EPF
Co z czym i jak mieszać.
By strazakcn
#1761546
Witam. 23.02. wymieszałem 12% samogonik na bazie inawery 70/30 o mocy ~3mg(mix 6mg i 0mg) i aromacie od inawery cola. Po wstępnym wstrząśnięciu i wymieszaniu liquid zmętniał. Obecnie leżakuje i na dziś nieco się już wyklarował jednak zmartwiło mnie że na górze pojawiły się oleiste plamy,( efekt jak po dodaniu oliwy do wody). Czy po dluzszym lezakowaniu problem powinien zniknąć czy zalecacie jakieś inne kroki? Dodam że liquid leżakuje w szklanych butelkach które z pewnością były czyste i suche. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 01 mar 2017, 16:51 przez strazakcn, łącznie zmieniany 2 razy.
By strazakcn
#1761591
Szukać szukałem od jakichś trzech godzin. Problem w tym że odnośnie tych oleistych plam istnieje niewiele informacji lub też po prostu coś mi umknęło
Awatar użytkownika
By d1roman
#1762610
witekm pisze:12% to naprawdę duże stężenie aromatu. Osobiście radziłbym zacząć od 3%.

Dziękuję za wyczerpującą i rzetelną odpowiedź na temat oleistych plam, powodowanych produktem firmy którą do niedawna reprezentowałeś. :mrgreen:
By fikaf
#1763294
d1roman pisze:
witekm pisze:12% to naprawdę duże stężenie aromatu. Osobiście radziłbym zacząć od 3%.

Dziękuję za wyczerpującą i rzetelną odpowiedź na temat oleistych plam, powodowanych produktem firmy którą do niedawna reprezentowałeś. :mrgreen:

Przecież to się przez plastik przeżera :mrgreen: member1536.html Apeluję o rozwagę.
Awatar użytkownika
By d1roman
#1763300
fikaf pisze:
d1roman pisze:
witekm pisze:12% to naprawdę duże stężenie aromatu. Osobiście radziłbym zacząć od 3%.

Dziękuję za wyczerpującą i rzetelną odpowiedź na temat oleistych plam, powodowanych produktem firmy którą do niedawna reprezentowałeś. :mrgreen:

Przecież to się przez plastik przeżera :mrgreen: member1536.html Apeluję o rozwagę.

Gdybyś przeczytał cały temat (aż sześć postów), nie wypisywałbyś tych bzdur.
Albo nie zrozumiałeś ironii w moim poście, albo tylko klepiesz w klawiaturę aby klepać.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2017, 21:46 przez d1roman, łącznie zmieniany 1 raz.
By fikaf
#1763308
d1roman pisze:
fikaf pisze:Miałem na myśli colę jako taką...kwas fosforowy, te sprawy...

:palm2

Ja też, w każdym razie co wydaje się być tłustą plamą , może być plamą kwasu na co pozostałbym jednak wyczulony...
Awatar użytkownika
By d1roman
#1763310
Pomyliłeś chyba aromat "cola" z coca - colą.
Przepraszam, ale nie będę brał udziału w dyskusji bo widzę, ze trafiłem na znafcę tematu.
Awatar użytkownika
By Herrwolf
#1763368
Miałem podobny problem:
topic118394.html

Samogon klarowny ale rozwarstwiony.
Co ciekawe tok temu samogon absynth + truskawka mi się podobnie rozwarstwił, lecz poddany zapomnieniu, scalił się po tym czasie i jest ok. Nie wylewać, czekać.
Awatar użytkownika
By Szary
#1763412
Dokładnie, kiedyś z tym samym aromatem miałem tą samą sytuację. Poszedł do szafy i jak go przypadkowo po roku znalazłem to było Ok :D Życzę cierpliwości ;)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.