EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By HirrOn
#1717265
PrezesArQ
Właśnie jest problem ponieważ e papierosa zamawiałem z allegro a grzałki mam w sklepie w tym samym mieście co mieszkam
By sebastianzy
#1717624
HirrOn pisze:PrezesArQ
Właśnie jest problem ponieważ e papierosa zamawiałem z allegro a grzałki mam w sklepie w tym samym mieście co mieszkam


I wszystko jasne ;)

Tez kiedys zamowilem EIN z allegro. Podzialal tydzien :D Odeslij,weź pieniąse i kup w zaufanym sklepie.
By arek6989
#1726848
spróbuj regulacje powietrza zmienić jak się grzałka kręci to dokręć doćiśnij i dokręć jak się nie będzie kręcić będzie działać też tak miałem
Awatar użytkownika
By lelek6
#1726852
arek6989 pisze:spróbuj regulacje powietrza zmienić jak się grzałka kręci to dokręć doćiśnij i dokręć jak się nie będzie kręcić będzie działać też tak miałem

Powinni zatrudnić Cię do pisania instrukcji obsługi sprzętów wszelakich. Jakbym czytał instrukcję chińskiego towaru prosto z translatora google...
Awatar użytkownika
By miron52
#1726857
arek6989 pisze:spróbuj regulacje powietrza zmienić jak się grzałka kręci to dokręć doćiśnij i dokręć jak się nie będzie kręcić będzie działać też tak miałem

Gdybym nie wiedział o co biega, to po takiej instrukcji byłbym w czarnej :dupa
By MikoSuchii
#1853423
Podepne się pod temt.. Mam ego aio ma 2miesiace wszystko fajnie wczoraj nagle zaczął syczec, strzelac a guziak przestał działać. Dym leci ja nic nie moge zrobic, panika. Odkrecilam grzalke i przestało więc wymienialm ja na nową. Za jakis czas zaczęło znów działać a ja sie cieszyć, do dziś. Znów to samo! Syczy mryga ogólnie robi co chce tylk nir działa. Cl teraz ? Mam go reklamować czy może wy wiecie co w takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1853436
My wiemy, ale Ty go reklamuj.

Proszę o poprawną pisownię z uwzględnieniem znaków diakrytycznych. :idea:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.