EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By konbeniamin
#1660074
Witam! Dopiero zacząłem przygode z tym cudem początkowo byłem zadowolony wszystko super aż nagle się wyładował. Podpiąłem go do ładowania i świecił się na czerwono . Po ok 30 min go odłączyłem żeby przez chwile go popalić i po chwili znowu się rozładował więc podpiąłem go jeszcze raz, tym razem na całą noc, rano się nie świecił więc myślałem że jest naładowany a tu dupa...Po wciśnięciu przycisku tylko miga ale nie działa. Może to z mojej winy bo nie do końca jestem pewny czy dobrze go obsługiwałem np. przy nalewaniu liquidu . Czy może to jakieś zwarcie?
Bardzo proszę o odpowiedź może komuś wydarzyło sie coś podobnego?
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1660076
Wygląda, że ogniwo padło. Ale z jakiej przyczyny? Nie wiem
Niemniej, udaj się tam gdzie go kupiłeś i reklamuj.
By konbeniamin
#1660078
Szaddam pisze:Wygląda, że ogniwo padło. Ale z jakiej przyczyny? Nie wiem
Niemniej, udaj się tam gdzie go kupiłeś i reklamuj.

No właśnie tylko z tym może być problem... Nic więcej się nie da zrobić?
Awatar użytkownika
By TrenerDaniel
#1660103
A próbowałeś włączyć go pięcioklikiem? Przyszedł do sklepu raz facet , mówił ,że mu sie AIO popsuł bo nie może używać. Kliknąłem 5x i ożył ;) Sprawdź najpierw to :)
By konbeniamin
#1660120
Krasnal45 pisze:Najpierw spróbuj wkręcić inną grzałkę.

Grzałka jest nowa. Wszystko dmuchałem i przeczyszczałem dalej nic. Może to problem z baterią , ale przecież gdyby tak było to by się chyba ie świecił?

-- [scalono] 27 maja 2016, 10:37 --

TrenerDaniel pisze:A próbowałeś włączyć go pięcioklikiem? Przyszedł do sklepu raz facet , mówił ,że mu sie AIO popsuł bo nie może używać. Kliknąłem 5x i ożył ;) Sprawdź najpierw to :)

Sprawdzałem już chyba sto razy
By Krasnal45
#1660131
konbeniamin pisze:Grzałka jest nowa. Wszystko dmuchałem i przeczyszczałem dalej nic. Może to problem z baterią , ale przecież gdyby tak było to by się chyba ie świecił?

Że jest nowa, to nie znaczy że jest sprawna. Mimo wszystko sugeruję wkręcenie innej.
Awatar użytkownika
By Timi
#1660161
Jak nie masz miernika uniwersalnego, to idź do Castoramy, Practikera, czy dowolnego sklepu elektronicznego i kup najprostszy za 10 - 15zł. Zmierz rezystancję parownika i napięcie podawane przez baterię. Wtedy nastanie jasność.

By konbeniamin
#1660167
Przed chwilą znowu go ładowałem i na dosłownie sekunde zaczął działać i znowu zgasł. Ale to chyba dobry znak?
W tym momencie zdałem sobie sprawę że problem może tkwić w tym że się nie ładuje.
Awatar użytkownika
By Timi
#1660179
konbeniamin pisze:Przed chwilą znowu go ładowałem i na dosłownie sekunde zaczął działać i znowu zgasł. Ale to chyba dobry znak?
W tym momencie zdałem sobie sprawę że problem może tkwić w tym że się nie ładuje.

Najprawdopodobniejszy jest słaby styk baterii z ładowarką. Wyczyść styki i podciąg delikatnie pin środkowy w ładowarce.
By Maaateusz94
#1660191
A próbowałem go ładować inna ładowarka, kablem?

Jaka aktualnie ładowarka go ładujesz? Mam na myśli natężenie i napięcie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
By konbeniamin
#1660196
Timi pisze:
konbeniamin pisze:Przed chwilą znowu go ładowałem i na dosłownie sekunde zaczął działać i znowu zgasł. Ale to chyba dobry znak?
W tym momencie zdałem sobie sprawę że problem może tkwić w tym że się nie ładuje.

Najprawdopodobniejszy jest słaby styk baterii z ładowarką. Wyczyść styki i podciąg delikatnie pin środkowy w ładowarce.

Tak też zrobiłem i chyba zaczęło się ładować więc mam nadzieje że problem rozwiązany. Po stokroć dziękuje!
Awatar użytkownika
By Timi
#1660206
konbeniamin pisze:Tak też zrobiłem i chyba zaczęło się ładować więc mam nadzieje że problem rozwiązany. Po stokroć dziękuje!

Dlaczego "chyba"?
Nie miałem nigdy AIO, ale on ma chyba wskaźnik ładowania, który zaczyna świecić na czerwono w momencie rozpoczęcia ładowania, a po naładowaniu gaśnie.
Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.
Awatar użytkownika
By redwhite
#1660224
Timi pisze:Najprawdopodobniejszy jest słaby styk baterii z ładowarką. Wyczyść styki i podciąg delikatnie pin środkowy w ładowarce.


Możesz mi powiedzieć jak w mini USB tego dokonać ? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
#1660227
redwhite pisze:
Timi pisze:Najprawdopodobniejszy jest słaby styk baterii z ładowarką. Wyczyść styki i podciąg delikatnie pin środkowy w ładowarce.


Możesz mi powiedzieć jak w mini USB tego dokonać ? :mrgreen:


UPS.... masz rację.
Śpię jeszcze po wczorajszym i miałem dejavu z egonowatymi :oops:
Jednak, jak widać pomogło. Styk, to styk, a czy egonowaty, czy USB zasada ta sama.
Dzięki za poprawkę :beer:
By Krasnal45
#1660230
konbeniamin pisze:Tak też zrobiłem i chyba zaczęło się ładować więc mam nadzieje że problem rozwiązany. Po stokroć dziękuje!

Jak wrócisz tu za trzy albo cztery godziny, to jeszcze raz zapytam: Czy założyłeś inną grzałkę??? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By redwhite
#1660238
Timi pisze:Dzięki za poprawkę :beer:


Spoko , wiem jak to wygląda jak się chce na szybko udzielić pomocy.
By HirrOn
#1717249
Mam taki problem , że 2 dni temu ładowałem AIO i normalnie działało , dzisiaj podłączyłem do ładowania ale bez grzałki ponieważ mi się spaliła i muszę wymienić ale jeszcze nie mam i gdy podłączyłem tego e papieroska zaczęło tylko migać światełko na biało i zgasło ( zawsze ciągle świeciło na czerwono ) gdy jest podpięty mogę normalnie zmieniać kolor i wszystko a jeśli odłączę i 5 razy kliknę dosłownie zapala się na pół sekundy i gaśnie i już się nie zapala , nie wiem czy to wada w baterii czy po prostu brak grzałki proszę o pomoc
Awatar użytkownika
By PrezesArQ
#1717251
HirrOn pisze:Mam taki problem , że 2 dni temu ładowałem AIO i normalnie działało , dzisiaj podłączyłem do ładowania ale bez grzałki ponieważ mi się spaliła i muszę wymienić ale jeszcze nie mam i gdy podłączyłem tego e papieroska zaczęło tylko migać światełko na biało i zgasło ( zawsze ciągle świeciło na czerwono ) gdy jest podpięty mogę normalnie zmieniać kolor i wszystko a jeśli odłączę i 5 razy kliknę dosłownie zapala się na pół sekundy i gaśnie i już się nie zapala , nie wiem czy to wada w baterii czy po prostu brak grzałki proszę o pomoc


Już masz napisane w innym temacie, żebyś pierwsze kupił grzałkę.
Jeśli będziesz ją kupował w tym samym miejscu co kupowałeś AiO to weź go ze sobą i pokaż sprzedawcy. Amen.
By HirrOn
#1717265
PrezesArQ
Właśnie jest problem ponieważ e papierosa zamawiałem z allegro a grzałki mam w sklepie w tym samym mieście co mieszkam
By sebastianzy
#1717624
HirrOn pisze:PrezesArQ
Właśnie jest problem ponieważ e papierosa zamawiałem z allegro a grzałki mam w sklepie w tym samym mieście co mieszkam


I wszystko jasne ;)

Tez kiedys zamowilem EIN z allegro. Podzialal tydzien :D Odeslij,weź pieniąse i kup w zaufanym sklepie.
By arek6989
#1726848
spróbuj regulacje powietrza zmienić jak się grzałka kręci to dokręć doćiśnij i dokręć jak się nie będzie kręcić będzie działać też tak miałem
Awatar użytkownika
By lelek6
#1726852
arek6989 pisze:spróbuj regulacje powietrza zmienić jak się grzałka kręci to dokręć doćiśnij i dokręć jak się nie będzie kręcić będzie działać też tak miałem

Powinni zatrudnić Cię do pisania instrukcji obsługi sprzętów wszelakich. Jakbym czytał instrukcję chińskiego towaru prosto z translatora google...
Awatar użytkownika
By miron52
#1726857
arek6989 pisze:spróbuj regulacje powietrza zmienić jak się grzałka kręci to dokręć doćiśnij i dokręć jak się nie będzie kręcić będzie działać też tak miałem

Gdybym nie wiedział o co biega, to po takiej instrukcji byłbym w czarnej :dupa
By MikoSuchii
#1853423
Podepne się pod temt.. Mam ego aio ma 2miesiace wszystko fajnie wczoraj nagle zaczął syczec, strzelac a guziak przestał działać. Dym leci ja nic nie moge zrobic, panika. Odkrecilam grzalke i przestało więc wymienialm ja na nową. Za jakis czas zaczęło znów działać a ja sie cieszyć, do dziś. Znów to samo! Syczy mryga ogólnie robi co chce tylk nir działa. Cl teraz ? Mam go reklamować czy może wy wiecie co w takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1853436
My wiemy, ale Ty go reklamuj.

Proszę o poprawną pisownię z uwzględnieniem znaków diakrytycznych. :idea:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

Zakup epapierosa

Witam. Mam pytanie zastanawiam się nad kupnem smok[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.