EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Neuss
#1756406
Kilkanaście godzin temu na stronie Provape (dawne Provari) pojawiła się informacja o zamknięciu marki. Wiadomość jest smutna, bo jak wiemy jeszcze kilka lat temu Provari była marką uznaną, lubianą, i zasadniczo nieco bardziej "ekskluzywną" od zwykłego egona.
Co ciekawe, zamykają się podobno z powodu regulacji FDA.
Co ciekawsze, niejaki Bill będzie zajmował się wszelkimi naprawami. Nie wiem jak to się ma do dożywotniej gwarancji jaką udział producent.
Nigdy Provari nie miałem, bo zwyczajnie nie było mnie stać na taki wydatek, ale strzelę dzisiaj za nich piwo. :)
Awatar użytkownika
By szoferek
#1756417
Mi też szkoda bo jestem wierny tej marce już dość długo. Provari nie udzielało dożywotniej gwarancji. Standardowo był roczek.
By orient
#1756419
No cóż. Dawnymi czasami oferowali sprzęt solidny, fakt, że za wygórowaną cenę. Jak się ustawiało 6v to było 6V a nie np 4.7V jak u *FT*. Świat poszedł do przodu a oni zostali. W pewnym momencie zaczęli odstawać od rynku na tyle, że sama ekskluzywność marki nie wystarczyła. Najwidoczniej snobów wśród waperów nie jest tylu aby utrzymać firmę. Uważam, że zwalanie winy na FDA jest zwyczajną ściemą. Co do gwarancji "dożywotniej", to jest najprawdopodobniej nowoczesne rozumienie. Nie chodzi o twoje życie, tylko o życie produktu. Produkt żyje kiedy jest produkowany. Kiedy przestaje być produkowany - gwarancja wygasa. Podejrzewam, że naprawy u Billa nie będą darmowe.
Awatar użytkownika
By bezi2
#1757396
No cóż na pewno sprzęty z ich stajni są niezawodne... Ale w kwesti rurek bardzo przestarzałe. No cóż kto się nie rozwija ten się cofa.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.