EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Cisekpro
#1780111
Witam

Jak w temacie czy istnieje jakis cienszy ustnik do tanka tfv8 baby beast? Mam 2 miesiace smok aliena, a Wczesniej mialem aspire pockex i ten cienki dlugi ustnik jakos bardziej mi pasowal. Jest cos podobnego pasujacego do tfv8 baby?
Awatar użytkownika
By bofh
#1780178
Moim zdaniem potrzebny będzie jeszcze jakiś zbiornik na skropliny. Duży zbiornik. Dodatkowo przy mocach używanych w TFV8 zmniejszenie przeciągu może spowodować przegrzewanie się grzałki i efekt podobny do zatkania wlotu powietrza w suszarce :roll:
By Cisekpro
#1780447
Znalazlem cos takiego http://www.ebay.co.uk/itm/Acrylic-Anti- ... 1907021565 chodzi mi wlasnie o to zeby troche ten ustnik wystawal byl wezszy i wygodny a nie taki kwadratowy, ale na kazdy drip tip jaki wejde to napisane ze pasuje tylko do big baby albo tfv12, do baby beast nie ma nic waskiego, po prostu jakby sie nie rozszerzal od dolu to by bylo idealnie, a adaptery tak samo jest napisane ze do tfv8 ale tylko big baby, myslalem ze 510 bedzie pasowalo a okazuje sie ze to nie takie latwe :> chociaz po zdjeciach wyglada jakby mial pasowac, Pomoze ktos cos?
By Cisekpro
#1780876
Dzieki Chlopaki za pomoc, ostatecznie odpuscilem zabawe w drip tip, kupilem oryginalne grzalki T8 0.15ohm chyba najlepsze do baby. Mialem jedna na poczatku w zestawie ale przypalilem przez niewiedze no i uzywalem Q2 0.4ohm do ktorej sie dlugo przyzwyczailem, ale zle sie na niej pali jakos duzo powietrza idzie. Teraz na T8 to bajka + jeszcze w trybie TC, chociaz kazdy napisze ze grzalka nie obsluguje TC, bo faktycznie moze ustawienie stopni nie dziala, ale moc jest zmienna co wskazuje ekran, no i odczucia/chmura tez jest inna. Temat do zamkniecia. Pozdrawiam!
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.