EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By Janosik155
#1778119
Witam.
Wiosna za oknem trzeba by było pomyśleć o odgrzybieniu i dezynfekcji auta , jak co roku odwiedzałem serwis i płaciłem nie mało za odgrzybianie polegające na ozonowaniu auta .
Przeglądając neta trafiłem na generatory ozonu , najtańsze 450zł ale też znalazłem same generatory do samodzielnego montażu i wpadłem na pomysł aby taki generator zrobić do własnego użytku. Koszt jaki poniosłem to 200zł Generator który kupiłem produkuje od 5-7g/h ozonu. W zestawie dostałem przetwornicę WN płytę ozonującą wałek 10cm izolatora i filtr. Została kwestia obudowy i drobiazgów . Za obudowę posłużyła mi stara farelka o wydajnym wentylatorze które jest bardzo potrzebne do chłodzenia płyty ozonowej i przetwornicy . Przeglądając ten materiał


Można samemu dezynfekować auto nawet co miesiąc a nie tylko raz w roku i płacąc serwisom . Wykonanie samemu generatora może nie jest opłacalne ale w moim przypadku koszt wyniósł 200zł o połowę mniej niż kupno najtańszego generatora ozonu , który poza obudową metalową i włącznika czasowego ma taki sam zestaw w środku jak mój którego kupiłem za 154zł Zrobienie generatora o mocniejszych parametrach 20g/h jest opłacalne bo taki generator kosztuje już koło 2000zł lecz mi nie potrzebne są takie moce przerobowe i mój generator generuje 5g/h co w zupełności wystarcza na ozonowanie auta przez 20min Ozonem nie tylko można dezynfekować auto ale można też mieszkanie .
Więc zrobiłem i chciałem wam pokazać mój generator ozonu.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.