EPF
By mariaan
Witam. W piątek zakupiłem nowego ijusta S. Popaliłem trochę, niby wszystko spoko. Chciałem dolać olejku i okazało się, że liquid ucieka przez air hole, przestaje gdy liquid zejdzie do pewnego poziomu. Co to może być? Pomocy ;/
By skaecik
Ja bym sprawdził wszystkie uszczelki czy są całe i ogólnie czy parownik jest dobrze skręcony.

Wytapatalkowane
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Prawdopodobnym powodem wycieków jest brak bardzo cieniutkiego, przeźroczystego silikonowego oringu na grzałce. Ostatnio bardzo często zdarza się, że ten oring leży luzem w opakowaniu po grzałce, a jest go naprawdę łatwo przeoczyć i wyrzucić razem z opakowaniem.

By Miszson
Witam
Mam problem podczas ładowania epapierosa. Gdy go podłączam włącza sie dioda że sie ładuje, ale po jakimś czasie sie to wyłącza i wcale sie nie ładuje.
By Miszson
Dodam, że sprawdzałem czy sie ładuje na kilku ładowarkach i nic to nie dało ciagle jest ten sam problem.
By Shayon.
Hej, mam pewien problem, mianowicie dioda przycisku włączania ciągle miga, a IJust nie działa.
Wczoraj kupiony i w sumie to nie wiem co z nim jest, gdyż jest to moja pierwsza zabawka tego typu.

Dioda po prostu miga, nic innego się nie dzieje.
Ładowałem go całą noc, więc nie chodzi o ładowarkę.
Awatar użytkownika
By Tymon78
To samo g...... , reklamuj.
By Shayon.
Na gwarancji nie wiadomo czy mi go przyjmą w ogóle, a jak już to zrobią to poczekam z 2 miesiące minimum.

(Brak paragonu)
Awatar użytkownika
By Tymon78
To gdzie go kupiłeś, wczoraj kupiony i brak paragonu.... Eleaf'a iJust2, S omijaj łukiem.
Popatrz sobie Pico bądź VTC mini.
By Shayon.
Kupowałem w edymie, ale zapomniałem tego paragonu.

Nie chcę zmieniać teraz sprzętu bo w takim razie pieniądze w błoto.
Awatar użytkownika
By sikor370
a zamówienie masz na mailu albo coś....? mi wystarczyło takie zamówienie jak mi paragon sami przesiali
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Geekvape Ammit RTA

Zapowiada się ciekawie :) http://www.gee[…]

Abu rozpędzić smutne myśli w tych szalonych czasac[…]

Zacząłem od 18mg, potem bardzo gwałtownie zszedłem[…]

sigelei fuchai 213 vs sigelei 213

Witajcie Czy mógłby ktoś wyjaśnić na czym polega […]