EPF
Awatar użytkownika
By kabacina
#1830375
Referencjy, miałem na myśli, że wszystko porównuję do niego. Bo to właśnie na nim wszystko najlepiej mi smakuje, pasuje mi przewiew jak jest skręcony i rodzaj chmury (soczystosc). Fakt, to naprawdę świetny parownik i nie ma co dyskutować. Praktycznie bezproblemowy i daje z chmurzenia to, co najlepsze

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By Dżansjo
#1830464
kabacina pisze:Referencjy, miałem na myśli, że wszystko porównuję do niego. Bo to właśnie na nim wszystko najlepiej mi smakuje, pasuje mi przewiew jak jest skręcony i rodzaj chmury (soczystosc). Fakt, to naprawdę świetny parownik i nie ma co dyskutować. Praktycznie bezproblemowy i daje z chmurzenia to, co najlepsze


Bo tak jest. Dla mnie referencja to conqueror, i stwierdzam że Merlinie wszystko smakuje identycznie, tyle że mniej intensywnie(co dość oczywiste jak się przyjrzy trasie transportu LQ, no i zużyciu LQ - daje jeszcze bardziej wysyconą i mokrą chmurę ale lq schodzi szybciej niż w Merlinie.).
I tak, od kiedy jej mam - to wszystkie inne porównuję do tych dwu, a im bardziej "inaczej" smaczy tym bardziej uznaję że są spieprzone(i mam gdzieś legendy i ceny :-).
I co stwierdzam z zaskoczeniem, bardzo podobnie smak oddaje mały, śmieszny ego AIO, ale to na marginesie. Zabawka żony. Ta zabawka lepiej działa niż połowa RTA na rynku, wiem że tu na forum to niesportowe stwierdzenie ale co poradzę.

Wracając do Merlina, zrobienie słupków v-style tak, żeby zostawić grzałce dużo miejsca na odparowywanie i strzelanie swobodne na niemal wszystkie strony to strzał w 10. Bez porównania lepiej niż wymuszenie dwóch mniejszych grzałek, ograniczonych z obu stron ścianą komory/słupkami.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1830865
Nawiązując do Twojej wypowiedzi: nie wiem czy to przez bazę czy przez co innego ale po prostu Merlin (jak dla mnie) niszczy inne parowniki. Wiem wiem... Zachwalam go tylko i nic poza tym. Jednak nie sposób pisać inaczej, gdy nie mogę znaleźć w nim żadnej wady i zastąpił WSZYSTKIE inne parowniki. Ciągle coś kupuje nowego i ląduje na półce, bo wkręcam Merlina. Jak to czarodziej - po prostu mnie oczarował.

BTW: ciekaw jestem jak wypada Merlin mini w porównaniu do starszego brata pod względem smaku. Czy ktoś z tutaj obecnych może porównać te dwa parowniczki? Czy warto kupić mniejszego z braci?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1830866
kabacina pisze:BTW: ciekaw jestem jak wypada Merlin mini w porównaniu do starszego brata pod względem smaku. Czy ktoś z tutaj obecnych może porównać te dwa parowniczki? Czy warto kupić mniejszego z braci?

No przecież pisałem - mini miażdży większego brata oddawaniem smaku.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1830867
Ale różnica jest aż tak olbrzymia?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1830868
Dla mnie tak. Też pisałem.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1830870
kabacina pisze:Ale różnica jest aż tak olbrzymia?



Dla mnie są porównywalne, z lekkim wskazaniem na mini.
By dwagiel
#1830876
Dla mnie starszy brat lepszy. Na takiej samej grzałce w mini smak wydawał mi się bardziej płytki. Ale i tak parę miesięcy go używałem bo mi się wizualnie podoba.
Jestem zwolennikiem merlina ale od 2 dni poszedł w odstawkę. Zastąpił go Zeus. Dla mnie bomba. Co prawda wymaga sporo większej grzałki a cug jest zbliżony do merlina przy air flow otwartym na 1/4, ale dla mnie, prostotą obsługi i smakiem dogonił merlina.

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1830916
kabacina pisze:Nawiązując do Twojej wypowiedzi: nie wiem czy to przez bazę czy przez co innego ale po prostu Merlin (jak dla mnie) niszczy inne parowniki. Wiem wiem... Zachwalam go tylko i nic poza tym. Jednak nie sposób pisać inaczej, gdy nie mogę znaleźć w nim żadnej wady i zastąpił WSZYSTKIE inne parowniki. Ciągle coś kupuje nowego i ląduje na półce, bo wkręcam Merlina. Jak to czarodziej - po prostu mnie oczarował.


Co w nim takiego szczególnego? Owy "mistyczny" smak oddaje dobrze, jak i niejeden inny parownik. Pomijając moje problemy z wyciekami, nie zauważyłem w nim na tyle mocnych punktów, by bezwzględnie dyskwalifikował inne czajniki. Taki przeciętniak, zarówno pod względem konstrukcji jak i wykonania. K5 czy Skyline są o wiele lepiej dopracowane a też solidniejsze, ze szczególnym uwzględnieniem K5 (pod względem konstrukcji), choć w rozrachunku to Skyline wolę.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1830921
W takim razie albo masz felerną sztukę , albo niesamowitego pecha przy wickowaniu. Praktycznie w ogóle nie trzeba się starać, aby transport był odpowiedni i przede wszystkim nie ciekł. Juz tak bezproblemowego parownika jak Merlin, to dawno nie widziałem - wszystko upychasz i gotowe. Coś jak klasyka -subtank mini. Więc kompletnie nie wiem o czym piszesz. Może wymień uszczelki?

Mówię, że dla mnie najważniejsza jest szczelnosc, połączona ze smakiem a używam go do pracy, gdzie czasami chodzi ze mną po kieszeniach. Pozostały czas leży w szufladzie na boku. Nigdy kropli nie popuscil.. No widzisz, a dla mnie jednak jest wyjątkowy. Kayfun v5 wg mnie w ogóle nie ma do niego podbiegu. Takie mam zdanie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1830990
@kabacina widocznie trafiłeś na dobrze wykonaną sztukę. Mój Merlin również przeciekał jak koledze @McGrinn Co bym nie zrobił, to ciekł a smak oddawał przeciętnie. Jeśli chodzi o robienie setupów to na pewno robiłem w nim dobrze. Mam paroletnią praktykę w robieniu własnych grzałek jak i układaniu waty. W Merlinie nic się nie sprawdzało. A tak po za tym Merlin jest dla ... Byłam tu. D.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1830999
Gabriel pisze:@kabacina widocznie trafiłeś na dobrze wykonaną sztukę. Mój Merlin również przeciekał jak koledze @McGrinn Co bym nie zrobił, to ciekł a smak oddawał przeciętnie. Jeśli chodzi o robienie setupów to na pewno robiłem w nim dobrze. Mam paroletnią praktykę w robieniu własnych grzałek jak i układaniu waty. W Merlinie nic się nie sprawdzało. A tak po za tym Merlin jest dla ... Byłam tu. D.

Nie.
Raczej to Ty trafiłeś na źle wykonaną sztukę, albo jednak masz jeszcze za małą praktykę w układaniu waty. :zakrecony :zakrecony :zakrecony
Znam takiego, który ma dwie sztuki już i wszystko gra. *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK*
I nie jest ani..., ani ... .
Trenuj, a będzie Ci dane. :lol: :lol: :lol: :lol:
By berto
#1831014
Dokładnie! Mam 3szt. wszystkie działają perfekcyjnie i do tego smaczą jak żadne inne.
Miałem kayfuny, srajfuny i inne a i tak zawsze wracam do merlinów (dużych oczywiście). :mrgreen:
Awatar użytkownika
By marki51
#1831016
To się i ja ujawnię - mam cztery sztuki badziewnych merlinów i żaden nie cieknie. Co do smaku, to moim zdaniem jest bardzo dobrze. :piwo Choć wydaje mi się, że hussar od coppervape oddaje smak trochę lepiej.
Nie ma co się spierać, chyba o to chodzi, żeby każdemu się coś innego podobało. Świat byłby za nudny jakby wszystkim podobało się to samo.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1831017
marki51 pisze:Nie ma co się spierać, chyba o to chodzi, żeby każdemu się coś innego podobało. Świat byłby za nudny jakby wszystkim podobało się to samo.

Dokładnie o to mi chodziło. Właśnie po to jest forum aby podzielić się swoją opinią. :beer:
A pisząc że Merlin jest dla ... Tu też byłam. D. ( taka moja opinia ), nie miałem zamiaru nikogo obrażać, tylko stwierdzić fakt dla kogo ten parownik, według mnie jest przeznaczony. Co wcale, a wcale nie określa osób, które z niego korzystają. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By bulit73
#1831020
Nie jedźcie tak na te Merliny *BICZ* Mam 2 duże i 2 mini. Żaden nie cieknie.
Nie powiem też, że Merlin bije inne parowniki na głowę, bo tak nie jest. Wszystkie , które obecnie posiadam, czyli kilka K5; 2 Skyline; wcześniej TGTIII są na podobnym poziomie oddawania smaku, jak i wykonania. Z pośród nim nie mam żadnego 100% faworyta. Po prostu lubię je wszystkie :mrgreen:
Dywagacje, które tu prowadzimy na pewno nie rozstrzygną tego problemu. Jednemu M. przypasuje a drugiemu nie :wink:
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1831043
kabacina pisze:W takim razie albo masz felerną sztukę , albo niesamowitego pecha przy wickowaniu.


Miałem dwie sztuki, pozbyłem się. Na innych parownikach udaje mi się robić setupy niecieknące. Merlin to była u mnie loteria, a jak lał to wylewał niemal cały zbiornik. Nigdy czegoś takiego nie uświadczyłem w K5 czy Skyline. Z nich, jak mi po wychmurzeniu większej ilości liquidu wata "popuści", poleci niewielka ilość (a wystarczy skręcić LC, by dalej bezproblemowo chmurzyć). Na moich K5 mam od kilku miesięcy walnięte uszczelki, nie trzymają podciśnienia, a ciągle z powodzeniem ich używam. Świadczy to o tym, jak dobrze skonstruowana jest baza. W kwestii podciśnienia, Merlin albo w ogólnie nie jest parownikiem podciśnieniowym, albo go nie trzyma, przynajmniej na moich sztukach tak było.

Celowo pominąłem kwestię lania w ocenie Merlina, wykluczając tym samym moje ewentualne błędy.

kabacina pisze:Mówię, że dla mnie najważniejsza jest szczelnosc, połączona ze smakiem a używam go do pracy, gdzie czasami chodzi ze mną po kieszeniach.


Do innych parowników również można to przypisać. Odnośnie szczelności, W K5 czy Skyline LC całkowicie blokuje zbiornik z liquidem, w Merlinie, cóż... Dmuchnij mocniej w ustnik przy skręconym LC. Ale to szczegół, być może blokada jest wystarczająca. Sama kontrola jest wygodna, jednak moim zdaniem mniej skuteczna niż w K5 czy Skyline, które lepiej "dozują" dawkę liquidu.

kabacina pisze:No widzisz, a dla mnie jednak jest wyjątkowy. Kayfun v5 wg mnie w ogóle nie ma do niego podbiegu. Takie mam zdanie.


W porządku, szanuję je, ale nie piszesz w czym przebija K5, który również spokojnie można włożyć do kieszeni, prostotą setupu bije większość, smak oddaje bardzo dobrze, ma świetną kontrolę liquidu... :wink: .
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 15:07 przez McGrinn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1831044
McGrinn, jakiej waty używałeś w Merlinie? Pytanie w celach statystycznych.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1831047
OK, dzięki.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1831057
@McGrinn czyli tylko my mieliśmy pecha do tych parowników :lol:
Awatar użytkownika
By kabacina
#1831062
McGrinn czytaj ze zrozumieniem. Jak to nie pisze w czym bije K5? Cały czas pisze o smaku i szczelności. Nie wiem dlaczego Ci lał ale ja mogę tankować przy otwartym lq control i tez nic nie cieknie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1831066
Gabriel pisze:@McGrinn czyli tylko my mieliśmy pecha do tych parowników :lol:

Nie będę się wymądrzał, bo miałem go trzy, cztery dni. Setupa strzeliłem, do smaczenia zastrzeżeń nie miałem żadnych, ale jego budowa, konstrukcja (miałem go do naprawy, więc rozbierałem go na czynniki pierwsze), niestety od razu go u mnie skreśliła.

kabacina pisze:Cały czas pisze o smaku i szczelności.

Co do smaku, a już szczególnie szczelności w stosunku do K5, można by długo dyskutować...
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1831068
@kabacina

Przecież pisałem, że szczelność to cecha niejednego parownika, a porównanie szczelności Merlina do Kayfuna to sprawa dyskusyjna. Natomiast pisanie o bezwzględnej przewadze Merlina pod tym względem jest kłamstwem. Także argument z tyłka.

Smak oba oddają bardzo dobrze, a jeżeli według Twoich odczuć w Merlinie jest lepszy, nie będę się kłócił. Jednak stwierdzenie, że Kajtek nie ma do niegu podbiegu pod względem smaku jest mocno naciągane.

Stąd pytanie o argumenty.

@Gabriel Chyba tak :lol: .
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 16:32 przez McGrinn, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1831069
kabacina pisze: mogę tankować przy otwartym lq control i tez nic nie cieknie

To, to akurat jest jego wada :mrgreen: Spróbuj zatankować K5 przy otwartym LC :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kabacina
#1831071
Dobra, ja już kończę dyskusję bo widzę że chyba nie ma to sensu :) wyraziłem swoje zdanie i tyle. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1831074
kabacina pisze:Dobra, ja już kończę dyskusję bo widzę że chyba nie ma to sensu :) wyraziłem swoje zdanie i tyle. Pozdrawiam

Strzelanie focha jest małomęskie :mrgreen:
A poważniej.
Merlin jest IMHO OK, ale to nie jest św. gral. Smakowo, w mojej ocenie, to półka Syline, K5, Hussara i im podobnych. Konstrukcyjnie nie powala.
Jednak na pewno warty jest zainteresowania i przetestowania przez każdego wapera. A nóż, widelec będziemy mieli kolejnego z nieustającym orgazmem :lol:
Awatar użytkownika
By kabacina
#1831075
Taa, foch hehe ;) Panowie wyżej próbują za wszelką cenę udowodnić że kayfun jest zdecydowanie lepszy od merlina i w ogole, że to średni parownik. Jednemu cieknie, to mowie że mogę tankować przy otwartym lq control i nic się nie dzieje (może coś z wartą nie tak), z kolei drugi na to, że wcale to nie jest zaleta. A gdzież ja napisałem że to zaleta? Toż to takie czepianie się.

Mówię, wyraziłem własne zdanie i jak dla mnie Merlin wypada lepiej smakowo. Podkreślam, DLA MNIE. Komuś innemu może bardziej podchodzić nawet stary egon - nie wnikam, bo każdy ma inny gust :)

Podejrzewam, że hussar może go przebić (nadal podkreślam - bo chyba muszę robić to cały czas, że chodzi o moje odczucia), dlatego koniecznym jest jego nabycie i organoleptyczny test

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1831080
kabacina pisze:Dobra, ja już kończę dyskusję bo widzę że chyba nie ma to sensu :) wyraziłem swoje zdanie i tyle. Pozdrawiam


Tego nie lubię w rozmowach. Trwa dyskusja, wymiana opinii, padają argumenty i nagle "takie jest moje zdanie, koniec dyskusji" :wink: .
Pewne aspekty są mocno indywidualne, inne już można oceniać obiektywnie. Ale w porządku.


@Timi *GOOD*
Zresztą pisałem, że Merlin dobrze oddaje smak a tak ogólnie to przeciętniak. Ja się z nim nie zaprzyjaźniłem, choć się starałem. Pewne związki trzeba zakańczać, zwłaszcza gdy się trafi na osobowość borderline :lol: .
Awatar użytkownika
By kabacina
#1831087
No bo jaki mam mieć argument że mi smaczy? Kurcze, po prostu smaczy i tyle :) tu przyznam Ci rację, że jakąś wybitną jakością konstrukcji nie grzeszy - ot zwykły parownik. Taki subtank, tylko że nowszy. Choć subtank kurcze porządny sprzęt, łezka się w oku kręci czasami.. :) Dla mnie Merlin, to jednak wół roboczy i jest póki co niezawodny. Dlatego dziwie się, że miałeś z nim takie przejścia.

A do Kolegi od orgazmów - tak trzymać. Bo od kochania są Kobietki, a nie parowniki. Parowozy są od chmurzenia ale to przynajmniej świadczy o tym, że wszystko z Toba w porzadku hehe ;D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1831095
kabacina pisze:No bo jaki mam mieć argument że mi smaczy? Kurcze, po prostu smaczy i tyle :)


No i ja to rozumiem! Dlatego pomijałem w moich opiniach kwestie wyższości oddawania smaku, broniąc jedynie Kayfuna przed stwierdzeniem, jakoby w nim smak miałby być mocno wyjałowiony względem Merlina. Tak samo nie rozpisywałem się o wyciekach, by wykluczyć moją ewentualną niezdarność :wink: .

kabacina pisze:tu przyznam Ci rację, że jakąś wybitną jakością konstrukcji nie grzeszy - ot zwykły parownik. Taki subtank, tylko że nowszy.


Widzisz, zawsze można dojść do konsensusu :wink: . Ja czepiałem się opinii typowo obiektywnych, jak szczelność, wykonanie itp.
W subiektywnej ocenie w grę wchodzą inne aspekty, które z różnych powodów cenimy w danym parowniku, jak przelot, mocowanie grzałki, wielkość bazy, kształt ustnika czy chociażby wygląd.
Subtanka nie znam.
Awatar użytkownika
By domekrap
#1831110
Merlin jest bardzo fajnym parowniczkiem. Umiejętnie zrobiony setup i właściwe napełnianie sprawia że w zamian oddaje nam smak. Można oczywiście chwalić do woli inne parowniki ale merlin ma swoje poczytne miejsce na półce i dziwie się dlaczego było tyle zachwytów jak się parownik pokazał , a teraz tyle się na niego pomyj wylewa.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1831112
Bo wyszły już lepsze od niego parowniki. Taka kolej rzeczy. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By domekrap
#1831113
Gabriel pisze:Bo wyszły już lepsze od niego parowniki. Taka kolej rzeczy. *CZAJNICZEK*


I tu mamy rozwiązanie problemu.
Wyszły nowe parowniki to znaczy że poprzednie były złe?
Tak rozumując należy głośno powiedzieć - Obecnie jest tylko jeden dobry parownik - ten który jest najnowszy. Pozostałe są fe :palm
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1831119
@domekrap źle mnie zrozumiałeś. Pisząc nowsze miałem na myśli lepiej zrobione, lepsza jakość, łatwiejsze robienie setupu, itd. Kiedyś również dobrymi atomizerami były kartomizery a póżniej clearomizery. Przecież wtedy było to coś naprawdę super, ale było. Teraz jest nowsze i lepsze.Są parowniki już naprawdę lepsze od Merlina. Ale zawsze można wrócić do CE5, która też była zachwalana.
Awatar użytkownika
By domekrap
#1831122
Ja tam pozostaję przy swoim. Skoro jakiś sprzęt jest dla mnie ok to nie pędzę za nowościami , nie obnoszę się przed znajomymi jakie to nowe i nowe zabawki znowu kupiłem. Krótko - mam swoje zabawki i wystarczy. Inni niech kupują nie przeszkadza mi to :beer:
Awatar użytkownika
By Timi
#1831124
Gabriel pisze:Przecież wtedy było to coś naprawdę super, ale było. Teraz jest nowsze i lepsze.Są parowniki już naprawdę lepsze od Merlina. Ale zawsze można wrócić do CE5, która też była zachwalana.

Kilka dni temu znalazłem staruszkę Vivi Nova. Wymieniłem grzałkę, zalałem, zakręciłem na boxa i wapuję oczekując tego, co 10 lat temu czyli boskiego buszka. Niestety oczekiwania często bywają katalizatorami rozczarowania. Tak też było tym razem. A pamiętam jaki budziła zachwyt :wink:

Oczywiście nie zmienia to faktu, że Merlin to parownik bardzo fajnie smaczący i mający swoich wielbicieli.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1831126
@domekrap naturalnie ja też mam parowniki dosyć stare i które mi odpowiadają. Nie lecę za nowościami. Ale czasem tak bywa że któryś ze znajomych kupi coś nowego i ja z ciekawości chcę sprawdzić czy jest to cos warte ( warte zachwytu )i powiem Tobie że niektóre nowsze parowniki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Kiedyś miałem Kayfuna Lite i myślałem że nic lepszego już nie da się wymyślić i zostanę przy nim do grobowej deski. Jednak myliłem się. Są lepsze. *CZAJNICZEK*
Merlin był i będzie, dokładnie tak jak Kayfun Lite. Ale okazuje się że może być lepiej :beer:
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 19:57 przez Gabriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1831139
Posprzątane, od teraz trzymamy się tu tematu przewodniego. *BOR*
By rufi
#1832357
Moi drodzy właśnie trafił szlag już drugie szkiełko od mojego ulubionego dużego merlina.Gdzieś kupię na szybko?Może pasuje od innego parownika?Help
Awatar użytkownika
By jackas50
#1832436
Obrazek
Mnie pękły trzy szkiełka i jako środek tymczasowy zastosowałem "plasticzany"baniaczek od Kayfuna4.Na długość pasuje idealnie,tylko jest ciut mniejszy po średnicy (0.75mm) i trzeba uważać,żeby kawałek watki nie dostał się do otworów LQ.Miało być "na chwilę",działa do dziś....i nie pęka.
Awatar użytkownika
By toska
#1832748
Ja tak ni z gruszki ni z pietruszki napisze ( a co , mogę to piszę ) kocham Merlina miłością przeogromną do niedawna toksyczną . Jak zaczynam kombinować z FF albo Muji to wychodzi lejąca i bobrząca kupa , więc upycham , zlewam i chmurzę czując moc :D
Tak mnie Merlin zdominował że od dobrego roku a nawet półtora nic innego nie kupiłam , bo tego dziada w moim odczuciu nic nie zastąpi . Mam nawet Goblina 3 jeszcze niewypróbowanego ;)
By rufi
#1832883
Ma ktoś na szybko,odsprzedać szkiełko do dużej wersji????? H E L P!!!!!
Awatar użytkownika
By mister67
#1832893
rufi pisze:Ma ktoś na szybko,odsprzedać szkiełko do dużej wersji????? H E L P!!!!!


Jak Ci nie zależy na pojemności dokup zestaw pomniejszający a w najlepszym sklepie są szkiełka do Ehpro Billow V2 Nano po zeta za sztukę (pasują idealnie).
By rufi
#1832989
Dzięki dobry człowieku za info.Odkąd posiadam merlina to przestałem się wreszcie interesować nowościami i innym sprzętem do ep, nawet nie wiedziałem,że występuje zestaw pomniejszający.Pozdrawiam.
By fikaf
#1833238
toska pisze:... kocham Merlina miłością przeogromną do niedawna toksyczną . Jak zaczynam kombinować z FF albo Muji to wychodzi...kupa...


Bardzo ciężko zwalić w nim setupa, :D przepalasz, przewijasz, i jedziesz. Świetny z fabryczną grzałką w trybie TC. Czaruje smakiem już 2. rok. Do dziś na notcha nie znalazłem nic lepszego w smaku. Powinien być na fi 25, i niższy tylko.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1833241
@fikaf Niższy i szerszy jest Merlin Mini. Instalujesz bazę singlową i masz to co chcesz. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By bulit73
#1833247
fikaf pisze:Lecz nie ma on takiej pojemności? Czy tak?


Niestety jest mniejszy. 2ml :(
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.