EPF
Awatar użytkownika
By texom78
#1776025
Jestem w posiadaniu tego moda od wczoraj, pierwsze wrażenie rewelacja. Ciężar boxa może stanowić lekki problem, osobiście jednak nie zaliczam tego do minusów. Menu intuicyjne, cztery tryby pracy ( normal, soft, hard, user). Blokada rezystancji oraz manualna korekta, ułatwiają sprawę. Tryb pracy "power" oraz kontrola temperatury, działają wzorowo. Fizyczny wyłącznik moda na plus.Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Azet
#1790896
Czy ktoś z Was bawił się na tym boxie w TCR? Może jakieś wrażenia? Dopiero zamontowałem SS 316L i eksperymentuje z ustawienami. Instrukcja niby jest ale trzeba naturalnie metodą prób i błędów ustawiać optimum *SMOKEKING* .

Odnośnie samego moda, to wagi nie zaliczam do minusów ale ilu użytkowników tyle może być opinii. Idealnie leży w ręku. Tylko obawiałem się klapki od akusów i w sumie raz zdarzyło się to czego się obawiałem. Stawiając boxa na biurko klapka się otworzyła :D Być może to osamotniony przypadek ze względu na wagę boxa i to że mi jednak mocno "klapnął" na blat.
Awatar użytkownika
By greeg1982
#1806628
Jak wam się Tesla spisuje ? Jak obudowa po dłuższym użytkowaniu ? Zastanawiam się nad wersją copper lub sreberko, czy powłoka zchodzi bardzo ? Zdjęcia waszych zestawów mile widziane :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.