EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By BaruS
#1728234
Siemanko , od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Griffina 25 topflow , tylko jest problem z tym ze często mi wycieka liquid , po wymianie waty zaleje raz do połowy , wycieknie po jakimś czasie ( 15/20 minit ) i potem znów zaleje i zazwyczaj jest ok . Ktoś może mnie oświecić w czym jest problem ?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1728242
Jeśli generalnie baniak masz szczelny, to jest to wina zbyt mało danego nośnika. Daj więcej i wpuść końcówki w kanały.
Awatar użytkownika
By Archi33
#1728367
Daj więcej nośnika, przy zalewaniu polecam zamknąć przepływ liquidu, ściągnąć dwa buszki i otworzyć do połowy dopiero wtedy.
Awatar użytkownika
By styrodur
#1728369
BaruS pisze:Siemanko , od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Griffina 25 topflow , tylko jest problem z tym ze często mi wycieka liquid , po wymianie waty zaleje raz do połowy , wycieknie po jakimś czasie ( 15/20 minit ) i potem znów zaleje i zazwyczaj jest ok . Ktoś może mnie oświecić w czym jest problem ?

Griffin jest świetnym parownikiem ale niestety ma to do siebie, że ze względu na konstrukcję, co bym nie robił mam to co ty. Zawszę po zalaniu baniaka trochę się spoci, mimo iż AH i Juice control zamykam. Myślę, że to nie jest do przeskoczenia przy Griffinie. Lekki pot, wytrzeć i jest ok do ponownego zalania.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.