EPF
Awatar użytkownika
By Goldi
#1692099
Wymienny akus 18650, konektor z SS z ruchomym pinem na sprężynce, klapka na magnesy, możliwość aktualizacji oprogramowania i wgrania własnego logo, nietypowy kształt.

Oprogramowanie pod Windows: http://www.eleafworld.com/image/aster/ASTER_V1.01.zip
Oprogramowanie pod MAC: http://www.eleafworld.com/image/aster/A ... 01.pkg.zip

Parameter:

Size: 35,5mm x 23,0mm x 91,0mm
Thread type: 510 thread
Output mode: VW / Bypass / Smart / TC (Ni, Ti, SS, TCR-M1, M2, M3) mode
Output wattage: 1 - 75W
Resistance range: 0,05 - 1,5ohm (TC modes)
Resistance range: 0,1 - 3,5ohm (VW / Bypass / Smart mode)
Temperature range: 100 - 315℃ / 200 -600℉ (TC modes)
Color: deep pink, grey, black, white, brushed Silver























Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1692100
Pico w innej obudowie. Co nie zmienia faktu, że komuś inny kształt może bardziej przypaść do gustu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By seba.nowak
#1776186
Czy ktoś wie o jakiś awariach tego moda? Jest to Eleaf więc wolę ostrożniej podchodzić do tej firmy po awaryjności ijusta o których wiadomo.
Awatar użytkownika
By vinius
#1783166
witam
żona chciała coś małego do jej nautilusa x - patrzyła na pico (obrzydlistwo) eleaf istick nano(za mały-nie znajdę w torebce) vaporesso target mini box(za nowoczesny) - w nawiasach jej słowa :) i wypatrzyła astera .
Obrazek
jak zapytałem się jaka bateria jest wbudowana to koleś otworzył klapkę i zszokowało mnie. Nie wygląda na to że może zmieścić się tam bateria i elektronika. Jak leży na blacie to rurka - mechanik.
Obrazek
Leży w dłoni idealnie - ten wyprofilowany przycisk zawsze pod kciukiem a te zwężenie do dołu daje taki pewny chwyt bez możliwości wyślizgnięcia się z ręki -ergonomia na 5 z plusem.Cały box z metalu nie wygląda na budżetowy sprzęt.co do tc i innych bajerów to się nie wypowiem bo nie używam.Wyczytałem że elektronika jak w pico.Mam nadzieję że przycisk nie od isticka:)
Obrazek
do porównania z moim evikiem. Bardzo fajny i zgrabny modzik. pozdrawiam
By gourmet
#1797046
Mam go od niedawna, jest nieprawdopodobnie poręczny, nawet w stosunkowo dużej łapie. Idealnie licuje się z parownikami 22 mm, parownik nie szoruje po obudowie moda a szparka jest minimalna. Estetyka zdecydowanie na plus. Gniazdo konektora wydaje się zamocowane solidnie. Przycisk FIRE cichutko grzechocze, jeżeli komuś to przeszkadza, mi nie. O elektronice nie piszę, nie próbowałem nic oprócz VW. Przemawia do mnie również rozsądna moc 75 W, ponad dwukrotnie więcej niż potrzebuję, i wydaje się, że efektywnie drenuje akumulator, ale to muszę sprawdzić miernikiem. Jedyny minus to brak pokrowców na Astery.
By Rzuff
#1798045
Mam moda jakiś tydzień. Jak na razie same zalety

1. Pierwszy kontakt
Tutaj wielki plus dla majfrendów. Box z zewnątrz cały metalowy. Robi na prawdę dobre pierwsze wrażenie. Dość ciężki jak na takiego malucha. Na prawdę świetne wykonanie. Przyciski nie latają. Co ciekawe pomimo kompaktowych rozmiarów wydaje się ciężki.

2. Poręczność.
To największy plus tego boxa. Dobrze w łapie leży zarówno mi(100kg trolla) jak i mojej drugiej połówce(szalone 58kg). przycisk pochylony "na kciuk" jest niesamowicie wygodny. Ze względu na kształt mod sam dopasowuje się do naszego chwytu. A jeśli nosicie go w kieszeni, nawet w obcisłych spodniach nie przeszkadza.

3. Kompatybilność.
Maluch ma swoje wady i zalety. O ile świetnie komponuje się z toptankiem, theorem czy nautilusem, o tyle z Limitlessem Classic czy dużym Gryffinem wygląda po prostu debilnie. Dodatkowo w przypadku nagrzanego limitlessa pokazuje często "atomizer short", aczkolwiek problem występuje tylko na tym parowniku.

4. Werdykt.
Mały, zgrabny i wygodny mod. Rozsądna jakość w dobrej cenie. Idealny do parowników smakowych.
Awatar użytkownika
By Vukotich
#1806616
Korci mnie mod z TC (jak dotąd jadę na Clouporze mini, który niestety nie ma tego trybu) ale zależy mi na względnie kompaktowych rozmiarach. W planach jest jednak używanie Limitlessa Plus (już do mnie leci).
Dlatego mam prośbę - czy jakaś dobra dusza może wrzucic fotę astera z jakimkolwiek parownikiem 25mm ?
Domyślam się, że bedzie wyglądał nieco smiesznie. Gorzej kiedy bedzie wyglądał absurdalnie i kretyńsko ;P
By gourmet
#1806654
Nie warto robić zdjęcia. On jest dokładnie pod parowniki 22 mm.
Awatar użytkownika
By Vukotich
#1806677
OK, dzięki :) Czyli zwrócę się w stronę Wismeca P80 lub Joyetech Evic Primo SE.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.