EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By bofh
#1755672
Dzięki za info. Zdążyłem zanabyć mały zapasik po dobrych cenach :roll:
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1756894
No to jak?? Sprawdzał ktoś te płatki? Zna ktoś jakąś alternatywę dla FF 2?? Szukam, szukam i doszukać się nie mogę...
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1756902
Płatki bawełniane jak sama nazwa wskazuje są z bawełny, natomiast FF to celuloza.
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1756910
Nie chodzi o material, a o strukture. Dwojka fajnie sprawuje sie jako owijka grzalki pionowej w ecr. Szukam jakiejs alternatywy. Dzisiaj kombinowalem z chusteczkami rapid clean z rossmana ale nie jestem pewien jak one sa bielone. Lepiej bym sie czul uzywajac nosnika przystosowanego do wapowania. W ostatecznosci weme kilka paczek ff poki dostepne.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1756937
Szok.
Używam tylko FF.
Jak E-Jack zrobil wyprzedaż przed zamknięciem sklepu, kupiłem wszystko co mnie z FF interesowało. Zapasy mam. Jak je pokazałem w wątku o robieniu zapasów to się ze mnie śmiano.
Niewyobrażam sobie innego nośnika. Japońska bawełna jest jak dla mnie daleko w tyle.
Co się na tym świecie dzieje.
btw Provape tez zakończyło produkcję.

Proszę o PW gdzie są jeszcze dostępne. W takiej sytuacji trzeba dokupić.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1756941
Gabriel pisze:https://www.amazon.de/Graham-CelluCotton-Beauty-Fibers-44060/dp/B00PBF8PAG
to może to

O tym pisałem już tutaj: post1751673.html#p1751673 to jest wiskoza, którą (podobno bo wątpliwości się pojawiły i nikt ich nie rozwiał) FF nie było.
By Krasnal45
#1756949
Gabriel pisze:https://www.amazon.de/Graham-CelluCotton-Beauty-Fibers-44060/dp/B00PBF8PAG
to może to

A zwróciłeś uwagę na cenę? :mrgreen:
By Krasnal45
#1756950
szperaczz pisze:Gdzie jeszcze te XL można kupić bo szukam i lipa.

Siatka jest dostępna, a zapas mam chyba do końca życia :mrgreen:

P.S. Poproszę o upomnienie za post pod postem :mrgreen: Nie wiem dlaczego mi nie scaliło *BLUSH*
Ostatnio zmieniony 11 lut 2017, 23:19 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1756952
Krasnal45 pisze:
Gabriel pisze:https://www.amazon.de/Graham-CelluCotton-Beauty-Fibers-44060/dp/B00PBF8PAG
to może to

A zwróciłeś uwagę na cenę? :mrgreen:

Krasnal, kolego mój drogi, jasne że zwróciłem. Ale kto bogatemu zabroni :D
Awatar użytkownika
By pol
#1756954
Krasnal45 pisze:
Gabriel pisze:https://www.amazon.de/Graham-CelluCotton-Beauty-Fibers-44060/dp/B00PBF8PAG
to może to

A zwróciłeś uwagę na cenę? :mrgreen:

1,5mb za 5zl.
Awatar użytkownika
By nester
#1756975
Zamknięcie FF to faktycznie ciężki cios... kiedyś byłem sceptyczny ale teraz namiętnie używam oryginal d1
kupiłem 5 pak XL, ale coś czuję dokupię drugie 5.
Bawełna za słabo transportuje, jak się zapas skończy to zostaje to co używa 80% amerykanów czyli wyżej wspomniana wiskoza aka cellucotton.
By FlashGordon
#1756987
Ktoś musi przejąć tę lukę na rynku,inaczej będzie lipa.
Ostatnio z tego powodu próbowałem za pomocą muji zbliżyć się do tego co daje mi ff, poszło ze 2m drutu, z 10platków, dobrych kilka h i nic, skończy mi się zapas ff, kończę wapować. Wapuję teraz 1mg i tak miało zostać ale kolejne mieszania będę robił na 0,5 żeby się wyrobić do końca.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1757072
Z całą pewność FF to nośnik wybitny ale...no proszę, jeżeli byłoby tak, jak niektórzy powyżej piszą, że jest to absolutne numer 1 na świecie, to :
- po pierwsze - FF miałoby się wciąż i nieustająco dobrze, ergo nie kończyłoby działalności produkcyjnej ,
- po drugie - wszystkie inne firmy produkujące nośniki bawełniane/celulozowe/inne, po dwóch, trzech miesiącach kończyły by działalność z głośnym bum. Tak nie jest, mają się dobrze, a co ważniejsze poszerzają asortyment ,
- po trzecie, doświadczenia własne. Dla mnie Cotton Bacon, Kendo, Native Wicks, KGD, Rayon Fiber CeluCotton to absolutnie równoważne nośniki. Raz ten, raz tamten, zawsze fajnie ;) *CZAJNICZEK* Oczywiście, trzeba uwzględniać specyfikę aplikowanego nośnika - np. jeden puchnie pod wpływam lq, drugi nie....

Jedyny nośnik, na którym zawiodłem się w sposób jednoznaczny i ostateczny to VCC Vapers Choice Cotton. Katastrofa :evil:

Także....umarł król, niech żyje król :lol:

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By bezi2
#1757270
Grzesiu absolutnie zgadzam się z Tobą Fiber był dobry ale nie jedyny ja preferuję jednak czystą bawełnę i mi bardzo podpasowała Graham Cellucotton 100 %cotton
Obrazek
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1757273
A ja się Grzesiu z Tobą nie zgadzam :)
Gwido67 pisze:- po pierwsze - FF miałoby się wciąż i nieustająco dobrze, ergo nie kończyłoby działalności produkcyjnej ,

Przecież powody zakończenia produkcji mogę być inne niż finansowe. Nie wiemy tego i nie wiem czemu od razu zakładacie, że nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Może im się znudziło?
Gwido67 pisze:- po drugie - wszystkie inne firmy produkujące nośniki bawełniane/celulozowe/inne, po dwóch, trzech miesiącach kończyły by działalność z głośnym bum. Tak nie jest, mają się dobrze, a co ważniejsze poszerzają asortyment ,

No proszę Cię, to tak samo byłoby z parownikami. Każdy lubi coś innego i dlatego mają się dobrze.
Gwido67 pisze: po trzecie, doświadczenia własne. Dla mnie Cotton Bacon, Kendo, Native Wicks, KGD, Rayon Fiber CeluCotton to absolutnie równoważne nośniki. Raz ten, raz tamten, zawsze fajnie ;) *CZAJNICZEK* Oczywiście, trzeba uwzględniać specyfikę aplikowanego nośnika - np. jeden puchnie pod wpływam lq, drugi nie....

A dla mnie nie są, zwłaszcza w dripperach nie widzę konkurencji dla FF. Głównie dzięki za możliwość szybkiej zmiany smaku. Żadna bawełna tego nie oferuje.
Na szczęście mam zapas, a potem się zobaczy. Używam różnych nośników, ale mam parę lq, które mi smaczą najlepiej na FF.

@STRUNA nie, nie będę używał mesza :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1757278
Riccardo pisze: ...
No proszę Cię, to tak samo byłoby z parownikami. Każdy lubi coś innego i dlatego mają się dobrze.

No i o TO właśnie chodzi. Każdy lubi coś innego i tragedii z powodu wycofania jednego z wielu "graczy" nie ma... A trochę taki wydźwięk ma cały ten temat. Ba, więcej - "Fiber Freaks pamięci żałosny rapsod " :lol:

Riccardo pisze:Przecież powody zakończenia produkcji mogę być inne niż finansowe. Nie wiemy tego i nie wiem czemu od razu zakładacie, że nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Może im się znudziło?

Za długo żyjemy na tym bożym świecie aby...błądzić :mrgreen: "Znudziło się", teraz ja Ciebie poproszę o chwilę przerwy w celu dojścia do siebie :mrgreen: :mrgreen:

Co do tego co wolisz, z czym się zgadzasz albo i nie ( :mrgreen: ) to...bardzo piękna opowieść, dziękuję :twisted:


Pozdrawiam i życzę szybkiego odnalezienia równie dobrego nośnika ;)
Grzegorz
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1760646
No przecież jeszcze można kupić FF ile się zechce!!po co tyle płaczu koledzy. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1760649
krzychu44k pisze:No przecież jeszcze można kupić FF ile się zechce!!po co tyle płaczu koledzy. *SMOKEKING*

Narzekanie to taki sport narodowy:(

Wysłane za pomocą mTalk
Awatar użytkownika
By matikko
#1777960
Uff, jak się cieszę, że trafiłem na ten temat
Udało mi się jeszcze coś tam zakupić, gdyby nie to, to za max miesiąc bym płakał. Muji już nie odpowiada, a konkurencja FF niestety sporo droższa :/
Awatar użytkownika
By muadep
#1780484
Osobiście uwielbiam ff celulozowe, które właśnie mam na wykończeniu. I zastanawiam się od dłuższego czasu, czy waciki celulozowe kosmetyczne będą równie dobre? Czy ktoś próbował? Ja właśnie będę zamawiał z al...
By rebeliant86
#1792497
Trochę odkopie temat bo udało mi się kupić paczkę Original-a i ten nośnik jest po prostu świetny... Czy ktoś znalazł alternatywę dla niego?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
By rebeliant86
#1794208
Tak, są jeszcze dostępne w sieci ismooking, też bez problemu mogę kupic w Warszawie. Ale są to leżaki magazynowe, tak więc jak ktoś lubi to trzeba zrobić zapasy. :)
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1794268
AdwokatkaDiabla pisze:Nie wiem czy mnie nie zeżrecie żywcem zaraz ,ale w pewnym sklepie stacjonarnym w Bytomiu ,oraz w Dobrowie Gorniczej widziałam jeszcze kilka paczek.

Aaa tam, zaraz zżerać :wink: - dla kogoś kto poszukuje, to zawsze jakaś informacja - w Częstochowie też widziałem duże i małe paczuszki.
Awatar użytkownika
By miaziol
#1805702
To ja też cosik naskrobię :D. Mam w domku chyba jeszcze zapas waty do filtrów akwarystycznych ze starych zapasów kiedy to poszukiwaliśmy jakiegoś nośnika do atomizerów. Prawdę mówiąc to nie pamiętam do czego to się pchało. W każdym razie mam wrażenie że po za tym że ta akwarystyczna jest luźniejsza to jest to ten sam nośnik co ff no.1. Ktoś testował ma taką watkę na stanie?
By orient
#1805728
Myślę, że się srodze zawiedziesz, bo ta gąbka akwarystyczna jest z jakiegoś tworzywa sztucznego. Pchało się to do ustnika i działało jako zbiorniczek do płynu. Działało bo po drodze do grzałki miało jeszcze siatkę metalową i właściwy knot ze sznurka krzemionkowego.
Awatar użytkownika
By nester
#1805841
Najbliżej FF jest rayon cotton, amerykanie tego namiętnie używają. Jak mi się skończą zapasy FF też spojrzę w tym kierunku ;)
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1805842
No to jak to jest z tym ogłoszonym w styczniu końcem produkcji? Mamy wrzesień i w najlepszym sklepie są ciągle do kupienia...
By Krasnal45
#1805871
Bo zapasów jednak trochę po magazynach zostało, a ludzie byle goowna w grzałki pchają bo nie wiedzą co dobre :mrgreen:
By Tomaszek123
#1806087
Jak ma ktoś jeszcze namiary na Fibre Freaks D1 to będę wdzięczny za podesłanie pw, bo przeszukałem trochę polskich sklepów i znalazłem tylko stripsy, a zależałoby mi na padach.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1809493
Ma ktoś jakiś dostęp jeszcze? Kilka dni temu w e-dymie było pełno i z dnia na dzień "brak w magazynie"...
Awatar użytkownika
By bulit73
#1809494
Eilchner pisze:"brak w magazynie"...


Oczekiwanie na dostawę. Może jeszcze będą mieli.

Jak coś masz na bazarku. Niedużo ale jest :D

fiber-freaks-n1-oraz-n2-t123133.html
By juventinho
#1809641
Nie wycofali ich ze sprzedaży. Ostatnio kupiłem w nowym wydaniu. Zamiast prostokątów 4 długie paski. Także temat powinien zostać zamknięty żeby nie wprowadzać w błąd.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1809645
Cztery paski były chyba od dawna.
Awatar użytkownika
By jackas50
#1809665
Na razie jest tylko "FIBER FREAKS MÈCHES ORIGINAL", FF w płatkach i paskach "oczekiwanie na dostawę"...więc czekamy do dalej.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1809666
Cóż, pewnie niektóre systemy sklepowe nie przewidują zniknięcia towaru całkiem i wyczerpanie stanu magazynowego określają oczekiwaniem na dostawę. Co do FF, zdaje się, temat jest klarowny...
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.