EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1852615
Potrzebuję jakieś zasilanie żeby korzystać z niego przez jakiś tydzień. Ma być tanie i ładować się z jednoczesną możliwością chmurzenia. Po tygodniu zapewne nie skorzystam z niego nigdy więcej, a nie będę brał neboxa/evica gdyż obawiam się o zniszczenia.
Masz jakiś inny pomysł?

edit: Chodzi o wyjazd pod namioty. Woda,piasek, itp
By tubaakada
#1852631
patrykowski pisze:Chodzi o wyjazd pod namioty. Woda,piasek, itp

Jest też namiotowo-plażowy Aegis. Jak rozwiążesz jakoś zalewanie atomizera, np. zatyczkami, to można wapować pływając. Zawsze jest opcja z łodzi go zgarnąć do wody, nie trzeba się gramolić na łódkę. Robiłem tak z analogami, susząc wpierw łapę na słońcu. Tu dodatkowo nie powstaje problem kiepa. Ma passthrough, jest tani oraz można nim rzucać w dzikie zwierzęta, żeby sobie poszły.


:beer:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1852635
patrykowski pisze:edit: Chodzi o wyjazd pod namioty. Woda,piasek, itp

W ex-termalnych warunkach najlepiej sprawdzają się zasilania mechaniczne. Tu utopienie moda czy zalanie nie wpływa na działanie zasilania/parownika. Zasilanie jak i parownik musi być jak najbardziej proste. Z wieloletnich doświadczeń będąc na spływach kajakowych polecę 6/9 lub Nemezis z K-5. Jakakolwiek elektronika z wodą/piaskiem/ się nie sprawdza. Tu sprzęt musi być szybkorozkręcalny i jak najmniej skomplikowany tak by obsługa nawet niewidomemu nie sprawiała żadnego problemu.
By Palemka123
#1861179
Posiadam problem z ijustem s gdy nie mam podpiętego atomizera mruga mi dioda 5 razy nawet gdy mam podłączony atomizer to też mruga. Upadł mi dziś na kostke i nie wiem co robić prosze o pomoc
By jaroslaw.fic
#1861395
Siemka ktos moze mi powiedziec dlaczego w ijust 3 stan rozladowania baterii pokazuje w dwoch kolorach ( Zielony i czerwony ) a powinien pokazywac w 4 ( zielony, pomaranczowy, niebieski i czerwony ). Juz kilkakrotnie go ladowalem i za kazdym razem z zielonego koloru diody przechodzi od razu w czerwony ? Jakby co to daltonista nie jestem i rozrozniam pomaranczowy od czerwonego. Ktos ma tak jeszcze ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
By maciora666
#1880486
Witam!
Nie wiem czy ktoś już napisał taką poradę na cieknącego Ijust S. W moim przypadku pomogło niedokręcanie na siłę grzałki do podstawy. Należy pozostawić delikatny luz tak by tylko nie ciekło z dolnej części podstawy. Problem jest taki, że grzałka nie dociska w górnej części do białej uszczelki. Zgodnie z prawami fizyki jak napełnimy liquidem atomizer powyżej poziomu grzałki, liquid zacznie wypychać przez tą uszczelkę (dlatego wycieki zazwyczaj zdarzają się po pełnym napełnieniu atomizera lub jego przechyleniu). Należy tak wykręcać grzałkę by nie przepuszczała liqiudu dołem i był styk z baterią (gdy nie ma styku lekko wyciągnąć bolec z grzałki w jej podstawie). Gdy grzałka będzie dobrze dociśnięta z góry i z dołu problemu z wyciekiem nie ma (chyba że ewentualnie przez watę). Proste
W najbliższym czasie postaram się dobrać oring który by dało się podłożyć pod białą uszczelkę tak by wyeliminować felerny punkt.

Stosuje od kilku dni i problemu z wyciekami nie ma

Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś się to przyda
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.