EPF
Awatar użytkownika
By xD_
OMG Zapowiada się kolejny must have <3 Ten tank bedzie miał wszystko czego brakowało mi w tfv4 i zmienione kilka rzeczy które mi przeszkadzały.

Najwazniejsze zmiany :

Baza velo,szeroki drip w koncu nie metalowy,wiekszy airflow i co najwazniejsze komin ani szerokość dripa juz nie bedzie go ograniczać ;) O grzałkach fabrycznych się nie wypowiem bo nie bede i tak z nich korzystać :D

Kurczę ja go chce juz :P

Jednak z tego co widzę nie bedzie w nim kontroli przepływu lq :( Szkoda kurczę i w sumie dziwne to bo w tf-rdta i tf-rta jest ..... a własnie tego brakowało mi tez w tfv4
Awatar użytkownika
By xD_
Niby tak ale baza rta jednak jest i powinni wziąć pod uwage ze spora część ludzi bedzie tylko z tego korzystać :) Dodatkowo na grzalkach fabrycznych tez moze sie przydać bo juz nie raz slyszalem o wyciekach na owych grzałkach :D

Ale w sumie co sie dziwić jak sporo typowych rta nie posiada tez tej funkcji np hastur ,tornado itp itd
Awatar użytkownika
By WojtasGRCHW
Nie zaszkodziła by taka funkcjami i w sumie nie kojarzę tanka z kontrolą lq. A co do tfv4 mam od roku i nigdy na fabrycznej nie uronił ani kropli a potrafił leżeć na boczku dwa tygodnie nie używany.
Ciekawe kiedy będzie dostępny tfv8 bo chętnie bym na nim pochmurzył. :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
By icemanhi
WojtasGRCHW pisze:Nie zaszkodziła by taka funkcjami i w sumie nie kojarzę tanka z kontrolą lq.

Napewno te dwa mają:
Sense Herakles Plus
Ijoy Reaper Plus
Awatar użytkownika
By sucharek8826
ten brak kontroli przepływu lq , myślę że chodzi tutaj głównie o rozmiar bazy rba, sam parownik ma 24,5 mm , + grubość pyrexu , baza 18 mm robi się co raz ciaśniej, gdyby dali kontrolę lq to by było dość ciasno
Awatar użytkownika
By WojtasGRCHW
I skończyło by się tak jak w małym gryffinie gdzie gęsty lq powoli płynie prze tą szczeline pomiędzy pyrexem a bazą.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By xD_

Ładnie daje :D
Awatar użytkownika
By xD_
Awatar użytkownika
By thevomax
Zamówiony, zobaczymy co to będzie za maszyneria.
Baza RBA wygląda nieźle.
Mam nadzieję że spodoba mi się jeszcze bardziej niż obecny tfv4
By Fapczi
thevomax pisze:Zamówiony, zobaczymy co to będzie za maszyneria.
Baza RBA wygląda nieźle.
Mam nadzieję że spodoba mi się jeszcze bardziej niż obecny tfv4

A gdzie i za ile kupiłeś jeśli można zapytać?
Awatar użytkownika
By Michaelred
Czekam na pierwsze recenzje forumowiczow bo przyznam ze zaciekawil mnie :) Nigdy nie mialem doczynienia ze smokami ale ten wyglada na sensowna propozycje :)
Awatar użytkownika
By sikor370
Michaelred pisze:Czekam na pierwsze recenzje forumowiczow bo przyznam ze zaciekawil mnie :) Nigdy nie mialem doczynienia ze smokami ale ten wyglada na sensowna propozycje :)

Tu masz już co nieco https://www.youtube.com/watch?v=Rp4nraK ... ploademail
By Tomek05413
Warto zamienic za griffina 25?
Awatar użytkownika
By rzuwbuotny
Jeśli poszukujesz większych chmur i przelotu odrzutowca, to warto.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Problem z tesla punk 220w

Witam posiadam boxa tesla punk 220w i od dnia nie […]

Cześć Kojarzy ktoś podobny baniak? https://[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]