EPF
Awatar użytkownika
By cimon
#1662556
Lost Vape Therion (DNA75)

Mysle, ze szykuje sie kolejny solidny box'ik na DNA75.
Wiecej info w drodze...



'' (..) it uses a classy genuine leather wrap around the base of the mod for immaculate comfort when holding the device coupled with genuine wood inserts on the side panels".

Drewno i skora.. no no. o.O

Lost Vape zawsze wyroznial sie orginalnymi rozwiazaniami i nietuzinkowym wykonaniem, a jednym ze sklepow ktory zrezygnowal z HCigar na rzecz Lost Vape jest np. VapeGeek.co.uk
By AndyOO
#1668716
@JasnY9546, żeby działał dwa razy dłużej, niż na jednym akumulatorze :mrgreen: :beer:
Awatar użytkownika
By SAS
#1668718
Bo akumulatory są połączone równolegle. Co oznacza że zwiększona jest pojemność. Np LG Hg2 x 2 da 6000mAh.

Wysłane z Sony Z 3
Awatar użytkownika
By TrenerDaniel
#1668736
Ok...spodobał mi się.
By Mateo20w
#1678004
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jest u mnie :) Piękne urządzenie chodzi jak należy.Bardzo lekkie w porównaniu z Vape Forwardem Classiciem czy też z Wismeciem rx200S.

Obrazek
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1683273
A mnie się podoba. Nawet bardzo. Chyba go łyknę zamiast VT75. Żaden z nich przenośnym sprzętem dla mnie nie jest, a w obliczu schodzącej powłoki w niektórych egzemplarzach VT75 wolę już wytartą skórę. Jak dla mnie piękne i cudownie wykonane pudło.
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1685746
Na efun.top za 92,99$ w preorders :)
Chyba zaczyna mi sie podobac

2,58min (wymiary)



Therion DNA75 by Lost Vape Limeted Italien Leather 149€ od reki w germani



pzdr
rolnik
By kajtek01
#1685881
Za te pieniądze to u polskich pochworobów można mieć węża czy innego gada. Oryginalna skóra jest spoko.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1694942
Do mnie dziś dotarł z Enzo. Powiem tyle - przepięknie wykonany box. Wszystko spasowane i wykonane w perfekcyjny sposób, zero szczelin i innych niedoróbek. Skórka i drewienko wpasowane perfekcyjnie. Pierwsza refleksja jest taka, że zdjęcia w ogóle nie oddają uroku tego urządzenia, a wygląda ono na żywca znakomicie. Wszystko jest tu na swoim miejscu i tworzy jedną spójną całość. Materiały użyte do produkcji są pierwszorzędne. Ergonomicznie również rewelacja. Solidny kawał boxa. Gotowałem się na VT75 i miałem odłożone dolary w dniu jego premiery w sklepach, ale gdy już przyszło do zakupu coś mnie od niego wstrzymało i nie kupiłem. Na horyzoncie pojawił się Therion i z upływem dni coraz bardziej się ku niemu skłaniałem. Powiem tylko tyle, że przeczucie mnie nie myliło i nie żałuję wyboru. Box jest co prawda dosyć ciężki, ale poza tym wszystko jest w nim zayebiste! Polecam to pudło ;)
Awatar użytkownika
By agregat76
#1694952
meshuggah1975 pisze:Box jest co prawda dosyć ciężki...

Waga:
    Lost Vape Therion bez akumulatorów - 193,73 g
    Lost Vape Therion z akumulatorami - 280,91 g
    Lost Vape Therion z akumulatorami + zatankowany do pełna Billow v2 - 356,57 g

Dla porównania:
    YiHi SX Mini ML Class bez akumulatora - 217,88 g
    YiHi SX Mini ML Class z akumulatorem - 262,78 g
    YiHi SX Mini ML Class z akumulatorem + zatankowany do pełna Billow v2 - 338,44 g

Akumulator Samsung 25R - 43,54 g

Nie ma tragedii. ;)
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1694961
agregat76 pisze:
meshuggah1975 pisze:Box jest co prawda dosyć ciężki...

Waga:
    Lost Vape Therion bez akumulatorów - 193,73 g
    Lost Vape Therion z akumulatorami - 280,91 g
    Lost Vape Therion z akumulatorami + zatankowany do pełna Billow v2 - 356,57 g

Dla porównania:
    YiHi SX Mini ML Class bez akumulatora - 217,88 g
    YiHi SX Mini ML Class z akumulatorem - 262,78 g
    YiHi SX Mini ML Class z akumulatorem + zatankowany do pełna Billow v2 - 338,44 g

Akumulator Samsung 25R - 43,54 g

Nie ma tragedii. ;)

No tak, ale SX Mini to, przynajmniej w moim arsenale, wyjątkowo ciężki maluch ;) Z Therionem nie ma tragedii, to prawda, ale odnosiłem go raczej do VT75 choć nawet nie wiem ile Hcigar z aku 26650 waży ;) Podejrzewam, że jednak ciut mniej z racji tego że więcej w nim aluminium niż, tak ja w Therionie i SX Mini, stali ;)
Awatar użytkownika
By lionmen
#1695570
Panowie zamówiłem w/w sprzęt jako iż w tej cenie wydaje mi się naprawdę solidnie wykonany i ma bdb elektronikę DNA, chciałem jednak dopytać Was czy polecacie ten sprzęt? W sensie po użytkowaniu od chociażby kilku dni wielkościowo, po względem wykonania itd /?
By kajtek01
#1695674
Mam też hcigar vt75 i pod względem jakości wykonania Therion wypada lepiej. Choć by kultura pracy guzików i ich rozmieszczenie bardziej mi odpowiada.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By lionmen
#1695814
W porównaniu do VT75 hcigar to nawet CUBOID wypada lepiej w kwestii wykonania, ale kolego tak konkretniej jak się sprawuje, jak są spasowane elementy itd itd :) rozwiń temat bardzo proszę, jak z tą skórą czy się nie brudzi nie odstaje albocoś w ten deseń :P
By kajtek01
#1695822
Elementy są super spasowane.Skóra się nie brudzi jest chyba czymś zaimpregnowana.Pytaj konkretnie postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1695830
lionmen pisze:Panowie zamówiłem w/w sprzęt jako iż w tej cenie wydaje mi się naprawdę solidnie wykonany i ma bdb elektronikę DNA, chciałem jednak dopytać Was czy polecacie ten sprzęt? W sensie po użytkowaniu od chociażby kilku dni wielkościowo, po względem wykonania itd /?

Ja już swoje napisałem kilka postów wyżej. Mogę dodać jeszcze "będzie Pan zadowolony" ;)
Awatar użytkownika
By lionmen
#1695862
Czy klapka od akku jest faktycznie z plastiku czy to metal ? Czy elementy drewniane oraz skóra dobrze są wpasowane w urządzenie nie wystają itd. wiesz o co mi chodzi czy jest naprawdę solidnie i że tak powiem jak za 500zł perfekcyjnie spasowany / czy klapka się nie rusza, samoczynnie nie otwiera/wysuwa itd itd
By kajtek01
#1695912
Klapka jest z metalu ma zatrzask jak dobrze zamkniesz to nic się nie rusza[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160804/1cdcf5dbacd361b9ad424f6d9d51e2ff.jpg[/img]

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1695928
lionmen pisze:Czy klapka od akku jest faktycznie z plastiku czy to metal ? Czy elementy drewniane oraz skóra dobrze są wpasowane w urządzenie nie wystają itd. wiesz o co mi chodzi czy jest naprawdę solidnie i że tak powiem jak za 500zł perfekcyjnie spasowany / czy klapka się nie rusza, samoczynnie nie otwiera/wysuwa itd itd

Jak pisałem wcześniej, nic się nie rusza, zero szczelin, a klapka trzyma bardzo solidnie i ani drgnie ;) Wykonanie jest po prostu perfekcyjne przynajmniej w moim egzemplarzu :)
Awatar użytkownika
By lionmen
#1696166
Może któryś kolega podesłać zdjęcia swojego egzemplarza? Z boku jednego i drugiego z góry pod klapką itd. bede wdzieczny, bo chciałbym porównać jakość wykonania z moją sztuką
By kajtek01
#1696212
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160804/5e6f0efe5face7c630c0a0a4d91b7bec.jpg[/img][img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160804/19dde09622382b2d9c9d722acfe05032.jpg[/img][img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160804/4924c298535e33dc9f6e5ee2a953677f.jpg[/img][img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160804/f6662c81c497e90c812717d448c3cde4.jpg[/img]

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By lionmen
#1696273
Dziękuje ślicznie kolego za chęci, u mnie jest bardzo podobnie, p.s. czy klawisze/buttony u was też tak delikatnie działają ? Tzn. czuć klik ale naprawdę bardzo delikatny i czy ruszają się na boki - konkretnie jak by ruszać opuszką palca.
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1696485
@lionmen - mówisz masz ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Guziczki działają bardzo delikatnie, to prawda, ale na boki mi nie latają ani trochę ;)
By jaro19591
#1696535
A jak wam się wydaje, ramka gdzie zamontowano wyświetlacz i guziory jest z nierdzewki? Kolega się napalił i prosi, aby zapytać.
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1696543
jaro19591 pisze:A jak wam się wydaje, ramka gdzie zamontowano wyświetlacz i guziory jest z nierdzewki? Kolega się napalił i prosi, aby zapytać.

Mnie się wydaje że tak, ale głowy nie dam :wink:
Awatar użytkownika
By lionmen
#1696548
Jak popatrzycie po ukosie na wyświetlacz w sensie po długośći wyświetlacza czy jest delikatnie nachylony na jedną strone - z jednej dopasowany do spodu obudowy na 0 a z drugiej z 1mm odstępu? I czy jak klapke palcem sprobujecie przesunąć to robi sie szczelina i trzeba ja znowu docisnąć ?
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1696554
U mnie wyświetlacz równo, ale po całości jest osadzony głęboko, nie stykając się z obudową. Klapka ani drgnie.
Awatar użytkownika
By lionmen
#1696562
No wlasnie a u mnie od strony przycisku FIRE jest równo z obudową w sensie spodem a po lewej jakies 1mm :/ czyli jest po ukosie troszke - nie wie mnadaje się to do zwrotu i wymiany ? czy olac to ? A klapka znowusz jak delikatnie rusze to odchodzi i robi się szczelina :/ Jak radzisz kolego olać takie pierdoły ? Bo ja zawsze nie potrzebnie sie czegoś czepiam ehh ale to 530zł kosztowało
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1696570
Wyświetlacz bym olał bo to nie jest jakiś duży feler. Natomiast z klapką to nieco dziwne, ona oprócz tego że ma magnes to jeszcze taki zatrzask, który ją trzyma. Przyjrzyj się co szwankuje.
Awatar użytkownika
By lionmen
#1696573
Tzn kolego nie że ona sama wypada czy coś, tylko jak paluchami złapie i delikatnie bardzo pociagne to się robi szczelina w sensie klapka sie odsuwa, tak samo jak ją złapie po obu stronach, moda w dół i trzepie że tak głupio powiem to nie ze wypada ale sie odsuwa i trzeba paluchem docisnąć zeby była na równo
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1698486
jaro19591 pisze:A jak wam się wydaje, ramka gdzie zamontowano wyświetlacz i guziory jest z nierdzewki? Kolega się napalił i prosi, aby zapytać.

@jaro19591 jednak wydaje mi się, że ramka o którą pytałeś nie jest wykonana z nierdzewki. Jest z niej wykonany konektor i nawet na oko widać, że materiały użyte do wykonania tych dwóch elementów różnią się fakturą. Prawdopodobnie ramka wykonana jest z tego co twórcy nazywają "die cast zinc alloy".
Awatar użytkownika
By lionmen
#1699082
Dzięki za odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2016, 22:56 przez lionmen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1699125
U mnie żaden z tych dwóch przypadków nie występuje. Możesz spróbować reklamować jeśli Cię to wkurza, ale nie wiem czy to uwzględnią. W każdym bądź razie, choćby na podstawie mojego egzemplarza można uznać, że tak być nie powinno ;)
By darek11
#1699131
Dokładnie tak jak bym widział swoją sztukę zaraz po wyjęciu z pudełka. Ponieważ jestem estetą, obydwie przypadłości wyeliminowałem i problemu nie ma. Trzeba jednak brać poprawkę na to, że 75% wartości boxa to Dna 75 a dopiero pozostała część to obudowa :lol: Niestety to co dla nas jest tzw. drogim sprzętem w produkcji masowej już nie jest określane mianem " drogi i elegancki" Pozdrawiam Darek.
By darek11
#1699317
Ponieważ klapka wykonana jest z znalu, a sprężystość tegoż stopu jest bez mała zerowa, bardzo delikatnie trzeba próbować rozgiąć klapkę. Potrzebne jest dosłownie rozgięcie o ułamki mm, i delikatnie da się to zrobić. Po takim zabiegu boczne wpusty ścianki klapki ciasno przylegają do obudowy, uniemożliwiając jałowy ruch klapki. Ale pamiętaj- zbyt dużo siły i klapka pęknie. :twisted: Taki niestety "urok" znalu. Pozdrawiam Darek.
By jestempiotrek
#1701396
meshuggah1975 pisze:@lionmen - mówisz masz ;)

Obrazek

Guziczki działają bardzo delikatnie, to prawda, ale na boki mi nie latają ani trochę ;)


Kolego jaki to jest wariant kolorystyczny?
By LasDuzy
#1721192
Wie ktoś gdzie mogę go dorwać? :) (Warszawa lub okolice jak coś)
Awatar użytkownika
By Staff36
#1754316
Koledzy jak wam się one sprawują bo się zastanawiam nad zakupem ale zadnych opini nie znalazłem :/ wszystko działa dalej, czy mają jakieś choroby

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
By kajtek01
#1754321
Mam dwa na dna 75 i dna 166.75 mam od pół roku i wszystko działa.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.