EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Lewy69
#1741154
Witam!
Jakie baterie polecacie do rdta box 200w i czy ładować go przez usb czy kupić ładowarkę do akusów ?? :P
Awatar użytkownika
By miblah
#1741163
Ładowarkę zawsze warto mieć, zwłaszcza, jak się korzystć chcę z drugiego kompletu ogniw. Ale ładować kablem też można - po to jest gniazdo w modzie.

Jak chcesz użyć tych 200w to kup ogniwa sony serii vtc4, albo lg hb2/hb4/hb6 - mają najlepszą wydajność prądową (30A) - wadą jest mniejsza pojemność.
Jak nie zamierzasz zbliżać się do użycia takich mocy, możesz kupić ogniwa niższej wydajności, np. Lg hg2 - 3000 mah / 20A.
Dodam, że ważne dla ciebie jest, by oba ogniwa były takie same...

by taptalk.
By Burmistrz
#1763809
odświeżam. Gniazdo w modzie jest do wgrywania nowego oprogramowania i do niczego więcej nie zaleca się ładowania akumulatorów.
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1763821
Burmistrz pisze:odświeżam. Gniazdo w modzie jest do wgrywania nowego oprogramowania i do niczego więcej nie zaleca się ładowania akumulatorów.


Gdzie takie sensacje publikowano?
By Burmistrz
#1763836
Na you tube sie dowiedziałem że nie zalecają, wiec z ciekawości spytałem się w sklepie jak kupowałem Ijoya rdta i sprzedawca również to potwierdził więc coś w tym jest. wspominał coś o ładowaniu x2 aku przez usb że to szkodzi itp.
Awatar użytkownika
By bofh
#1763839
Na YT jest również filmik pt. :Jak pokroić chleb łokciem" :lol: Dokonaj wyboru ;) Ja bym mimo wszystko trzymał się instrukcji obsługi, czyli tego, co mówi producent :)

A tak całkiem serio to temat omawiany nie raz na forum. Skoro jest gniazdo do ładowania to można ładować. Niemniej jednak dla wyrównania poziomów ładowania z raz na miesiąc by można naładować do pełna w zewnętrznej ładowarce. Amen 8)
By Burmistrz
#1763841
Nie wiem albo ja mam rozwalone gniazdo ładowania, albo producent coś pozmieniał. Po 18h podłączone pod USB nadal mam low baterry

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.