EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Yanko2
Posiadam Wismeck RX200 z górą Griffin 25 TA i aku Sony VTC4. Chciałbym go wymienić na coś do 100-150W z górą na grzałki bardziej pod smak niż chmurę(nie dripper). Myślałem nad Smok Alien, ale chciałbym usłyszeć też Wasze propozycje
By Yanko2
@erbis Przepraszam, nie doczytałem, mój błąd. Tak czy siak Wismeck jest za duży, a aliena miałem okazję używać i mi się spodobał. Jest bardziej poręczny i łatwiej się go nosi w kieszeni
Awatar użytkownika
By Timi
@Yanko2 Przyglądnij się iPV. Jaki model? Czytaj i wybieraj.
Ceny przystępne, jakość OK, możliwości spore, a do tego bardzo przyjemna ergonomia, tylko trzeba się przyzwyczaić/przestawić.
By FlashGordon
Może mi ktoś wyjasnić o co chodzi ze smokiem?
Gdzie nie spojrzę, wszędzie widzę smok.
Chce kupić smoka,
Kupiłem smoka i mam problem
Waham się między smokiem x, a smokiem y
Panowie jak się ma smok w porównaniu do smoka
Przecież ten sprzęt to zaraz po dżojteku najbardziej awaryjny badziew ;)

A do autora - IPV Vesta jest warta uwagi ;)
By Yanko2
@FlashGordon po części mogę się z tym zgodzić. Mam dwóch kolegów, każdy miał h-priva i w oby dwu po czasie wykręcili górę wraz z gniazdem. Nie słyszałem jeszcze o problemach z alienem ale poszukam.
By FlashGordon
Jeśli chodzi o kubojda, to ma on swoje subforum nawet - problemy techniczne :)
Awatar użytkownika
By DorotaM
Yanko2 pisze: Ale dobra skoro czepiamy się słówek to niech będzie. Jaki atomizer pod wspomnianego evica?

No to... na evica. :wink: :lol:

Może Kayfun V5? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Dobry smak, niewielka moc?
Ipv d4 + fodi f2
Clapton na 20W i masz orgię smaku
Sprzęt mały, lekki, tani i nic nie cieknie
By dwagiel
Jeśli chcesz nowe to tylko z boxem spotkałem się w sklepach. A jeśli może być używka to sprawdź na bazarku, tam można upolować jedno i drugie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Ipv dostępna u poster82, fodi szukaj na bazarku. Ewentualnie zamiast ipv możesz kupić pico. U mnie fodi siedzi na pico i jest naprawdę poręczny

[/quote]
Gdzie kupię śrubki do velocity RDA?

Witam serdecznie, z góry napisze, ze chciałem ten […]

dokarmianie bobra

Mam wrażenie, że futer żre to co co mi się w kieln[…]

Słuchajcie, mam problem ze znalezieniem replaceme[…]

Witam, posiadam Ego Aio pro i ego aio , ze wzgledu[…]