EPF
By mckoval
Dziś na stronie Joyetech pojawiła się informacja o nowych produktach:

EVIC VTwo i EVIC VTwo mini

Czytając forum można odnieść wrażenie, że lubicie EVIC'i, więc może kogoś ta informacja zainteresuje.
Awatar użytkownika
By redwhite
Jeszcze budzik i będzie ulubionym moim boxem :D
Awatar użytkownika
By jomat
No to się popisali inaczej, ciekawe ile za zegarek zaśpiewają? :D

Podejrzewam, że elektronika ta sama i firmware z zegarkiem będzie można wgrać do starego.
Awatar użytkownika
By Goldi
jomat pisze:Podejrzewam, że elektronika ta sama i firmware z zegarkiem będzie można wgrać do starego.

No właśnie nie ta sama, do zegarka potrzebny jest wbudowany układ RTC, w "starym" eVicu go nie ma. A tylko taki układ gwarantuje pracę zegarka nawet po wyciągnięciu głównego akumulatora.
Awatar użytkownika
By jomat
Kłócić się nie będę, niebawem samo się wyjaśni.
Jednakże póki co uważam, że Twój "układ RTC" jest czymś innym
niż reklamowany przez nich wielkimi literami "RTC display".
W reklamie wszelkie chwyty dozwolone, powąchamy, poliżemy i wtedy będzie pewność.
Awatar użytkownika
By gemino
Do starej wersji Evica nie dodadzą pewnie zegarka, gdyż już ktoś na Facebooku próbował i głupieje elektronika, a zegarkiem nie ma co sterować. Można sobie nawet ściągnąć taką wersję

Wysłane z fona :O
Awatar użytkownika
By rzuwbuotny
Jakieś inne różnice względem pierwszego evicka oprócz zegarka? Lepszy konektor? Jak z tą bateria w tym układzie rtc? Żywotność? Ktoś ma jakieś doświadczenia? Pytam, gdyż planuje zakup drugiego evicka na zapas, a pierwsza wersja działa u mnie wzorowo.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
By filo301
Zegarek na vtc mini działa.... nie najlepiej, joyetech zrobił vtwo mini w nowych kolorach, teraz już jest cała tęcza :roll:
Teraz najważniejsze pytanie, zmieniać vtc na vtwo mini czy vtwo? mam mocno zużytego zewnętrznie vtc i miałem zmieniać na kolejnego, takiego samego vtc...
Awatar użytkownika
By Sulkov
Goldi pisze:No właśnie nie ta sama, do zegarka potrzebny jest wbudowany układ RTC, w "starym" eVicu go nie ma. A tylko taki układ gwarantuje pracę zegarka nawet po wyciągnięciu głównego akumulatora.

Patrząc na specyfikację nic się nie zmienia.
Patrząc na działanie VTC mini - elektronika jest OK.

Więc tak metodą zaawansowanej dedukcji - skoro zmieniają coś, co działa dobrze to zwiększa się prawdopodobieństwo tego, że coś schrzanią.
Awatar użytkownika
By jacekgothic
W końcu ktoś pomyślał i dodał zegarek! Szkoda, że w DNA200 tego nie ma :(
Awatar użytkownika
By Ament
Szkoda, ze pozalowali materialowo bo widze ze fire button i pokretlo ala te z 1 gen. VTC mini.
Awatar użytkownika
By xMisiek95
Tak patrzę na cenę to Evic VTC Mini - 169,00 zł brutto
Evic VTWO Mini - 159,20 zł brutto

Nowszy, jeden "bajer" więcej i tańszy od poprzedniego?

/Edit: z tego, co zauważyłem to różni się od poprzedniego jeszcze tym, że posiada dodatkowy system ochrony baterii:
eVic VTwo Mini applies two sets of battery protection circuit system, realizing overall battery protection of over-charging,
over-current and over-discharging, which makes it more safe and reliable.

Dodatkowo firmware w wyższej wersji - napisali, że w przyszłości pozwoli to na wprowadzenie większej ilości dodatków.
Awatar użytkownika
By Abiz
Dodatkowa ochrona przed zwarciem + zegar i datownik + nowe kolory, no cóż może jak aktualny evic mi padnie to zakupię ale na razie nic więcej do mnie nie przemawia.
Awatar użytkownika
By szpenio
Jakby do kogoś już doleciał i ten ktoś był tak miły i przykręcił do tego jakiś czajnik na 25mm to będę wdzięczny :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Crius v3 cieknie

Za wcześnie pochwaliłem i masz ci babo placek. Po […]

Witam :D Mam troche nietypowy problem . Mieszam l[…]

Po przetestowaniu większości topowych parowników M[…]

Ego Aio Box - warto?

Witam. Szukam czegoś taniego, ale żeby jakoś to dz[…]