EPF
Awatar użytkownika
By cimon
tunajerzy pisze:Zgiń, przepadnij, siło nieczysta. Przestań wodzić na pokuszenie :D

;)

Na moje oko, będzie to DNA75 BEZ dodatkowej płytki i 18650. W ten sposób są w stanie zejść rozmiarowo do maleństw na DNA40.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
No właśnie, bez 18650 - tak może być cimon.
Na Fasttechu takie cuś się pojawiło 1400mAh z DNA40, to prawdopodobne, że HCigar też wyjdzie naprzeciw trendom.

Obrazek
Awatar użytkownika
By cimon
Ooo, o, o widzisz. Pewnie podobnego "cudaka" skrobią. Tak wogole to NIC wcześniej nie słyszałem (nawet od swoich szpiegusow w Shenzen). Znaczy to tylko tyle, że pomysł jest dopiero w powijakach lub celowo nie chcieli nic wspominać, żeby rynek skupić na DNA75.

Pamiętacie wtopę z DNA25? Ktoś to wogole kupił? Ten był właśnie zapowiedziany koło DUŻEJ premiery VT200.

To tak jak z premierami filmów lub walk bokserskich (celowo jest brany rozrzut w czasie imprez).
Awatar użytkownika
By SAS
A jak ja się cieszę że nie kupiłem VT75 ten będzie idealny dla mnie tylko ile czasu trzeba czekać. :zakrecony
Awatar użytkownika
By ponczek87
Ciekawe kiedy będzie można zamówić bo już wiem że wymieniam vtc Mini na niego.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By rzuwbuotny
W przypadku większego brata powodem opóźnień był brak chipów od evolv . Na chłopski rozum teraz chipy mają, wystarczy doklepac pudla i voila. Mam nadzieję, że cena będzie niższa niż 99$, bo sam poluje na pudło z dna na pokładzie, bo yihi jak widać ma inne priorytety.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By cimon
Info!

Cena "bardzo podobna do VT75", a ''w przyszly poniedzialek'' maja wysylac pierwsze partie do... USA.

Wiadomo tez gdzie i w jakiej kolejności beda dostepne Nano (przerabialismy to niedawno z większym VT75) - ''za dwa tygodnie leca do Irlandii''.

Czekam za czOrnym z małym SMOKiem. Wreszcie gotowce w okolicy 1.5ohm'a :D
Ostatnio zmieniony 19 lip 2016, 17:35 przez cimon, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
EXO XL i slabe nasaczanie liquidem

Witam, pojawialem sie anonimowo na forum, aczkolwi[…]

Wybór moda.

Cześć. Aktualnie mam Joyetecha Ego Aio i zapewne k[…]

Coppervape Skyline RTA

Niedawno pojawił się klon ciekawego parownika Skyl[…]