EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By strazakcn
#1758941
Witam. Od 2 miesięcy posiadam pico 75w z Melo 3 mini. Rozważam kupno Tritona i stąd moje pytanie. Czy różnica w wielkości chmury czy też smaku będzie wyraźna i warta takiej inwestycji czy majac do dyspozycji grzałki z tritona kompatybilne z Melo to kompletnie bez sendu? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1758964
Kompletnie bez sensu ( grzałki kompatybilne ). Jeśli więc grzałki te same, odczucia identyczne. Zostaje Tobie tylko kwestia wizualna ( Triton 2 według mnie ładniejszy, zalewany od góry)
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1758969
Gabriel pisze:Kompletnie bez sensu ( grzałki kompatybilne ). Jeśli więc grzałki te same, odczucia identyczne. Zostaje Tobie tylko kwestia wizualna ( Triton 2 według mnie ładniejszy, zalewany od góry)

Ładniejszy i pojemniejszy


Wysłane za pomocą mTalk
By strazakcn
#1759468
W takim razie dzięki za wybicie tego pomysłu z głowy. Teraz lepszą decyzją wydaje mi się goblin V3mini i nauka kręcenia grzałek, tylko gdzie obecnie to dostać skoro najlepszy sklep nie ma już tego na stanie jak wynika z ich strony...
By strazakcn
#1759951
A więc dzisiejsza wizyta w najlepszym sklepie we Wrocku zaowocowała nowym goblinem w kolorze srebrnym i w cenie wyprzedazowej. Tak więc udało się i jeszcze są.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.