EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By sleyn
Witam, od jakiegoś czasu oglądam rurki j znalazłem Smok Vape Pen 22 oraz Joyetech Ego Aio. Czy ktoś z większą znajomością rynku może mi pomóc znaleźć jakąś nie za duża rurkę? :) posiadam większego boxa dlatego zależy mi na małym i przenośnym urządzeniu.
By sleyn
A jakieś inne ciekawe modele?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By e_sat
sleyn pisze:Witam, od jakiegoś czasu oglądam rurki j znalazłem Smok Vape Pen 22 oraz Joyetech Ego Aio. Czy ktoś z większą znajomością rynku może mi pomóc znaleźć jakąś nie za duża rurkę? :) posiadam większego boxa dlatego zależy mi na małym i przenośnym urządzeniu.

Jeśli masz jakiś dobry parownik do tego boxa, to może wystarczy ci tylko mod - rurka, na ten przykład na bazarku masz bardzo fajny modzik Atto za jedyne 90,00zł
Awatar użytkownika
By tunajerzy
GP Piccolo version 4 a do tego Spheroid v4 i masz mały zestaw.
By sleyn
Wolałbym "all in one" albo coś w tym stylu :/ zestaw z spheroidem też do mnie nie przemawia ale dziękuję za propozycje ;)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
1600 dni bez śmierdziela w paszczy

Przegapiłeś Tomba :?: :shock: Moje gratki... […]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

Matamatitati

Chcialbym Ci odpowiedziec szanowny moderatorze bo […]

Niezniszczalny tank

Przepraszam Panowie (i Panie jeśli jakieś to czyta[…]