EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By rafikens1000
#1003917
Moim zdaniem wątki z opiniami na temat liquidów danych firm są trochę ciężkie do ogarnięcia. Proponuję, by każdy wpisał swoje top 3 liquidów danej firmy, w tym przypadku Blue Mist. Można oczywiście dodać zdanie dlaczego. Łatwiej będzie robić jakiś ranking :P
Awatar użytkownika
By Goldi
#1003933
Taki ranking to każdy ma swój. Jeden lubi to a drugi tamto.
By rafikens1000
#1003959
Ok, to wytłumaczę, o co chodzi. Oczywistym jest, że każdy ma swój ranking. Jest to proste jak konstrukcja cepa, każdy ma inne kubki smakowe, każdy lubi co innego. Istotą pytań o top 3 i ewentualnego zestawienia jest wyklarowanie mocnych pozycji wśród liquidów. Każda firma ma po kilkanaście owocówek, kilkanaście tytoniówek. Rozumiem,że niektórzy lubią kupić każdą sztukę i załóżmy 25% liquidów wylać. Bo tak to się kończy - każda firma ma słabe i lepsze pozycje. Podkreślam,że chodzi o wstępną klasyfikację, nie zaś złoty ranking rafikensa. Osoba, która chce kupić liquidy nowej firmy, musi : 1. Kupić wszystko 2.poczytać wątek o liquidach tej firmy na forum - e-king ma 100 stron recenzji na forum 3. stworzyć nowy temat z pytaniem np. które liquidy hangsena polecacie albo jakie tytoniowki polecacie?

Wszystkie te drogi są w mojej opinii utrudnianiem sobie życia. Poza tym zawsze można spróbować, by choć trochę mieć rozeznanie. Bo po to są opinie,nikt mi nie powie,że 80% użytkowników forum czyta recenzje danych smaków, bo nie ma co robić i chce sie dowiedziec jakie dany użytkownik ma preferencje smakowe (na pewno to też nas motywuje,ale dużą część użytkowników nie).

Osobiście kupiłem już pare buteleczek i okazało się, że jest to straszny syf i trzeba to wylać. Potem widzę,że nikt nie pisze o tym smaku na forum i chyba jedyny kupiłem... Osobiście nie lubię wylewać pieniędzy do zlewu.
By rufi
#1004003
rafikens1000 pisze:Ok, to wytłumaczę, o co chodzi. Oczywistym jest, że każdy ma swój ranking. Jest to proste jak konstrukcja cepa, każdy ma inne kubki smakowe, każdy lubi co innego. Istotą pytań o top 3 i ewentualnego zestawienia jest wyklarowanie mocnych pozycji wśród liquidów. Każda firma ma po kilkanaście owocówek, kilkanaście tytoniówek. Rozumiem,że niektórzy lubią kupić każdą sztukę i załóżmy 25% liquidów wylać. Bo tak to się kończy - każda firma ma słabe i lepsze pozycje. Podkreślam,że chodzi o wstępną klasyfikację, nie zaś złoty ranking rafikensa. Osoba, która chce kupić liquidy nowej firmy, musi : 1. Kupić wszystko 2.poczytać wątek o liquidach tej firmy na forum - e-king ma 100 stron recenzji na forum 3. stworzyć nowy temat z pytaniem np. które liquidy hangsena polecacie albo jakie tytoniowki polecacie?

Wszystkie te drogi są w mojej opinii utrudnianiem sobie życia. Poza tym zawsze można spróbować, by choć trochę mieć rozeznanie. Bo po to są opinie,nikt mi nie powie,że 80% użytkowników forum czyta recenzje danych smaków, bo nie ma co robić i chce sie dowiedziec jakie dany użytkownik ma preferencje smakowe (na pewno to też nas motywuje,ale dużą część użytkowników nie).

Osobiście kupiłem już pare buteleczek i okazało się, że jest to straszny syf i trzeba to wylać. Potem widzę,że nikt nie pisze o tym smaku na forum i chyba jedyny kupiłem... Osobiście nie lubię wylewać pieniędzy do zlewu.

Kolego nie wylewaj liquidów do zlewu ,tylko wystaw je w dziale ''oddam za darmo", na pewno znajdzie się chętny i niewykluczone,że obdarowanemu będą bardzo smakować.
By Ramizon
#1057178
Blue Mist:
M - delikatny, orzeszkowo-karmelowy tytoń. Dla mnie numer 1 w ogóle.
T Tobacco - dobry tytoń z niewielką mieszanką orzeszków.
Coffee Paradise - najlepsza kawa, jaką paliłem. Lepsza od LiQueen, Aromative i Kinga.

Dodam jeszcze, że Menthol też godny uwagi. Jakościowo dorównuje LiQueen.

Za to owocówki mają tragiczne, może poza bananem, który przypomina gumy Donald :). Szkoda tylko, że w tle czuć trochę chemii.
By Ramizon
#1058399
Blue Mist nie ma w ofercie RedBulla ani Coli. O czymś nie wiem?
Awatar użytkownika
By e36ace
#1058431
Ramizon pisze:Blue Mist nie ma w ofercie RedBulla ani Coli. O czymś nie wiem?

najwyraźniej,bo mam obydwa liq przed sobą a kupiłem je w sklepie stacjonarnym
Awatar użytkownika
By noman1
#1058433
e36ace pisze:
Ramizon pisze:Blue Mist nie ma w ofercie RedBulla ani Coli. O czymś nie wiem?

najwyraźniej,bo mam obydwa liq przed sobą a kupiłem je w sklepie stacjonarnym


Chyba źle patrzysz to nie BM tylko Joyetech :mrgreen: (wiem, łatwo je pomylić)
Awatar użytkownika
By e36ace
#1058441
noman1 pisze:
e36ace pisze:
Ramizon pisze:Blue Mist nie ma w ofercie RedBulla ani Coli. O czymś nie wiem?

najwyraźniej,bo mam obydwa liq przed sobą a kupiłem je w sklepie stacjonarnym


Chyba źle patrzysz to nie BM tylko Joyetech :mrgreen: (wiem, łatwo je pomylić)

*TORBA* rzeczywiście
By Smoker
#1059445
Problem jest postawiony w sposób nieprzemyślany i można by się na ten temat długo wymądrzać, ale.... po co.

Skoro chcesz:

Cuban Cigar 24 mg/ml
555 12 lub 18 mg/ml
French Pipe 12 mg/ml
Menthol 6 mg/ml

To są moje ulubione, w tej chwili. Miały być trzy, więc możesz wyrzucić French Pipe, bo tego się nie da dymać wśród ludzi. Albo 555 bo mi się nieco znudził.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.