mm wysokości.
Awatar użytkownika
By Waldip
Właśnie powoli wracam z nim do kraju... :)
Jeżeli TC działa bez zastrzeżeń jak piszesz, to sądząc po możliwościach jakie ArtcticFox zaprezentował już we wcześniejszych wersjach i na starszym sprzęcie (chociażby Evic VT mini),
Joyetech staje się poważną konkurencją dla topowych boxów. :mrgreen:
W oprogramowaniu jest praktycznie wszystko (a nawet sporo więcej...) niż one oferują, no a cena... :D
By jaro19591
Zanabyłem w celu pomacania. Nikomu nie polecam, zgodnie z dyrektywami lepiej kupić flaszkę wódki i spożyć. Sporo mniejszy, niż się spodziewałem, najlepiej leżący w dłoni kupny modzik (oczywiście w mojej, subiektywnej opinii). Jedyny minus, jaki znalazłem, to fatalna folia pseudokarbonowa, w dodatku źle przyklejona. Od razu ją zerwałem i nakleiłem skórkę naturalną. Teraz jest O.K.

Obrazek
Awatar użytkownika
By sucharek8826
To i ja się pochwalę :) Bardzo przyjemny maluch , bardzo wygodnie leży w dłoni , wyświetlacz mega czytelny , co do folii - moim zdaniem wszystko jest okej :) Więcej nie mogę napisać na temat tego cudeńka ponieważ za krótko go używałem . A i jeszcze zdjęcie jak się prezentuje z tornado nano .
Ps. Wie ktoś gdzie w Pl można kupić ubranko dla tego malca ? Obrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
By Karek
Ktoś wie gdzie go można dostać w kolorze szarym, albo czarnym we Wrocławiu ?
I gdzie można jakiś silikon dostać do niego?
Awatar użytkownika
By janekbossko
moda ma juz naprawdę długo od premiery z zainstalowanym arctic foxem. Problem w tym, że imo bardzo się grzeje. Zdaje sobie sprawę że czujnik może się myslić ale pokazuje na ekranie 42-44 stopnie podczas wapowania i port USB jest bardzo cieply.
powinno mnie to martwić?
Awatar użytkownika
By Freshprince
Czy wiecie gdzie można kupić do niego folie na ekran?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By ProVaper
Używam tego maluszka od ponad miesiąca. Jednak od dwóch tygodni występuje u mnie problem mocnego nagrzewania się w okolicy portu USB (podczas wapowania). To pewnie spadek napięcia w tym miejscu, bo przy 40-50% baterii, wywala Low battery (akus nowy)
Trafiła mnie trefna sztuka :/
Awatar użytkownika
By pawel_aa
ProVaper pisze:Używam tego maluszka od ponad miesiąca. Jednak od dwóch tygodni występuje u mnie problem mocnego nagrzewania się w okolicy portu USB (podczas wapowania). To pewnie spadek napięcia w tym miejscu, bo przy 40-50% baterii, wywala Low battery (akus nowy)

Wapujesz pewnie na 70W?
Awatar użytkownika
By ProVaper
pawel_aa pisze:
ProVaper pisze:Używam tego maluszka od ponad miesiąca. Jednak od dwóch tygodni występuje u mnie problem mocnego nagrzewania się w okolicy portu USB (podczas wapowania). To pewnie spadek napięcia w tym miejscu, bo przy 40-50% baterii, wywala Low battery (akus nowy)

Wapujesz pewnie na 70W?

Nie przekraczam 40w, przy 0.44oHm (klasyczny dual coil na drucie Kanthal 0.4)
Awatar użytkownika
By pHarel2403
Czym się różni primo mini od primo mini se?
Awatar użytkownika
By tomek111577
Mam wielka prosbe,czy ktos bylby chetny mi wytlumaczyc jak go uzywac i na czym polegaja te wszystkie tryby? Nie moge znalesc dobrej i czytelnej instrukcji obslugi a do tej pory nie mialem takiego e-papierosa.
Box na jeden akumulator

Witam, moja tesla dostała szoku pourazowego jak mi[…]

AWT 35A 3000 mAh 3.7V 18650

Witam, kupiłem sobie zestaw nemesis klon, akumulat[…]

Atomizer większy niż 2 ml

Witam. Szukam jakiegoś atomizera dobrze oddającego[…]

Smok Prince v12

Witam Mam problem ze swoim pierwszym papierosem. […]