EPF
Awatar użytkownika
By razvizion
@matatiti
To był film dotyczący oryginału...
@Pude!lek
Treść tego posta była mocno myląca :D Wychodziło na to, że pojawił się klon i mamy z tego powodu recenzje ;)

Sent from mobile.
Awatar użytkownika
By se55ba
[quote="razvizion"
@Pude!lek
Treść tego posta była mocno myląca :D Wychodziło na to, że pojawił się klon i mamy z tego powodu recenzje ;)

Sent from mobile.[/quote]

Też tak odebrałem ten post i nawet nie obejrzałem filmiku :D No bo po co? :P

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2016, 12:31 przez se55ba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
@matatiti
Nie ma sprawy. Działasz niczym bot administrujący :) Zbyt skutecznie.
Trzeba klikać, żeby się przekonać :) Nie napisałem, że to recenzja klona. Choć przyznaję, że wpis mógł być mylący.
Zamieszczam ponownie - Todds Reviews o Hussarze.
Oryginalnym.
https://youtu.be/olTYJ37iby0

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Husar Vapes
WItajcie. Hussaria wciąż istnieje i idzie do przodu. W związku z problemami jakościowymi cieżko nam było sie ze wszystkim wyrobić. 3 miesiące opóźnienia na produkcji... Jeśli ktoś ma ochote na Hussara niestety zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami cena Hussara idzie do góry do 560 zł. To wciąż daleko do ceny na zagranice, ale ze wzgledu na stanie sie płatnikiem VAT poprzednia cena jest niezgodna z prawem i może powodować nam na dłuższą mete problemy z urzedem skarbowym.

Co do klona, Mati wielkie dzieki za szybką reakcje. Jeśli jednak mam być szczery jesteśmy dumni, że polski RTA (RDA już był) został sklonowany. ;) Wielkie uznanie dla Marka, który włożył w to kawał serca i został przez chińczyka sklonowany ( po raz drugi zresztą, ale to jest tajemnica, której ja nie bede wyjawiać. Niech sie przyznają odpowiedzialni :) ) Swoją drogą tylko dual coil :P

Co do recenzji Todd'a. Tak coś mi sie wydaje, że powiedział, że jest to jego ulubiony parownik tego roku na dzień dzisiejszy :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Niedługo recenzja Damiana Mortera z Bloody good vaping również i wciąż czekamy na recenzje Thaniella :P

Co do listy. Można ją zrobić tutaj. Informacyjną jedynie na zainteresowanie Hussarem, a forum w żaden sposób nie bedzie platformą wymiany dóbr.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
Husar Vapes pisze:Co do klona, Mati wielkie dzieki za szybką reakcje.

Też nie doczytaliście postów do końca czy to już samozachwyt nad swoim dziełem? :)

By Husar Vapes
Pude!lek pisze:
Husar Vapes pisze:Co do klona, Mati wielkie dzieki za szybką reakcje.

Też nie doczytaliście postów do końca czy to już samozachwyt nad swoim dziełem? :)

Doczytałem, ale wyrwałeś z kontekstu moje zdanie. Sens miał być taki, że zbytnio nam to nie przeszkadza :P Z tego też co czytałem wynika, że post był mocno mylący ;)
Awatar użytkownika
By Gwido67
Rodzina w komplecie *GOOD* *CZAJNICZEK*

Nie zachęcam, nie namawiam, nie reklamuję...ja po prostu cieszę się życiem :twisted: *CZAJNICZEK* :lol:

Pozdrawiam
Grzegorz
By leznyz
Panowie, a jak wygląda sprawa z płaskimi top-capami? Bo temat ucichł :)

PS. Planujecie może sprzedawać same baniaki (przeźroczyste bądź metalowe)?
By jestempiotrek
Husar Vapes pisze:
znamsienatym pisze:Wymiary oringów:

1. Górna nakrętka - wszystkie 3 sztuki 18x1
2. Uszczelnienie komina na styku z górną nakrętką - 7x1
3. Uszczelnienie baniaka na kominie - 19x1
4. Uszczelnienie komina na bazie 18x1

To są moje pomiary, dobrze byłoby gdyby producent zweryfikował te dane bo jak wiadomo oringi lubią się delikatnie odkształcać z biegiem ich użytkowania. Wszystkie do dostania m.in. tutaj: http://motomajster.com/shop,oringi,4,0,0,0.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Wszystko się zgadza jest jedno ale... Oring oringowi nierówny. Pocenie się na połączeniu tubki i komina wynikało właśnie z tej nierówności. Niestety każdy producent ma odrobinę inne wymiary.

A uszczelka pierścienia AH? Ktoś kojarzy wymiar?
By znamsienatym
Zaktualizowana (dodano poz. 7), pełna lista:

5. Uszczelnienie bazy RBA 15x1
6. Uszczelnienie regulowanego pinu 3x1
7. Uszczelnienie pierścienia regulacyjnego AH 18x1
Awatar użytkownika
By SzamanDM
Jedna śrubka w dualu coś mi się chyba zepsuła bo kręci się i nie można dokręcić. Prawdopodobnie to gniazdo imbus się rozryrało.
Czy ktoś mi mógłby mi przypomnieć czy w zestawie z dualem były zapasowe śrubki bo nie pamiętam, a nie wiem czy zacząć poszukiwania. :)
By jestempiotrek
znamsienatym pisze:Zaktualizowana (dodano poz. 7), pełna lista:

5. Uszczelnienie bazy RBA 15x1
6. Uszczelnienie regulowanego pinu 3x1
7. Uszczelnienie pierścienia regulacyjnego AH 18x1

Dziękuję bardzo :)
  • 1
  • 42