EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By perpetummobile
#1729734
Witam, kiedyś tu opisywałem ten problem lecz go powtórzę :]
Kupiłem nautilusa mini,paczka przyszła zalewam clearomizer z tą grzałką co już jest w środku pale normalnie przez miesiąc,grzałka sie zużywa więc wymieniam na tą co jest w pudełku dodatkowa.Zalewam i nagle liquid wylewa mi sie przez otwory powietrzne więc stwierdzam że wadliwa grzałka, kupuje nową grzałke problem sie powtarza, kupiłem teraz w e-dymie oryginalną grzałke zalewam i znowu problem sie powtarza więc sprawdzam grzałke dmucham w nią a grzałka jest suchutka a cały liquid wylewa sie przez otwory i w tym dole gdzie wkręca sie grzałke cały liquid sie zbiera. Moje pytanie brzmi czy przyjmą mi coś takiego na gwarancję i czego to może być wina.
P.S zauważyłem że jak wkręcam tą nowa grzałkę to troszke sie zacina jakby coś juz było lekko zużyte (troche dziwne jak na używanie clearomizera zaledwie przez miesiąc)
Proszę o pomoc.

Clear kupiony we wrześniu paragon jeszcze posiadam.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1729746
Uwaga, strzelam:

Być może akurat trafiła Ci się sztuka z popsutym gwintem.
Jeśli tak jest i gwint jest spaprany, to automatycznie każda inna grzałka po wkręceniu nie zapewnia szczelności przez to, że uszczelka nie przylega dokładnie to parownika.
Według mnie: reklamacja.

Ale jak uprzedzałam, to tylko moje zdanie i czysty strzał. :wink:
Awatar użytkownika
By dexx33
#1729806
@Krasnal45 ma raczej rację.
Ja tak wkręciłem grzałkę w Smok'u micro (krzywo).
Sprawdzam grzałkę na box'e, przed zalaniem...nie ma kontaktu,grzałka nie wypchnęła pin'a.
Ale na szczęście nie uwaliłem gwintu.
Awatar użytkownika
By dexx33
#1729850
Może chińskie małe łapki źle zrobiły ten gwint...
Nie wiem,spróbuj przegwintować albo reklamuj?
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.