EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Stradivarius
Przymierzam się do zakupu któregoś z modów z DNA 200. W oko wpadł mi Wiesiek w wersji copper, szczególnie że jest obecnie w dobrej cenie. W mojej opinii jego steampunkowy wygląd wygrywa z każdym znanym mi modem. Ewentualnie Lost Vape Therion. Oba w podobnej cenie, pierwszy ciężki, ale mam wysłużonego cuboida, więc używał bym go stacjonarnie.
Chciałem zapytać co lepsze waszym zdaniem. O ile o Wieśku temat mocno rozbudowany przeczytałem cały, to na temat wersji copper niczego nie znalazłem, a ta powłoka zapewne różni się trwałością od oryginalnego. Miał może ktoś styczność z ta wersją? Może wie ktoś jak z taśmą od wyświetlacza w tym modelu?

A może zwrócić uwagę na jeszcze coś innego z DNA 200 na pokładzie? Ważne dla mnie jest długie działanie na jednym ładowaniu w trybie TC, moc bez większego znaczenia więc analizowałem również Dna75 na dwa akumulatory. Mody Hcigara, pomimo że popularne, odrzuciłem ze względu na kiepską powłokę. Już chyba wolę zabieg z podwinięciem taśmy w Wismecu.
Awatar użytkownika
By dywersant
O nowym Wieśku można tylko powiedzieć, że jest w miarę tani (99$). W mojej ocenie szkoda, że nie wypuścili wersji na dna250, układ nowszy, z szybkim ładowaniem i zabezpieczeniem przed odwrotnym włożeniem baterii. Nic więcej nie wiadomo, nie ma żadnych recenzji.
Co do innych Dna, to zależy czego szukasz? 1, 2, 3 baterie, lipo?
Awatar użytkownika
By dywersant
Triade 250 - fajnie wygląda, ale w wersji 200W lakier schodził od samego patrzenia się na niego,
Finder 250W - tutaj niestety nic nie wiadomo, brak recenzji. Na plus fakt, że jest lekki - 150g.
Vt250 - dziwny wygląd, do tego wielki i ciężki, prawdopodobnie szybko będzie schodził z niego lakier.
Awatar użytkownika
By sikor370
Mnie sie nic procz wieska nie podobalo i wybor padl na niego... No i te 3 akusy.. Jak masz drugiego moda to wiesia raz w tygodniu ladowal bedziesz
Awatar użytkownika
By Stradivarius
Zdecydowałem się jutro zamówić Lost Vape Therion DNA 166W na GB . Na ten wybór wpłynął przede wszystkim fakt, że nie będe musiał dokupować nowej ładowarki i akumulatorów. Przestudiowałem anglojęzyczne fora i znalazłem sporo pozytywnych opinii o nim. Chciał bym jednak zapytać, o dwie rzeczy by rozwiać wszelkie moje wątpliwości:
1. Czy w przybliżeniu zapewni mi tak długą pracę na akumulatorkach jak mój stary Cuboid?
2. Z tego co zrozumiałem to DNA 166 to po prostu DNA250, tyle że okrojona ilość watt ze względu na dwie baterie, czy poza tym są jeszcze jakieś różnice przemawiające na korzyść pełnego DNA 250?

Dziękuję również za poświęcony czas i pomoc w podjęciu decyzji. Postaram się napisać coś więcej o samym Therionie w wątku o nim, jak już do mnie dotrze.
Awatar użytkownika
By dywersant
Odpowiadając na pytania:
dłużej, w Kuboidzie sprawność układu nie umywa się do tej w dna,
Na 2 bateriach masz ograniczenie napięcia na wyjściu do 6V, policz sobie z prawa Ohma ile będziesz w stanie z tego realnie wyciągnąć.

Taki protip, na GB zmień walutę na JPY i ciesz się sporo niższą ceną przez PP.
Awatar użytkownika
By Stradivarius
Dzięki wielkie za poświęcony czas. Na zmianie waluty faktycznie kilka euro zaoszczędzę:)

//Edyta:
A tak przy okazji zapytam, nie ma już dostępu do kodów u nas na forum? Domyślam się że pewnie przez tę nową ustawę, chyba że szukać nie umiem:(
Awatar użytkownika
By dywersant
Kody, jakie kody? Nie można linkowac do sklepów ep i większość kategorii z dostawcami poleciała po ustawie...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
By klaudek
Przecież nie wolno kupować na odległość ?
Awatar użytkownika
By krzysiunowak
Ja osobiście polecam Lost Vape SKAR 75W z DNA75 na pokładzie. Co prawda 1x18650 albo 1x26650, ale bardzo fajnie działa. Zgrabny, wygodny :)
Jak coś większego i droższego to Therion 166 albo Triade 250 W (kolejno 2x18650 albo 3x18650). Oba na DNA250
Awatar użytkownika
By bulit73
@Stradivarius zerknij na bazar. Możesz nabyć wyjątkowe boxy "drewniaczki", z DNA na pokładzie.
Awatar użytkownika
By Stradivarius
@krzysiunowak dzięki za opinię. Skar spodobał mi się najbardziej ze wszystkich lostvape, szczególnie ten czarno grafitowy, niestety szukam boxa stacjonarnego, z większa pojemnością baterii. Widziałem fotki z therionem dna w takim kolorze, niestety nie znalazłem go nigdzie w przystępnej cenie, więc wziąłem srebrnego 166w ze skórą w kolorze coffe.

@bulit73 drewniaki widziałem. Sa piękne i szczerze to zastanawiam się czy nie zaryzykować i nie wziąć któregoś z nich. Ten Therion z GB już wysłany, więc zamówienia nie odwołam, poza tym potrzebuję dwóch akumulatorków, by starczały na minimum dobę wapowania, więc musiał bym tak czy inaczej wziąć oba (fakt przydał by mi się maluch wyjściowy), ale tego mój związek mógł by czasem nie wytrzymać :lol:
Awatar użytkownika
By krzysiunowak
Stradivarius pisze:krzysiunowak dzięki za opinię. Skar spodobał mi się najbardziej ze wszystkich lostvape, szczególnie ten czarno grafitowy, niestety szukam boxa stacjonarnego, z większa pojemnością baterii. Widziałem fotki z therionem dna w takim kolorze, niestety nie znalazłem go nigdzie w przystępnej cenie, więc wziąłem srebrnego 166w ze skórą w kolorze coffe.

Myślałem nad Therionem, ale akurat chłopaki nie mieli. Sprzedałem Siga 100+ i IPV5, dołożyłem trochę i wziałem SKARa srebrnego z drewnem. Sam w sobie wygląda prześlicznie, solidnie. Szkoda tylko, że etui dołączone do zestawu jest badziewne. Tak jakbyś wymieszał czarną farbę z jaskrawozieloną. Myślę nad kupieniem oklejenia w UK albo daniu go do zrobienia skórzanego etui.
A co do Theriona - kolega pracujący w (najlepszym ^^) sklepie w Poznaniu ma go i stwierdzam, że kawał dobrej roboty. Pewnie jakby mieli na stanie to bym go wziął, ale 75W mi w zupełności starczy. Aku 26650 starcza na lekko półtora dnia, a że zawsze chodzę z plecakiem lub torbą z laptopem, to wrzucenie dodatkowych aku nie stanowi problemu :)

Życzę Tobie (sobie też przy okazji) samych radosnych dni z Lost Vape'em w ręku :)
Awatar użytkownika
By Stradivarius
Skar jedynie ten przycisk mógł by mieć na skośnej ściance, no i ten gumiak dokładany do niego, wygląda jak by wpadł komuś przez pomyłkę do pudełka w czasie pakowania tego pięknego boxa ;) Poza tymi dwiema drobnymi wadami to zasilanie świetne i świetnie się prezentujące.
Cloupor mini/ jak to przylutowac?

Witam Uszkodzeniu ulegla czesc widoczna na zdjeciu[…]

Stary efest, czy bezpieczny?

Witam! Od dwóch lat jestem posiadaczem suboxa. Do […]

Aspire BVC - strasznie gryzący dym

Od co najmniej kilku lat używam jednego zestawu: A[…]

SUBTANK

Siema, ktoś coś słyszał kiedy ma się pojawić? B[…]