EPF
By FlashGordon
#1754269
Dzięki wielkie. Czyli trzeba przemyśleć zakup ;)
Awatar użytkownika
By Isia
#1754887
Czy i u was przy wymianie akumulatora box się wyłącza :?: :?: :?: czy on tak ma,czy ja to robię za wolno :(
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1754889
Isia pisze:Czy i u was przy wymianie akumulatora box się wyłącza :?: :?: :?: czy on tak ma,czy ja to robię za wolno :(


Isia, nie wiem, jak w przypadku IPV D4 ale - miałem IPV5, mam IPV400 i zawsze tak było, wymiana akumulatora, konieczność włączenia i inicjacji moda. Specyfika sterownika, w Joyetechu, w Istiku od razu jest gotowy "do roboty", w IPV (YiHi) nie. Wg mnie normalna sytuacja.

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Isia
#1754897
Dzięki za wyjaśnienie :) troszkę to denerwujące lecz trzeba będzie się przyzwyczaić.
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1756193
Ma to cudo preheat? Jakaś cisza zapanowała.Skrobnijcie jak się sprawuje po kilku dniach wapowania.Zastanawiam się nad przytuleniem go. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1757925
Minęło kilka dni i nikt się nie odezwał więc zakupiłem ipv d4..dzisiaj przyleciał od P.wiemy o co chodzi :wink: Po rozpakowaniu ujrzałem śliczne maleństwo w kolorku czarnym..no wprost mnie zadziwił i zaskoczył jakością wykonania,magnesy przy klapce bardzo mocne,nic tu nie lata,nie skrzypi,wszystko bardzo dobrze spasowane aż miło wziąć go do łapki :lol: Nawet przy zapakowaniu Merlina 23mm.licuje się i wyglàda zajedwabiście..Na razie wapuje w trybie W więc nie podziele się info na temat TC...ale wiadomo z sieći że działa. :cygaro:
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1757926
Może ktoś foteczkę wsadzić z Pico tak dla porównania?

在屏幕上用手指
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1757938
Jeśli ci na porównaniu Pico z Ipv d4 bardzo zależy to jutro mogę pyknąć fotkę i wrzucić.Porównując natomiast D4 do VT75 Nano prawie identyczna wielkość.
Awatar użytkownika
By Isia
#1757944
@szperaczz Proszę :D tak na szybko zrobione.




Awatar użytkownika
By szperaczz
#1757971
Dziękuję :D
Fak prawie wielkości IPV8, myślałem że dużo mniejszy :?

在屏幕上用手指
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1757974
No prosze..koleżanka @Isia wrzuciła foteczki z Merlinem..naprawde świetnie się prezentuje D4 nie tylko z Merlinem.Swoją drogą podziękowania dla Isi za podpowiedz na temat D4..naPW *winko*
Awatar użytkownika
By Isia
#1757980
@szperaczz No faktycznie nieduża różnica między nimi
D4 - 42mm x 25mm x 80mm
IPV8 - 42mm x 28mm x 88mm

@krzychu44k Jeżeli tylko potrafię to zawsze pomagam :) miło mi ,że ciebie do tego zasilania przekonałam.
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1757984
No i teraz mam parcie na IPV8..ponoć też dobrze wykonany i poprawiono bolączki poprzednika.
Służę i ja pomocom..jeśli ktoś coś proszę pytać.
Dzięki @Isia ipvD4 jest naprawdę odlotowy..
Awatar użytkownika
By mona01
#1758997
Jaka jest waga IPV D4 (bez akumulatora)?
Na FT podają 300g, a na GB 126g... :zakrecony
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1759000
Nie ważyłem maluszka ale na pewno bliżej mu do 126g.Wogóle to każdy podaje inne wymiary i ja się okazuje inną wagę..Z parownikiem to będzie 300g.i zależy przecież także od rodzaju czajniczka *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By jacjac
#1759006
Waga: bez aku - 126g, z VTC5 - 170g
Awatar użytkownika
By mona01
#1759181
Dziękuję jacjac! *SERCE*

Mam jeszcze jedno pytanie... czy klawisz "power" jest równie cichy jak w D2 i D3?
Odgłos wciskania powera w D2 i D3 bardzo mi odpowiada, w przeciwieństwie do np. "presy", który porównałabym do walenia młotkiem w kowadło... *BOJE SIE*
Awatar użytkownika
By Isia
#1759183
Słychać tylko delikatne klik :)
Awatar użytkownika
By sipak00
#1760535
Mam i ja :) Po dwóch tygodniach użytkowania nie ma się do czego przyczepić. Naprawdę fajne zasilanie. Idealnie komponuje się z Merlinem :)


Obrazek
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1760544
Z czarnym Merlinem też fajnie,ale dla mnie za czarno :lol: jednak co kto lubi..niech służy długo *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1762919
Ha! Mam go i ja. *SUPER* Dzięki pomocy Pana Zbyszka w dokonaniu zakupu, mogę od wczoraj cieszyć się moim czarnym D4. :mrgreen:
Świetny, malutki i bardzo ergonomiczny boxik. Nic w nim nie trzeszczy i nie grzechocze, klapka od aku trzyma się mocno i stabilnie,
no i jest ten jego delikatny wręcz charakterystyczny dla ipv-ek klik przycisku fire, który jak dla mnie po prostu musi w nich być.

Nikomu go nie polecam- bo mi ti ti ti tiiii nie wolno. :twisted:
Ale... sama nie miałabym nic przeciwko,
by do mojego czarnuszka dołączyć jeszcze jedną sztukę, tym razem w kolorze brushed bronze. :D
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1766084
jacjac pisze:Mogę zatem potwierdzić, że IPV D4 obsługuje obydwa te tryby, z tym że tryb SS jest predefiniowany dla drutu SS304r


może mi ktoś wytłumaczyć co będzie gdy skręcę grzałkę z SS316L
By kawda
#1766086
Choć nie posiadam tego boxa masz dwie opcje albo wapować na W albo ustawić tcr(prawdopodobnie 92 ). Teraz ja mam pytanie do posiadaczy : jak działa kontrola temperatury w tym ipv?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1766097
Ustaw na SS 304,następnie Temperaturę i Jule i wapuj.W razie czego wciśnij razem +i- wtedy blokuje grzałkę ale nie informuje o tym,pokarze się tylko rezystencja.
Ja też mam grzałkę z SS 316L i wszystko śmiga.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2017, 14:55 przez krzychu44k, łącznie zmieniany 1 raz.
By jaro19591
#1766098
Na szybko wkręciłem parownik z SS 316, przy TCR 92 zaczął trochę bobrzyć. Zjechałem na TCR 50, temperatura 190 stopni i jak dla mnie jest O.K.
By jaro19591
#1766242
I tak trzeba się pobawić ustawieniami, chciałem tylko zobaczyć, czy układ reaguje na zmianę parametru TCR.
Awatar użytkownika
By arturbig
#1766753
Witam. Cz atomizer srednicy 25mm będzie się licował z modem czy też będzie wystawał?
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1766765
ja mam griffina 25 i wcale nie wystaje.Natomiast wygląda to przyznam dziwnie.
Awatar użytkownika
By arturbig
#1766766
wertjacek pisze:ja mam griffina 25 i wcale nie wystaje.Natomiast wygląda to przyznam dziwnie.

Bardzo ci dziękuje , rozwiałeś moje wątpliwości.
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1766768
Aż z ciekawośći zakręciłem Obsa Engine i wystaje ok.1mm.od strony przycisku Fire,po bokach prawie równo z D4.
By rychu147
#1766796
Takie,szybkie pytanie czy wam też buczy albo raczej brzęczy podczas używania kontroli temperatury ?
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1766809
Troszkę słychać ale jak się do ucha przystawi,ponoć to normalka-przetwornica pracuje
By rychu147
#1766841
No wlasnie w tym problem ze slychac normalnie im wiecej juli tym glosniej ,na watt wszystko ok cisza... Nie wiem czy to bezpieczne , mialem kilka modow i pierwszy raz z takim czyms sie spotkalem.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1766851
Wszystkie moje ipv jakie mam i miałem tak robią
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1766853
Nastawiłem na 30 J i jest troszeczke głośniej jednak trzeba trzymać bliżej ucha.Gdzieś był poruszany temat przy SX cbyba i też trochę komuś brzęczało.Ponoć dzieje się to przy elektronice Yihi
Awatar użytkownika
By mister67
#1770958
Witam wszystkich, noszę się z zamiarem kupna tego cudaka i w związku z powyższym mam dwa pytania.
Pierwsze, czy ma ktoś wersję Bronze Yellow w połączeniu z czarnym Merlinem (chętnie zobaczyłbym jakieś fotki ) ?
Drugie, do wszystkich którzy go mają u siebie. Czy jest możliwość wygaszenia ekranu, tak aby nie świecił się po wciśnięciu FIRE ?
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1770963
Nie ma możliwości wygaszenia telewizorka,po strzale jedynie przyciemnia się trochę.
Brąz z czarnym chyba nie bardzo *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By mister67
#1770976
krzychu44k pisze:Nie ma możliwości wygaszenia telewizorka,po strzale jedynie przyciemnia się trochę.
Brąz z czarnym chyba nie bardzo *SMOKEKING*


No to szkoda, bo powiem szczerze przyzwyczajony jestem do ciemnego ekranu.
Co do drugiej części odpowiedzi, pomyślałem sobie skoro Bronze Yellow ma czarne przyciski i w miarę to pasuje (chociaż według mojego skromnego zdania srebrne na jednym z obrazków wyglądają lepiej) to i czarny atomizer będzie lepiej się komponował do całości niż srebrny na przykład.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.