EPF
Awatar użytkownika
By macieq03
#1835518
Merlin bez problemu mieści się na Pico 75

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mister67
#1835525
macieq03 pisze:Merlin bez problemu mieści się na Pico 75

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Zwykły tak ale nie w wersji mini a tylko takie są w e-dymie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By macieq03
#1835530
Google >Merlin rta sklep. Może kolega mieszka blisko któregoś że sklepów >s.... e

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1835531
Ja na Pico75 mam Ammita, 22mm. To właśnie na nim robiłem swoje pierwsze grzałeczki, idealny dla świeżaka. No i nic a nic nie cieknie. ;)
Jest tu temat o nim na forum.
Awatar użytkownika
By Timi
#1835533
Wydaje mi się, że Merliny widziałem w Smooke... , ale sprawdź, bo nie jestem pewny.
By dwagiel
#1835535
W Katowicach w smooke merliny mieli. A skoro to jakaś sieciówka to i w innych powinny być.

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
By lovelas1988
#1835544
Tak, w dymie są tylko merlin mini, czytalem ze jest problematyczny i cieknie.. Ammit?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
By cibarius
#1837083
Mam takie pytanie. Czy pomiędzy iStick Pico 75W TC Kit a iJyst S jest różnica w smaku podczas wapowania?. Jeżeli jest to jaka i dlaczego. Pomijam tu wszelkie złe cechy IJusta S. Nie wiem czy dobrze patrzę, ąle grzałkę chyba mają tak samą?.
By wiedzmin35
#1837131
Witam
Mam możliwość kupić za grosze Geekvape Ammit Dual Coil RTA czy picko 75W podoła temu atomizerowi?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1837133
wiedzmin35 pisze:Witam
Mam możliwość kupić za grosze Geekvape Ammit Dual Coil RTA czy picko 75W podoła temu atomizerowi?

Ammit dual nie wejdzie na Pico 75w. Jest za szeroki.
By wiedzmin35
#1837188
No właśnie teraz tak dokładnie przyjrzałem się danym technicznym i wychodzi że spód 25mm czyli wchodzi ,ale ku górze się poszerza do 27mm.Chyba faktycznie nie wejdzie :cry:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1837209
Jak się popieści to na radiatorze się zmieści.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1837212
Praktycy mówią, że bez piłowania wejdzie maksymalnie Φ22.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1837215
Killarun pisze:Praktycy mówią, że bez piłowania wejdzie maksymalnie Φ22.

23 mm.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1837238
Gabriel pisze:
Killarun pisze:Praktycy mówią, że bez piłowania wejdzie maksymalnie Φ22.

23 mm.

W takim razie zdaję się na Ciebie, od dawna podobał mi się Lemo 3, biorę się za szukanie :D
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1837425
cibarius pisze:Mam takie pytanie. Czy pomiędzy iStick Pico 75W TC Kit a iJyst S jest różnica w smaku podczas wapowania?. Jeżeli jest to jaka i dlaczego. Pomijam tu wszelkie złe cechy IJusta S. Nie wiem czy dobrze patrzę, ąle grzałkę chyba mają tak samą?.


Osobiście nie porównywałem, jednak zestawiając ich konstrukcje, nie sądzę byś uświadczył szczególne różnice w smaku.
By cibarius
#1837484
McGrinn pisze:
cibarius pisze:Mam takie pytanie. Czy pomiędzy iStick Pico 75W TC Kit a iJyst S jest różnica w smaku podczas wapowania?. Jeżeli jest to jaka i dlaczego. Pomijam tu wszelkie złe cechy IJusta S. Nie wiem czy dobrze patrzę, ąle grzałkę chyba mają tak samą?.


Osobiście nie porównywałem, jednak zestawiając ich konstrukcje, nie sądzę byś uświadczył szczególne różnice w smaku.


Za jakieś trzy tygodnie podzielę się wrażeniami :wink: Pozdrawiam
By exgige
#1837646
Nie jest ciężko, to pytanie było kwestią czy to co tam wyskakuje jest pewnym źródłem do kupna.
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1838240
Ktoś tu na początkowych stronach pisał kiedyś, że to wyjątkowo śliski box, i łatwo go wypuścić z rąk.
Muszę potwierdzić, wylata z łap, niczym mydło. :D
Rozpieprzyłem dziś pyrexa, i to nie w jakiś ekstremalnych warunkach, ale tak po prostu, w pokoju upuściłem na podłogę. argh...
Poza tym, pico jest naprawdę świetny, właśnie odkrywam go na nowo, z softwarem ArcticFox, świetna sprawa, i multum kapitalnych ustawień.
Ze o profilach i zegareczku nie wspomnę. :D
Oczywiscie absolutnie nikomu nie polecam!
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1838242
Wiem, wiem. Gdzieś tu nawet ktoś je pokazywał.
Ale ja częsciej noszę pikacza w skórkowym etui na zawieszce, bo to raczej mój zestaw zewnętrzny. Więc jakoś nie chce mi się go ciągle przebierać w nowe ciuszki.
Dodam, mam etui skórkowe własnej roboty, a co! :D
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1838245
Akurat łapy mam godne klasy robotniczo-chłopskiej. I nie potliwe, wiec bez takich mi tu. :P
Po prostu ten box jest(jak na ten budżet i klasę) dosć eleganckiej faktury, ale naprawdę bardzo śliski.
Najśmieszniejsze, że go upuściłem minutę po tym, jak poskładałem z moją najgenialniejszą grzałeczką, i niecieknącą watką.
Ależ wkurwa złapałem... :D
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1838246
W porządku, tylko żartowałem. Akurat mi pikolec nie wypada, ale rozumiem problem :wink: . A upuszczanie sprzętu się zdarzało i zdarza...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1838247
Większy problem jest z trafieniem w ten guzik niż z puszczaniem. Potrafi mi to nerwa napsuć, oj potrafi.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1838251
Eee tam, większym problemem jest to, że kiedy naciśniesz guzik, on zadziała albo nie.
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1838622
A powiem że stresa lekkiego miałem.
Bo po tym upadku, gdzie pyrexa od ammita stłukłem, pierwsze kilka razy pstrykania buttonem nic nie dawały.
Wyświetlacz frozen, i juch.
Już byłem jedną nogą w grobie, ale w koncu pikacz ożył.
Sam z siebie, urwipołć, no. :D
By edskeye
#1838719
Jako nowy użytkownik i posiadacz Pico, chciałem się przywitać :) Zabawke mam od miesiąca i póki co zero problemów (nie licząc jednej trefnej grzałki). Z rąk nie leci, jest jak dla mnie optymalny - no i pomógł odstawić analogi.Obrazek

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Killarun
#1838722
edskeye pisze:Jako nowy użytkownik i posiadacz Pico, chciałem się przywitać :) Zabawke mam od miesiąca i póki co zero problemów (nie licząc jednej trefnej grzałki). Z rąk nie leci, jest jak dla mnie optymalny - no i pomógł odstawić analogi.Obrazek

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Świetny kolor! :D

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
By pepea
#1838792
Witam !!!
Pico używam od prawie 2 lat i mam problem z pinem górnym . Problem polega na tym że pin ten poluzował się i każda próba dokręcenia go nie przynosi skutku... objawia się to "gibotaniem" parownika na boki .
Pytanie : czy można wymienić ten pin ? Rozkręciłem górny cap lecz wyglada to tak jakby był skręcony od góry. Nie mogę go w żaden sposób wykręcić ani dokręcić żeby problem rozwiązać.
Spotkał się ktoś z Was, użytkowników z takim problemem przy pikaczu ?
By ziomekpies
#1838804
Cześć. Od niedawna jestem posiadaczem iStick Pico Mega. Od razu mówię, że jestem nowy w świecie e-papierosów. Spaliła mi się grzałka i wymieniłem standardowo na nową. Zmiana poszła pomyślnie. Wszystko biło git. Zrobiłem dokładnie tak jak pokazywali na jakimś kanale na YouTube. Patrzyłem też na innych kanałach i wszyscy generalnie robili to samo. Niestety, ostatnio mam tak, że jak czasem pociągne kilka razy to czuję lekki smak grzały. Zwykle po prostu wtedy zostawiam go na chwilę i potem wszystko jest git. Jestem jednak czy to ja coś robię źle czy po prostu coś jest nie tak z grzałką. Dodam, że zwykle mam ustawione 50W. Z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1838805
ziomekpies pisze:Niestety, ostatnio mam tak, że jak czasem pociągne kilka razy to czuję lekki smak grzały. Zwykle po prostu wtedy zostawiam go na chwilę i potem wszystko jest git. Jestem jednak czy to ja coś robię źle czy po prostu coś jest nie tak z grzałką. Dodam, że zwykle mam ustawione 50W. Z góry dzięki :)


Jeśli te 50W to odpowiednia moc dla tej grzałki, to po prostu wina grzałki.
Kupne grzałki to loteria. Czasami trafiają się źle wykonane. Najczęściej to zbyt duża ilość waty. Nie wyrabia transport liquidu. Możesz delikatnie, igłą, pogmerać w otworach grzałki, by wzruszyć watę.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1838944
pepea pisze:Witam !!!
Pico używam od prawie 2 lat i mam problem z pinem górnym . Problem polega na tym że pin ten poluzował się i każda próba dokręcenia go nie przynosi skutku... objawia się to "gibotaniem" parownika na boki .
Pytanie : czy można wymienić ten pin ? Rozkręciłem górny cap lecz wyglada to tak jakby był skręcony od góry. Nie mogę go w żaden sposób wykręcić ani dokręcić żeby problem rozwiązać.
Spotkał się ktoś z Was, użytkowników z takim problemem przy pikaczu ?


Nie wiem o jaki "pin górny" chodzi.
By pepea
#1838962
McGrinn pisze:
pepea pisze:Witam !!!
Pico używam od prawie 2 lat i mam problem z pinem górnym . Problem polega na tym że pin ten poluzował się i każda próba dokręcenia go nie przynosi skutku... objawia się to "gibotaniem" parownika na boki .
Pytanie : czy można wymienić ten pin ? Rozkręciłem górny cap lecz wyglada to tak jakby był skręcony od góry. Nie mogę go w żaden sposób wykręcić ani dokręcić żeby problem rozwiązać.
Spotkał się ktoś z Was, użytkowników z takim problemem przy pikaczu ?


Nie wiem o jaki "pin górny" chodzi.


Miejsce w Pico gdzie wkręcamy atomizer. Nie wiem jakbym nie dokręcił , to po chwili puści i atonmizer "lata" na boki.
By pepea
#1838976
Dzięki wielkie , zapoznam się z tematem i dam znać
Ta góra używana ?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1838978
pepea pisze:Ta góra używana ?

Tak, używana. Stan jak nowy. Kobieta która to miała dbała o sprzęt. Takie pytania jednak powinieneś zadawać na PW.
post1837201.html#p1837201
Gdybyś nie miał możliwości wymiany to mogę też odkupić to zasilanie.
By pepea
#1838979
PucH2 pisze:
pepea pisze:Ta góra używana ?

Tak, używana. Stan jak nowy. Kobieta która to miała dbała o sprzęt. Takie pytania jednak powinieneś zadawać na PW.
post1837201.html#p1837201
Gdybyś nie miał możliwości wymiany to mogę też odkupić to zasilanie.
Na forum jestem od dawna ale jak widać aktywność mała i uczę się zachowania
Dobra więc po pracy na spokojnie odezwę się na PW
Dzięki za zainteresowanie

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
By pepea
#1840043
No i stało się.... otrzymałem górę do pico od kolegi z forum i nie zdążyłem jej wymienić . Pico przestał działać. Możliwe że przez zwarcie w konektorze padła elektronika ? Nie reaguje na żaden akumulator , wyświetlacz się nie włącza....

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
By pepea
#1840058
Rozumie ,mój błąd, konektor
Gdyby jednak znalazła się osoba która miała podobny problem i jakoś rozwiązać się udało z chęcią wysłucham

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1840059
Czasem odwrotnie nie polutowałeś? Jak poszły zabezpieczenia to naprawa nieopłacalna z uwagi że płytki są nierozpinane a pcb wielowarstwowe. Sprawdziłbym czy mikro-włączniki nie mają zwarcia oraz czy dobrze załączają. Pikol dłużej używany z mikro-włącznikiem ma od czasu do czasu problemy.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2018, 17:45 przez PucH2, łącznie zmieniany 1 raz.
By pepea
#1840061
Nie zdążyłem zabrać się za wymianę, stąd moje zdziwienie i czy to możliwe że stary konektorek mógł wywołać zwarcie ....

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.