EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By dellos
#1756208
Jakie aktualnie najlepsze podstawy pod epapierosy są dostępne? Rozważam zakup SX MINI Q MINI pytanie, czy jeszcze coś innego jest warte sprawdzenia na rynku?
By dellos
#1756350
Chciałem raczej od znających się na rzeczy poznać opinie dotyczące już sprawdzonych najlepszych sprzętów. Czytam sporo, też zastanawiam się nad ściągnięciem nowej G Class... ale jest tego "milion" na rynku jeśli chodzi o modeli 200W i 200W+... a nie chcę wybrać czegoś słabego jakościowo, chcę mieć jedną ale za to dobrą maszynkę. Pomoc mile widziana stąd ten wątek. Tak, tak wiem że sam MOD, nie jest wszystkim a jedynie podstawowym elementem a potem sprawa jeszcze doboru reszty ale bym chciał wybrać dobry MOD i resztę budować w oparciu o niego.
By Krasnal45
#1756367
Podstawowym elementem w EIN, to akurat jest parownik, ale mniejsza o to. Po co Ci 200+, to nie wiem, ale i w to nie wnikam, Twoja sprawa. Szukaj między DNA a YiHi. Lepszej elektroniki chyba nie ma. Obudowa, to tylko sprawa estetyki.
By dellos
#1756767
No i decyzja zapadła czekam na nowy chipset czyli SX mini G Class :) no z tego co na razie wiem w PL nie będzie a 1 sztuki dla mnie nie ściągną, więc trzeba będzie pojechać pewno do DE albo ściągnąć przez net'a :)

Chociaż z drugiej strony jest do kupienia elektronika w PL od G Class tylko bym musiał znaleźć kogoś dobrego w klocki związane z budową Mod'a w PL... przejrzałem forum niestety w 90% przypadków nie wiedzieć czemu nie ma zdjęć mod'ów Polskich producentów i niestety ciężko ocenić jakość :)

Mam pomysł na idelnego mod'a dla mnie z nową elektroniką jak ktoś ma doświadczenie w budowaniu modów to chętnie podyskutuję (tylko nie drewno :P)...
Ostatnio zmieniony 11 lut 2017, 16:13 przez dellos, łącznie zmieniany 1 raz.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.