EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By pol
#1689015
LogerM wrzucił stały komunikat na forum.

Może i niech znajdzie ta informacja swój własny temat.


LogerM pisze:W dniu dzisiejszym odbyły się głosowania nad poprawkami Senatu. Oznacza to, iż ustawa została uchwalona i czeka na podpis Prezydenta. Najdalej za kilka tygodni znowelizowana ustawa o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych wejdzie w życie od tego momentu w sieci nie kupicie płynów z nikotyną, baz, zasilań ani parowników. Dotyczy to również zamówień z innych krajów UE (obowiązuje bowiem zakaz sprzedaży do krajów w których obowiązuje zakaz sprzedaży na odległość). Z rynku więc jak za pociągnięciem magicznej różdżki zniknie 30% konkurencji i ktoś na tym świetnie zarobi (o tym nieco dalej). Każda nowość pojawiająca się na rynku będzie już na starcie przestarzała, gdyż oczekiwać będzie 6 miesięcy na możliwość wprowadzenia do obrotu. Butelki max 10ml, zawartość nikotyny max 20mg/ml (2%). Ponieważ sklepy czeka konieczność wnoszenia dodatkowych opłat (za każdy produkt) można spodziewać się wzrostu cen, w niektórych przypadkach drastycznego. Ministerstwo Zdrowia tym projektem przekazało 90% rynku w ręce koncernu tytoniowego (zapraszamy do zapoznania się z decyzją UOKiK DKK-211/2015), i nikt nawet nie zająknął się o tym w Sejmie czy w Senacie choć posłowie i senatorowie byli o tym fakcie poinformowani. To wszystko w oparach skandalu gdy prokuratura nagle wycofuje się z zarzutów (korupcyjnych!) stawianych sekretarzowi stanu w Ministerstwie Zdrowia - Jarosławowi Pinkasowi. Przekażcie tę informacje jak najdalej niech Wasi znajomi Waperzy dowiedzą się co przyniesie niedaleka przyszłość.

https://www.facebook.com/forumepapieros ... 2105518139
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.