EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By fokus
#1820407
Jaki atomizer zamiast oryginalnego Ijusta-s ? W przystępnej cenie i żeby nie parzył jak ten oryginału ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By fokus
#1820872
Ijust wrócił z reklamacji, nie uznali. Przecieki przez otwory wentylacyjne to normalna sprawa bo pisza ze skrapla sie para. Przy zaciąganiu słychać strzelanie w drugim koncu mieszkania :-) wg Edyma wszystko Ok. Testuje juz kolejny raz zalałem koszule liquidem jak buchalem na pol siedząco. Co jakis czas dłoń mokra od płynu. Wszystko w firmie Ok :-) Wyślę jeszcze raz raczej bo mi szkoda 120zl zeby taka kicha. Stare ego od Kinga, V3 Colisha, Foofa nie musialem sie zastanawiać czy sie poleje liquidem czy nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By fokus
#1820883
Akcja sprzed chwili na załączonych zdjęciach. Wszystko Ok ?? To śmiech ba sali. ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By dexx33
#1820884
Upsss...
Wyrazy współczucia...gdybym miał wapować na takim sprzęcie (lejącym), to chyba powróciłbym do analogów *BOJE SIE*
By fokus
#1820898
Gabriel pisze:Masz oring pod grzałką?

Tak, mam i wrócił z reklamacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1820899
Spokojnie. Wykręć grzałkę, sprawdź czy przy gwincie na grzałce jest ten oring ( może się podgiął ) przykręć z powrotem grzałkę, mocno dokręcając.
By chemik86
#1820923
Może inną grzałkę załóż. Ja jak używałem justa to miałem kilka razy taki przypadek i problemem była grzałka, po prostu się przez nią przelewało.
By M8Cher
#1822096
Witam!
Da się jakoś jeszcze na chwilę uratować mojego IjustaS. Dzisiaj próbuje sobie pobuchać a tu nic, miga 4 razy dioda, patrze pewnie cos nie styka, doszedłem do momentu gdy wykręciłem cały parownik wkręcałem go powoli i patrzyłem czy może zadziała, jestem w momencie gdy jak lekko przykrece to działa 2 mm dalej zakręce miga ciągle. Da się coś zrobić czy pin siadł i w błotko jak to Ijust
By M8Cher
#1822103
Krasnal45 pisze:Już gdzieś kiedyś Ci pisałem, że rozwaliłeś izolator pod pinem :evil:
do naprawy czy kosz? oczywiście kiedyś to wyląduje ale zebvy chociaz na 1 dzien starczylo
By M8Cher
#1822107
Krasnal45 pisze:Jeżeli jesteś masochistą, to naprawiaj...
czyli kosz :zakrecony :zakrecony :zakrecony myślałem że ten sprzęt mi chociaż na 4 miesiące wystarczy wytrzymał mozę 1,5 msc
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1822110
A ile taki Ijust kosztuje? Ja na analogi wydawałem miesięcznie około 350 zł. Więc jak wytrzymał 1,5 miesiąca to i tak taniej wyszło niż palenie analogów ( no i zdrowiej ).
By M8Cher
#1822111
Gabriel pisze:A ile taki Ijust kosztuje? Ja na analogi wydawałem miesięcznie około 350 zł. Więc jak wytrzymał 1,5 miesiąca to i tak taniej wyszło niż palenie analogów ( no i zdrowiej ).
oczywiście, że taniej zdrowiej i przynajmniej kobita nie narzekała, że śmierdzę. 150zł takie coś.
By M8Cher
#1822118
Krasnal45 pisze:Ile??? Toś to jeszcze dwa razy przepłacił :lol: Zapewne na wysepce...
każdy uczy się na błędach, pośpiech sklep blisko... no coż
By fokus
#1822409
Wytłumaczcie mi jedno : co ma sposob zaciągania do wylewania sie liquidu otworami powietrznymi ??? Serio miałem różne atomizery i żaden tak nie lał jak Ijust-s -nowy zaznaczam. Sprsedawca proponuje zmianę grzałki na 0,75 bo podobno ta jest odpowiednia do zaciągania doustnego - tylko co to ma wspólnego z wylewaniem ????


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By fokus
#1822469
Zastanawiam sie czy inny zestaw czy wystarczy dokupić atomizer do baterii Ijusta i będzie po kłopocie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1822481
fokus pisze:Sprsedawca proponuje zmianę grzałki na 0,75 bo podobno ta jest odpowiednia do zaciągania doustnego - tylko co to ma wspólnego z wylewaniem ????


Nic. Sprzedawca leci w kulki.
Awatar użytkownika
By Timi
#1822518
Sprzedawca nie ma pojęcia o wapowaniu. W ogóle całe to eSW, to IMHO jedna wielka Spółdzielnia Wydymator sp. z ZOO.
By Bilbosz
#1827497
Wie ktoś może co mogło się stać z baterią? IJust się ładował normalnie, gdy po jakimś czasie po podłączeniu dioda się nie świeciła. Teraz po wciskaniu przycisku kilka razy zamiga i tyle. Teraz czekam aż do końca się rozładuje i najwyżej potem bateria leci do kosza... :/
By Mr.Q
#1827705
Posiadam ijust s od ponad miesiąca i już pierwszego dnia miałem problem z cieknącym liqudem. Przeczytałem tutaj chyba wszystko i pierwsze co to sprawdziłem tą uszczelkę ale wszystko było z nią ok. Ale liqud nadal wyciekał pomęczyłem się z nim jeszcze jeden dzień i postanowiłem poszperać trochę więcej dlaczego tak się dzieje. Problemem okazało się to, że po prostu nie można dokręcać grzałki zbyt mocno bo wtedy uszczelka jest za bardzo zgnieciona i przez to wylatuje liquid. W tym momencie mam już drugą grzałkę oryginał 0,3 omh (1 wytrzymała miesiąc, a wapowalem non stop - 20 lat palenia analogów zrobiło swoje) Problem z wyciekaniem u mnie został rozwiązany. Grzałki nie należy dokręcać zbyt mocno, wystarczy że poczujecie opór i wystarczy. To samo dotyczy samego zbiornika też nie dokręcać na chama bo z niego też miałem wycieki, dokładnie takie jak kolega pokazał tutaj na jednym z ostatnich zdjęć. Mam nadzieje że komuś to pomoże.
By fokus
#1829721
No i stało się - bateria Ijusta-s zaczęła migać po wciśnięciu power. Już miałem nadzieję, że więcej akcji z tym sprzętem nie będzie ale jednak.
By K.Has
#1844968
Mam ten sam problem, liquid leci przez airhole, a na początku gdy używał go mój kumpel nic takiego się nie działo :? już nie wiem co mam zrobić :(
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1844971
Jak dolewasz liquid to zatkaj palcami airhole, a potem jak go używasz od czasu do czasu w niego dmuchnij zamiast ciągnąć i powinno być ok :)
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1852586
Powiedzcie mi czy bateria od ijusta ma pass through ? Potrzebuję coś na wyjazd, ładowanie będzie jedynie z powerbanka, a w neboxie nie mam takiej opcji.
By lovelas1988
#1852595
e_sat pisze:A jak chciałbyś doładowywać wbudowany akumulator? Przez Wi - Fi ?


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By e_sat
#1852597
patrykowski pisze:Dziękuję że poświęciłeś mi swój czas, w dodatku elokwentnie się wypowiadając.


Dotarłeś do te j informacji czy nie?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1852612
patrykowski pisze:To że można ładować przez usb, to i moim neboxie można, ale czy jednocześnie można ładować i chmurzyć tego nie wiem.


To w czym problem? Sprawdź to :wink:
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1852615
Potrzebuję jakieś zasilanie żeby korzystać z niego przez jakiś tydzień. Ma być tanie i ładować się z jednoczesną możliwością chmurzenia. Po tygodniu zapewne nie skorzystam z niego nigdy więcej, a nie będę brał neboxa/evica gdyż obawiam się o zniszczenia.
Masz jakiś inny pomysł?

edit: Chodzi o wyjazd pod namioty. Woda,piasek, itp
By tubaakada
#1852631
patrykowski pisze:Chodzi o wyjazd pod namioty. Woda,piasek, itp

Jest też namiotowo-plażowy Aegis. Jak rozwiążesz jakoś zalewanie atomizera, np. zatyczkami, to można wapować pływając. Zawsze jest opcja z łodzi go zgarnąć do wody, nie trzeba się gramolić na łódkę. Robiłem tak z analogami, susząc wpierw łapę na słońcu. Tu dodatkowo nie powstaje problem kiepa. Ma passthrough, jest tani oraz można nim rzucać w dzikie zwierzęta, żeby sobie poszły.


:beer:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1852635
patrykowski pisze:edit: Chodzi o wyjazd pod namioty. Woda,piasek, itp

W ex-termalnych warunkach najlepiej sprawdzają się zasilania mechaniczne. Tu utopienie moda czy zalanie nie wpływa na działanie zasilania/parownika. Zasilanie jak i parownik musi być jak najbardziej proste. Z wieloletnich doświadczeń będąc na spływach kajakowych polecę 6/9 lub Nemezis z K-5. Jakakolwiek elektronika z wodą/piaskiem/ się nie sprawdza. Tu sprzęt musi być szybkorozkręcalny i jak najmniej skomplikowany tak by obsługa nawet niewidomemu nie sprawiała żadnego problemu.
By Palemka123
#1861179
Posiadam problem z ijustem s gdy nie mam podpiętego atomizera mruga mi dioda 5 razy nawet gdy mam podłączony atomizer to też mruga. Upadł mi dziś na kostke i nie wiem co robić prosze o pomoc
By jaroslaw.fic
#1861395
Siemka ktos moze mi powiedziec dlaczego w ijust 3 stan rozladowania baterii pokazuje w dwoch kolorach ( Zielony i czerwony ) a powinien pokazywac w 4 ( zielony, pomaranczowy, niebieski i czerwony ). Juz kilkakrotnie go ladowalem i za kazdym razem z zielonego koloru diody przechodzi od razu w czerwony ? Jakby co to daltonista nie jestem i rozrozniam pomaranczowy od czerwonego. Ktos ma tak jeszcze ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
By maciora666
#1880486
Witam!
Nie wiem czy ktoś już napisał taką poradę na cieknącego Ijust S. W moim przypadku pomogło niedokręcanie na siłę grzałki do podstawy. Należy pozostawić delikatny luz tak by tylko nie ciekło z dolnej części podstawy. Problem jest taki, że grzałka nie dociska w górnej części do białej uszczelki. Zgodnie z prawami fizyki jak napełnimy liquidem atomizer powyżej poziomu grzałki, liquid zacznie wypychać przez tą uszczelkę (dlatego wycieki zazwyczaj zdarzają się po pełnym napełnieniu atomizera lub jego przechyleniu). Należy tak wykręcać grzałkę by nie przepuszczała liqiudu dołem i był styk z baterią (gdy nie ma styku lekko wyciągnąć bolec z grzałki w jej podstawie). Gdy grzałka będzie dobrze dociśnięta z góry i z dołu problemu z wyciekiem nie ma (chyba że ewentualnie przez watę). Proste
W najbliższym czasie postaram się dobrać oring który by dało się podłożyć pod białą uszczelkę tak by wyeliminować felerny punkt.

Stosuje od kilku dni i problemu z wyciekami nie ma

Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś się to przyda
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.