EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By dexx33
#1729144
Czy ktoś zamawiał (kiedyś,przed tą porypaną ustawą) soczki z tej firmy, made in USA from the USA?
Awatar użytkownika
By miron52
#1729163
Nie umywają się do Alien Visions. To moja subiektywna ocena.
Awatar użytkownika
By dexx33
#1729175
Hmm, ale nie widzę na ich stronie Boba's Bounty a chciałbym skosztować...
Awatar użytkownika
By miron52
#1729180
Nie robią już bo zmył im się dostawca aromatów.
Awatar użytkownika
By dexx33
#1729184
Szlag, w tym naszym pięknym ale zaściankowym, zacofanym kraju to nawet porządnego paliwa dla vaperów nie można kupić.
Ale śmierdziuchów to jest do wyboru, do koloru, jarać można do oporu, do załapania raka, albo do zejścia...
I zero kłopotów z kupnem, wszystkie marki i smaki świata, tfu...
Awatar użytkownika
By yetisize
#1729199
Pamiętaj tylko że boba's z vapor nijak się ma do tego z visions. To różne liquidy, vapor zerżnął nazwę po prostu.
Awatar użytkownika
By dexx33
#1729208
W takim razie poczekam na ZampleBox'a, może dojdzie do adresata :D
No przecież musiałbym iść do eSW żeby kupić jakiegoś Liqueen'a, ale nie pójdę do dziadów, wolę grać w loterię i zamówić u jankesów.
W dymie jest tylko jedna marka liquid'u, teraz to jest kłopot aby zakupić coś porządnego do zalania.
Nie jestem zwolennikiem DIY (brak czasu) i muszę kupować gotowce.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1729209
Faktycznie ma się nijak, ale według mnie jest o niebo lepszy od "oryginalnego" z Alien Visions :mrgreen:

dexx33, a co się tyczy porządnych liquidów i ich dostępności w Polsce, to wbrew pozorom wybór jest duży. Nie potrzeba nam Ameryki :P
Awatar użytkownika
By dexx33
#1729213
@Thaniell
Wiem, że reszta Polski uważa Wawę za wiochę ale faktycznie z tym zaopatrzeniem w porządne liquid'y to coś jest nie hallo.
Wertuję neta,szukam sklepów innych niż dym i słabo to widzę, żeby kupić stacjonarnie jakiś markowy liquid.
Na "wyspy" spuszczam zasłonę milczenia.
Po całej Polsce pomykać za paliwem też nie za bardzo...
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1729222
Z całym szacunkiem, ale nie uważam Wa-wy za wiochę ;) a e-dym tak na prawdę nie jest żadnym wyznacznikiem dla Polskiego rynku ein :) bo mówiąc szczerze wypadają blado :)
Awatar użytkownika
By aiji
#1729229
@Thaniell i Twoje szczęście ; ), ale fakt, że popłuczyny są wszędzie, a czegoś porządnego ze świecą szukaj i niekoniecznie znajdziesz.

Wysłane z mojego SM-N910C
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1729230
dexx33 pisze:...
Po całej Polsce pomykać za paliwem też nie za bardzo...


Jedź do Białogardu albo Koszalina, obkup się na 3 miechy i będziesz miał spokój na jakiś czas. A co do oferty liquidów, to zaręczam, że bogatszej w Polsce nie trafisz.

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By dexx33
#1729234
@Thaniell
Masz pewnie rację ale są najłatwiej osiągalni.
Muszę jednak podzwonić i ruszyć :dupa, zrobić objazd po tych sklepach które znalazłem (dobrze poszukałem),widzę że są jednak jakieś markowe płyny, *THX*
Innego wyjścia nie ma,szczególnie dla nowicjusza takiego jak ja, bez znajomości rynku.
Najważniejsze to nie palić analogów i nie iść na "wyspę" :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1729253
No chyba, że Wyspę Szczęścia, to popieram :mrgreen:

I słuchaj Grzesia, bo dobrze prawi ;)
Awatar użytkownika
By dexx33
#1729275
Thaniell pisze:
I słuchaj Grzesia, bo dobrze prawi ;)


Słucham bardziej doświadczonych vaperów,nie zadzieram nochala :D
Chyba rozpocznę mieszanie własnej miętowej mikstury (po rozmowie z kolegą @aiji).
A później spróbuję smaków świata.
Awatar użytkownika
By STi
#1733279
Jeśli jesteś z Warszawy i szukasz markowych liquidów zajrzyj do liquid space na Emilii Plater ( ze 200m od Edyma) 80 zł za 30 ml ale Cosmic Fog, Kilo, Milkman, Bad Drip, Twelve Monkey i tak dalej, i tak dalej. Bobasa nie ma i nie będzie, niestety. Już pisałem i z producentem i ze sklepem w którym je kupowałem.
Awatar użytkownika
By dexx33
#1733311
Ok,dzięki za info, zajrzę tam gdy będę w pobliżu.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.