EPF
By gzehuu
#1789274
Wymieniłem na inny egzemplarz, po zalaniu nic nie leci, zobaczymy jak będzie dalej.
By mart72
#1789277
A liquid, którego używasz, jest rzadki czy gęsty? U mnie ustały przecieki po próbnej zmianie liquidu, ewentualnie dodaniu niewielkiej ilości gliceryny do tego, którego używam od dawna.
By gzehuu
#1789284
dosyć rzadki mam ,nawet dokładnie nie wiem jakie proporcje, blue line usa mix od długiego czasu ale na nautilusie mini i tych samych dosłownie grzałkach nie leciało, więc tutaj jest problem parownika a dokładniej brak podciśnienia i leci przez airhole. Nautilus mini jak sie zassał to kombinerkami odkręcałem takie podciśnienie było, a mogli zrobić go nalewanego od dołu i nie było by problemu
By mart72
#1789287
Też nie miałem wcześniej takich problemów z innymi parownikami i Mocnym Buchem od Kinga. Więc pewnie to wada konstrukcyjna.
By Tenmen
#1794348
Jakoś mnie ten parownik nie przekonuje ..cena jego również, może po prostu tak jest z nowościami....mam nadzieję że będzie lepszy od Nautilusa X który wg. mnie był porażką...
By chris_bass
#1799998
:bry używam nautilusa 2 od 3 tygodni i moj MINI poszedł do szuflady. porównując do MINI - lepszy przepływ powietrza, lepsze oddawanie smaku i mniejszy problem z napełnianiem. no chyba ze zakrece go na "grubszy" sprzet (jak np. istick TC) to czesem odkrecam parownik caly zamiast tylko tulei górnej. *SMOKEKING*
By uhr
#1819384
Mam problem z tym parownikiem. Raz, że się leje, dwa czasem tak zasysa grzałkę, że nie da się go normalnie odkręcić i tylko WD40 :lol: działa.
By narvalnort
#1828254
problem nie znika, używanie tego twora, to ciągłe moczenie sobie palców, o ile jedynkę używa moja kobieta, o tyle dwójki już jej nie dałem, po kilku miesiącach przecieków uznałem, że nie ma na to sposobu.
By pio.kus
#1828464
A do jakiej wysokości szkiełka zalewacie nautka 2? Gdzie jest te 2ml?
Ja swojego kupiłem dwa tygodnie temu, po roku używania jedynki i nic mi nie wycieka.
Zawsze zostawiam ze trzy milimetry do końca szkiełka przy nalewaniu, skręcam wcale nie "na chama" i jest sucho.
A w porównaniu do jedynki na plus:
- nalewanie od góry, bardzo prosto i szybko,
- metalowa obudowa chroni szkiełko, w jedynce zdarzyło mi się że po upadku z modem szkło pękło,
- wysokość parownika
- większy przeciąg, dla mnie na plus
- chyba jeszcze lepszy smak, chociaż jest podobnie do jedynki czyli b.dobrze ;)
By narvalnort
#1829422
do pełna, czasem nalewam w czasie jazdy, smak ok, ale póki grzałka jest ok, jakieś 3 tyg.
By Djdunhill
#1879898
Odświeze temat jestem początkującym waperem przesiadam sie z analogów mam moda smoka osub 80 z oryginalnym tankiem strqsznie przecieka i przy takich grzałkach daje niezłego kopa szukałem czegoś co odda smak i zastąpi analoga i trafiłem na to cudeńko nautilus 2 pasuje do moda i przy grzałkach 1.8 ohma jest rewelacyjny dla początkujących dobrze oddaje smak i przy liquidach 6mg nie dusi i nie gryzie polecam każdemu początkującemu waperowi który przesiada sie z anapogów beast od smoka strasznie ciekł nawet na nowych grzałkach i po wymianie uszczelek tu problemu jak narazie e niezauważyłem a 1.8ohma i 14w mocy robi swoje pozdrawiam
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.