EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Kszywho
W związku z bardzo wyraźnym brakiem szacunku do forumowiczów i tego forum, czyli tworzeniem tematów o dziwnych tytułach, powtarzających się, pisanych w formie "żądaniowej" typu "UWAGA!PILNE", "POMOCY!" itp. zgodnie z regulaminem takie tematy będę po prostu kasował.
W odpowiedzi na pytania typu "za co?" będzie warn. Regulamin na forum jest po to by go przestrzegać. Większość osób nawet go nie przeczytała i wchodzi na forum jak do obory. Byt na forum rozpoczynamy od przeczytania regulaminu i podstawowych działów informacyjnych oraz dla początkujących. Staramy się używać forumowej szukajki by znaleźć rozwiązanie naszego problemu. W większości przypadków po wpisaniu nawet w google frazy zawartej w poście i obrazującej nasz problem następuje wysyp linków kierujących na Nasze forum. Naprawdę lenistwo opanowało Was tak bardzo? Okażcie wszystkim trochę szacunku.
Awatar użytkownika
By Kszywho
Podbijam, bo chyba nie widać tego tematu...
Ponad rok minał, a dziennie pojawia się kilka tematów, które powinny być utylizowane. Dodatkowo jeden z forumowiczów chciałby usprawnić szukanie rozwiązania problemu. Kolego <zapomniałem nicka> Informacja w tym temacie jest właśnie po to by usprawnić wyszukiwanie rozwiązania problemu, ale większość userów ma to głęboko w....
Awatar użytkownika
By Kszywho
Już mnie łapy bolą od tego kasowania. Czy nikt nie czyta tematu podpiętego w tym dziale? Znowu muszę podbić.
Miłego wieczoru
Awatar użytkownika
By Kszywho
Podbijam.
Hasło dzisiejszego dnia to: pszepraszam za muj dlugiwywud ale od urodzenia dysleksje mam i klawiature chinskom wiec za bledy przepraszam mam caly czas z tym problem bylem tez w tym sklepie ale wrotki szachowniaca moze obok niego i znaki interpuncyjne
Awatar użytkownika
By Kszywho
Jak jeszcze ktoś zapoda temat dlaczego forum dzisiaj dziwnie działa to gwarantuje, że polecą bany!!!

Miejcie choć odrobinę szacunku dla Prymusa!!!
Liquid

Witam szanownych forumowiczów. Może mam głupie pyt[…]

Zakup MOD-a po zwykłej e fajce

Witam. Parę lat pale zwykłego e papierosa. Były to[…]

Dylematy wapera.

Ja teoretycznie skompletowałem cały potrzebny mi s[…]

Premiksy MaiArt

Jest nam bardzo miło poinformować, iż w maju wprow[…]