EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By adi45544
#1867566
Witam.
Posiadam już ponad rocznego smoka stick v8 z parownikiem tfv8 big baby.
Wszystko pięknie i ładnie, lecz przez skoki napięcia i szybko rozładowujący się akumulator palenie jest nieprzyjemne.
Często muszę wymieniać grzałki a palenie na max 50W przy w pełni naładowanym akumulatorze jest uciążliwe przez częste rozładowanie i spadki napięcia. Chciałbym zostawić parownik a wymienić dolną część na jakiegoś boxa w granicach do 100-120? W (by może w przyszłości wymienić również i parownik). Poleci ktoś jakiś sprzęcik który podejdzie dobrze oraz będzie uniwersalny w razie przyszłościowej wymiany także górnej części?

Cena? hmm, jak typowy polaczek cebulaczek chciałbym by cena boxa była w miarę przystępna, chociaż jeśli wyróżni się jakiś droższy który polecicie to także wezmę go pod uwagę ;)
Awatar użytkownika
By hilton1
#1867585
Na YouTube wpisz ," oni wapują " wybierz filmik " najlepszy e papieros 2018" masz tam świetne i konkretne recenzje.
By adi45544
#1867588
Na ich jak i wielu kanałach jest tego od cholery. Może być topka 2018, może być wszystko. Potrzebuje boxa który prawdopodobnie wykorzysta dobrze moc tego parownika i może w przyszłości jakiegoś innego ale wątpię że kupię coś co pociągnie na większej ilości W ze względu na nadchodzącą ustawę ^^

Jako osoba która kupowała gotowe zestawy tzw"dla gimbusów" i oglądała filmiki na YT stwierdzałem że jakieś boxy uciągające po 200 lub ponad W są mi nie potrzebne gdyż nigdy tego nie wykorzystam a słabszych też jest wiele i może jakiś lepiej się sprawdzi niż typowo youtuberskie pod publikę.
Jeśli twierdzisz że tam znajdę coś lepszego, (nie znając się na tym) niż pytając bezpośrednio raczej zaprawionych ludzi w boju; to może faktycznie wybiorę się tam :)
Awatar użytkownika
By hilton1
#1867721
Hm, jeśli często rozładowuje Ci się akumulator to musisz pomyśleć o boxie na dwa akumulatory , a te zregóły posiadają ponad 200 W
By horte
#1867798
Ja osobiście polecam OBS BAD stary ale niezawody , wszystko w nim pracuje płynnie , a pciągnie dosłownie wszystko co podczepisz czy to " faraon" czy też jakiś inny czołg
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.