EPF
By FlashGordon
#1767173
Dziwne, że jeszcze się nie pojawił temat o tym parowniku. Konstrukcja jak OBS Engine, czyli baza jak u górnogrzałkowca przesunięta na dół, ale z dolnym nawiewem na grzałkę. Transport płynu odbywa się więc podciśnieniowo, więc to typowy nadtransportowiec. Te cechy predysponują ten parownik do super oddawania smaku.
Na razie poluję na niego, ale może ktoś już się nim bawił i coś tutaj naskrobie.

Idea taka sama jak Siren MTL czy Fuji Son GTA, ciekawi mnie jak wypada w porównaniu do tego drugiego.

Bardzo ciekawa opcja, którą osobiście muszę przetestować :)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By caddy1993
#1769695
Dotarł wczoraj do mnie. Co mogę powiedzieć na tą chwile. Rewelacyjny smak w porównaniu do Griffina 2 klasy wyżej. Brak wycieków, brak pocenia sie na pierścieniu od af, można śmiało wsadzić do kieszeni, nie powinno nic wyleciec(przynajmniej wczoraj nic mi nie wyleciało) Wykonany bardzo ładnie, gwinty chodzą lekką, nie haczą. Układanie waty bardzo przyjemne, wystarczy włożyć w dziurki, nie trzeba nic kombinować. Miałem na początku problem z wyciekiem z 1 af, ale wynikało to z za bardzo przerzedzonej waty w 1 z otworów. Z minusów można się przyczepić, do srubek Phillipsa, ale nie sa też tak straszne jak je malują na YT, bez problemu udało mi się dobrze docisnąc fused claptona nie niszcząc przy tym żadnej śrubki. No i izolator, jak ktoś chce pakować tam jakieś ekstremalne grzałki, trzeba uważac, żeby go nie przypalić, chociaż jeśli nie będzie się szaleć z wygrzewaniem na sucho grzałki nic nie powinno się stać, nawet jeśli, to Wotofo dorzuca teraz do zestawu zapasowy izolator. Generalnie bardzo fajny sprzęcik. To tak na teraz, więcej może napiszę za jakiś czas, jak sie bliżej poznamy. Tutaj zdjęcie jak sie prezentuje z Wiesławem
http://uploadfile.pl/pokaz/1060636---wq4e.html
By Debsej
#1772032
Witam Parowniczek mam od 2 tygodni i jest świetny. Cały czas bawię się różnymi seta pamiętam.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
By FlashGordon
#1772774
Mam i ja.
Dwie grały to już za dużo dla mnie, jak nie znajdę lepszego drutu, to leci na bazar.

Parownik sam w sobie jest fajny, w porównaniu do podobnego Uwell D2, smaczy gorzej, w sensie na Uwellu miałem lepsze czucie wielu nut, chociaż tutaj może zawinił mój setup, ale nie mam czasu na razie na zabawy.
Jedno mogę powiedzieć, dla początkujących jak najbardziej się nada, o ile w Uwell D2 trzeba było trochę nad watowaniem posiedzieć, tutaj w zasadzie wystarczy wpuścić w kanały, nie za luźno nie za ciasno i transport jest dobry, ja przez chwilę męczyłem się z ogromnym nadtransportem przez co smak miałem tak mocny, że aż gryzł.
By Poszukiwacz
#1772903
Ja również od niedawna posiadam ten parownik.
Jakiego drutu używacie (biorąc pod uwagę kręcenie własnych grzałek) pod ten atomizer? Chodzi mi o wyciśnięcie maksimum smaku. Czy kanthal będzie najlepszym rozwiązaniem?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1780938
Używam go już chwilę. Tak jak kolega wyżej napisał, dla początkujących fajna sprawa zważając na łatwe watowanie oraz dużą baze. Krótko mówiąc, łatwy w obsłudze.Jeśli o smak chodzi to moim zdaniem najgorszy nie jest aczkolwiek tłumów nie porywa :mrgreen:
Efekt chmurki potrafi osiągnąć też niezły *CZAJNICZEK*
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.