EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By kuba1062
#1705350
Witam, od tygodnia jestem posiadaczem aio, i o ile 5 dni działał bez zarzutu, to po tygodniu strasznie zaczal sie nagrzewać i grzałka zaczeła skwierczeć, smak liquidu sie zmienil i czuc było spaloną grzałke, jedbak nie był to mocny smak, kupiłem wiexc druga grzałke zalałem ją i to samo... Jestem ogólnie w tym zielony wiec bede wdzięczny za pomoc ;)
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1705352
Kup trzecią.
Gotowe grzałki tak mają, że loteria z nimi jest.
By vonKamil
#1705355
Jak odpowiednio jej nie przygotowałeś, to tak. Jest to możliwe.

PS Jaki to sprzęt?
By Nowicek96
#1705359
Miałem podobnie,tyle,że w innym sprzęcie. Zmiana na trzecią grzałkę pomogła,smak liquid'u wrócił :) (również grzałko-gotowce,skwierczenie i grzanie także wystąpiło). :)
Awatar użytkownika
By Timi
#1705364
Jeśli nie masz lewych rąk prawie każdą grzałkę można regenerować/tuningować.
Drucików i watek w każdym vapershopie dostatek.
Awatar użytkownika
By hrb
#1705365
To nalej nie troszkę, tylko tyle, by dobrze nasączyć całą watę w grzałce. Następnie napełnij baniak, wkręć grzałkę, odczekaj kilka/kilkanaście minut, dla pewności pociągnij kilka razy bez włączania zasilania i dopiero używaj...
Awatar użytkownika
By malina
#1705369
I nie na siłę. Myślę, że popełniasz jeden błąd, który ci niszczy doznania i grzałki. w tym modelu to częste a mianowicie kulejące odpowietrzanie.
Moja rada jest taka, że jak tylko poczujesz pierwsze objawy to odkręć dekielek, zobaczysz jak idą bąbelki. Po tym zabiegu następny maszek powinien być ze smaczkiem. Z czasem nauczysz się wyczuwać kiedy ten zabieg zastosować.
Myślę, że i w tej grzałce którą teraz skazałeś na śmierć powinieneś po tym zabiegu poczuć poprawę i załapać sens tego "myku".
By kuba1062
#1705400
Właśnie tu kolejne pytanie, jak kręce dekielkiem to jego położenie ledwo sie zmienia, np widać różnice na mini i max 1-2 mm czy tak ma być czy coś sie popsuło ?:p

-- [scalono] 22 sie 2016, 19:10 --

Zrobiłem tak jak pisałeś i rzeczywiście ten posmak jest mniejszy, ale zalałem grzałke, i teraz jak ciągne to strzela liquidem i strasznie bulgocze
Awatar użytkownika
By Mayken
#1705686
Jak to jest z tym zakropieniem grzałki? Jedni piszą, żeby zakropić tylko dwie, trzy krople i odczekać z 20 minut i żeby nie lać na nią więcej bo będę pluć liquidem - tyle wystarczy? Będę niedługo wymieniać - pierwsza mi się rozpadła w Aio, drugą zalałam większą ilością niż 3 krople i trochę mi tym liquidem strzela.
Zastanawiam się czy spit back to wina właśnie tego, że przesadziłam z zalaniem pierwotnie czy grzałki do Aio tak mają i już?
Awatar użytkownika
By Mayken
#1705766
Aaron następną mam 0.6 to cokolwiek pomoże? Lubię moje Aio ale nie koniecznie chcę liquidu smakować. :/

Edit: chyba już wolę pluć liquidem bo 0.6 chyba mi sie spalila.
By lidka23
#1846995
Ja również mam ten problem, niedawno kupiłam Aio to mój 2 e-papieros tego typu i z tamtym nie było problemów a w tym od początku cos jest nie tak. Zalałam zbiornik, zakropliłam grzałkę i odczekałam nawet kilka godzin i od początku czuje grzałkę, próbowałam z 3 grzałkami i na każdej tak samo co robic? :shock:
Awatar użytkownika
By Timi
#1846996
lidka23 pisze: i od początku czuje grzałkę, próbowałam z 3 grzałkami i na każdej tak samo co robic? :shock:

To samo, co wszyscy inni.
Możesz się sama przekonać, że co najmniej kilkaset osób na tym forum miało lub ma identyczny problem.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.